Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bit će teška rokaona.

slažem se sa vašom tvrdnjom da će bit rokana ..
evo siguran sam da će
-LEDO pasti na 5000-5200 do kraja idućeg tjedna
-BELJE pasti na 16-17 kn do kraja idućeg tjedna

Koja je svrh ove dražbe ??

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Sutra će pasti sustav ZSE-a! U više navrata! Garant!

nisam zadovoljan modalitetom dražbe
trgovanje od 5 sekundi ne može donijeti ništa dobro
ni kupcima ni prodavateljima
strašno
kako ćemo zarađivati

ove dražbe potrajat će samo sutra i idući tjedan jer će promet idući tjedan vjerojatno na svim todex dionicama preći 500.000 kuna tjedno + potreban broj transakcija, tako da će te dionice već od 13.11. početi s redovnim režimom trgovanja.
zato treba iskoristiti sutra i idući tjedan da se kupi dionice dok su cijene niske i dok se trguje samo u 13 sati jer kad krene redovno trgovanje, a obzirom na dobar rasplet koji se približava i dobro poslovanje tih tvrtki, rast će vjerojatno i cijene tih dionica.

p.s. ovi koji pišu crnilo rade to samo zato da ljude pokolebaju s kupnjom pa da oni pokupe što više dionica u startu dok su cijene niske

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Mislim da ce jedino JMNC bez problema napraviti 500000kn prometa, sto joj omogucava nagli povratak u redovno trgovanje…….za ove druge se bas ne bih kladio……

500.000 na tjednoj razini? ma napravit će to i ledo, belje, zvzd

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ma Ledo je već u redovnom (tako kazu), ali mislim da ce BLJE, ako se cijena ostane kretati oko ove zadnje brojke, to jako tesko napraviti……..bez obzira koliko ce biti transakcija….

Pola milje ce vec sutra vecina ostvarit


Ma Ledo je već u redovnom (tako kazu), ali mislim da ce BLJE, ako se cijena ostane kretati oko ove zadnje brojke, to jako tesko napraviti……..bez obzira koliko ce biti transakcija….

to se lako dogovori- pero proda đuri, đuro marku, marko janku i onda tako 2x i evo u jednom danu 500.000 kuna prometa, a kamo li u tjedan dana 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


500.000 na tjednoj razini? ma napravit će to i ledo, belje, zvzd

Znači trebalo bi se protrgovati 500.000 dionica po 1 kunu od svih navedenih firmi. Nisu to neke pare ali trenutno nema toliko dionica na prodaju po kunu. Vjerujem da će vremenom biti sve više spremnih da se rastanu po toj cijeni

Bit ce vatromet, ali doziran drazbenim modeom. Bogu hvala.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close