Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znaci opet rastezanje postupka u nedogled… Ljudi moji, nema ovdje napretka, ovo je bila i ostala balkanska zabokrecina.

mislim da postaje sve ocitije da se smradovi nece sami predati.
da su htjeli vec bi dosli sami.
ali mislim da im je u remetincu sigurnije nego da se po londonu krecu na meti rusa.

Čovjek vam servira poluistine i vi povjerujuet u to.
Šta ste zaboravili godine i godine neplaćanja dok ljudi nisu propali, belje i ustavni sud, hrpetine zaposlenih političara, nestale pšenice, izvlačenje novca.
Pa pitajte bilo koga ko radi u upravi konzuma, jamnice ili bilo koje firme što se tamo dešavalo godinama.
Vi mislite da on sam sebi piše blogove?
Šta nije pisao blogove kad su ljudi molili da im plati.



Znaci opet rastezanje postupka u nedogled… Ljudi moji, nema ovdje napretka, ovo je bila i ostala balkanska zabokrecina.

mislim da postaje sve ocitije da se smradovi nece sami predati.
da su htjeli vec bi dosli sami.
ali mislim da im je u remetincu sigurnije nego da se po londonu krecu na meti rusa.

[/quote]
Izgleda da i kolega Dunlop polako dolazi pameti. A jel bi Vi ležali u istražnom da Vas cipelare i nabijaju a da negdje na računu imate milijardu kuna i mogućnost da postanete državljan Bosne, Srbije, Argentine, VB-ije ili što već poželite. Osobno ne mogu zamisliti Gazdu kako u Remetincu sjedi na WC šolji u istoj prostoriji gdje mu je i dnevni boravak, spava na “slamarici” ili jede iz činije sa drvenom kašikom. Ma dajte, tko bi se normalan odrekao slobode i svog tog komfora koji može uživati kao slobodan građanin sa debelim računom u bilo kojoj državi udomiteljici. Toda će im davati iskaz preko skype-a i pisati svoj blog dok cucla Janu, toj je vrhunac što od njega mogu dobiti.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/munjiza-odbio-sam-mjesto-potpredsjednika-agrokora-i-placu-od-5060-tisuca-kuna/1001483.aspx

Kažu mi upućeni da je ovaj izradio (olakšao novaca) Todorića pa ga se rješio. Onda je htio krasti u Gastro
grupi, ali nije uspio. Onda se pravdao bolešću…ha ha https://www.tportal.hr/biznis/clanak/munjiza-napustio-gastro-grupu-20110208
Ovaj put se dokazala da tko krade taj i laže.
E Dragec Dragec, ne bi ovako lešinario da nemam za kruh i mlijeko. Na kraju se punti broje.

Isto sam čuo da nije sam otišao već da je potjeran!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Izgleda da i kolega Dunlop polako dolazi pameti. A jel bi Vi ležali u istražnom da Vas cipelare i nabijaju a da negdje na računu imate milijardu kuna i mogućnost da postanete državljan Bosne, Srbije, Argentine ili što već poželite

krivi zakljucak. tvoj problem je sta jednostavno previse volis teorije zavjere. ja sam alergican na njih.
Ono sta sam na prvi tvoj post napisao to je ono sta i sad mislim a to da todu pred hr pravosudjem nece spasiti nikakvi novci.
I da ce ga hr pravosudje goniti.
sta se i dogodilo jedan dan nakon sta sam to napisao.
E sad kako ce se on ponasati to niko nemoze znati (a znamo vec dugo da je vani).

posto su svi iz uze obitelji vec duze vani ocito je da ce im to biti neka strategija. mislim da sanse da dodju doma brzo i nisu velike. vjerujem da vise kupuju vrijeme dok nesto ne smisle ali nebi bio tolko hrabar to tvrditi.

nece on ni vani bit spokojan. bit duzan rusima, ne znam kako ce se to rasplest. najlakse sta im je za napravit da mu samo priprijete da vrati pare. a sad svi znaju kolko je mazno i zakopo pod sljivu.



Izgleda da i kolega Dunlop polako dolazi pameti. A jel bi Vi ležali u istražnom da Vas cipelare i nabijaju a da negdje na računu imate milijardu kuna i mogućnost da postanete državljan Bosne, Srbije, Argentine ili što već poželite

krivi zakljucak. tvoj problem je sta jednostavno previse volis teorije zavjere. ja sam alergican na njih.
Ono sta sam na prvi tvoj post napisao to je ono sta i sad mislim a to da todu pred hr pravosudjem nece spasiti nikakvi novci.
I da ce ga hr pravosudje goniti.
sta se i dogodilo jedan dan nakon sta sam to napisao.
E sad kako ce se on ponasati to niko nemoze znati (a znamo vec dugo da je vani).

posto su svi iz uze obitelji vec duze vani ocito je da ce im to biti neka strategija. mislim da sanse da dodju doma brzo i nisu velike. vjerujem da vise kupuju vrijeme dok nesto ne smisle ali nebi bio tolko hrabar to tvrditi.

nece on ni vani bit spokojan. bit duzan rusima, ne znam kako ce se to rasplest. najlakse sta im je za napravit da mu samo priprijete da vrati pare. a sad svi znaju kolko je mazno i zakopo pod sljivu.
[/quote]
O kakvoj teoriji zavjere Vi pričate_ Zar je zavjera uzeti drugo državljanstvo i uživati u plodovima svoga “rada”. Čika Toda je prestar da bi ležao u nekoj smrdljivoj ćeliji. Kutle je bio mlađi pa mu se nije ležalo, nego je dao petama vjetar.


O kakvoj teoriji zavjere Vi pričate_

reko si da previse zna i da takvi neidu u zatvor.
Mnogi su previse znali pa su zavrsili u zatvoru. Sanader je isto tako puno znao. Jel povukao koga za sobom? nije.

Njega ce dorh gonit i vrlo je moguce da u zatvoru zavrsi. da ce sve napravit da ne ode to je prirodno. ko nebi. al po toj tvojoj teoriji nikad nitko bogat nebi zavrsio u zatvoru.
a slucajeva imas brdo. pa evo i taj primjer parmalata. i tamo su bili bogatasi jel?

pravosudje nam je rak rana i moguce je svasta na sudu.ali barem ce namjera dorha biti da ga osudi.
Da u dorhu isto ima nesposobnosti ima. naravno.

Kolega Dunlop Vi ne kužite da je svim vladajućim strukturama koje su vladale od 90-tih do danas u interesu da se Gazda nikada ne vrati u Hrvatsku. To je osnova svega, piši blogove, ne navodi ništa konkretno i umri gdje poželiš, samo se ne vraćaj i ne “pjevaj” previše.


Kolega Dunlop Vi ne kužite da je svim vladajućim strukturama koje su vladale od 90-tih do danas u interesu da se Gazda nikada ne vrati u Hrvatsku.

a to isto nije teorija zavjere? 🙂

al ajde, ta teorija je najmanje besmislena. ali ipak sumnjam da ce ga to spasit.

neke stvari se tesko mogu zaustaviti. mi jesmo vukojebina ali po malo idemo naparijed. ovo bi bio veliki korak unazad da ne dobije pravosudni epilog.

zavrsno, mislim da se todoric nece dobro provodit. vec je sad na snazi ona “daboga imao pa nemao” (a kazu da je ta najgora) a bice sve gore.

Da li će Todorić iz Lodona u ZG po prisli engleske vlasti ? Teško.
Englezi za sve zemlje, osim stalnih članica Vječa sigurnosti UNa, odnosno G8, u ovakvim slučajevima pitaju : A što mi imao od toga “

Englezi su vrh!, oni znaju tko ce tvoriti novi svijet, i uvijek, al uvijek su ispred svih i ispred svog vremena….

Zato i napustaju brod zvan EU…

Ne mora dolaziti na suđenje. Samo neka se nikad ne vrati. I ako to bude tako, i ako njegovi štakori propjevaju, ako se barem malo promijeni poslovna i društvena klima, da, samo to neka bude, jeftino smo ga se riješili.
Propast Agrokorske Todorakije je život i sloboda moderne tržišne Hrvatske. Bar u nekoj mjeri. Nismo naivni da povjerujemo skroz u bajke.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close