Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tu bi već moglo zapeti.
Ja da sam na mjestu Rusa oborio bih stvar na vjerovničkom vijeću.
Odnosno pustio bih tek kad se usuglasi program financijskog i vlasničkog restrukturiranja.
Prvo se moraju svi dogovoriti ŠTO I KOLIKO JE ČIJE, a tek onda KAKO DALJE.
U suprotnom to je ubacivanje novca u rupu bez dna, a pogotovo što se ne zna koje su krajnje namjere svih involviranih. S tim da je ovdje Vlada RH bez daljnjeg najmutniji i najnestabilniji igrač.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zasto bi itko ubacivao novac u rupu bez dna?
Ti koji daju novac imaju vise informacija od bilo koga ko pise po forumu.
I na kraju taj koncern moze samostalno zivjeti, to sto se islo u megalomaniju je druga stvar. Samo da nije bilo mercatora vi danas i zadnjih par mjeseci ne bi imali o cemu pricati.


Tu bi već moglo zapeti.
Ja da sam na mjestu Rusa oborio bih stvar na vjerovničkom vijeću.
Odnosno pustio bih tek kad se usuglasi program financijskog i vlasničkog restrukturiranja.

članak 30., stavak 7 Lex Agrokora:
“Vjerovničko vijeće donosi odluke većinom glasova prisutnih na vijeću. Svaki član vjerovničkog vijeća ima pravo na jedan glas.”

na Trgovačkom sudu u Zagrebu Iz Sberbank Rusije su podnijeli prijedlog za izricanje zabrane kompaniji Agrokor d.d. i Izvanrednom povjereniku za sklapanje novih ugovora o financiranju koji uključuju roll-up model.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Tu bi već moglo zapeti.
Ja da sam na mjestu Rusa oborio bih stvar na vjerovničkom vijeću.
Odnosno pustio bih tek kad se usuglasi program financijskog i vlasničkog restrukturiranja.
Prvo se moraju svi dogovoriti ŠTO I KOLIKO JE ČIJE, a tek onda KAKO DALJE.
U suprotnom to je ubacivanje novca u rupu bez dna, a pogotovo što se ne zna koje su krajnje namjere svih involviranih. S tim da je ovdje Vlada RH bez daljnjeg najmutniji i najnestabilniji igrač.

Kakvo proročanstvo! Ispunilo se kroz par sati.
Baš me zanima kakvu će petljavinu sad izvoditi hrvatski sudovi.
Točka br. 1: maknimo Kolakušića.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/agrokor-osigurao-novi-kredit-privremeno-vjerovnicko-vijece-odobrilo-ramljaku-sklapanje-aranzmana-teskog-480-milijuna-eura/6208496/

Kolega Pongy nadam se da će nešto i Vas dopast



Tu bi već moglo zapeti.
Ja da sam na mjestu Rusa oborio bih stvar na vjerovničkom vijeću.
Odnosno pustio bih tek kad se usuglasi program financijskog i vlasničkog restrukturiranja.
Prvo se moraju svi dogovoriti ŠTO I KOLIKO JE ČIJE, a tek onda KAKO DALJE.
U suprotnom to je ubacivanje novca u rupu bez dna, a pogotovo što se ne zna koje su krajnje namjere svih involviranih. S tim da je ovdje Vlada RH bez daljnjeg najmutniji i najnestabilniji igrač.

Kakvo proročanstvo! Ispunilo se kroz par sati.
Baš me zanima kakvu će petljavinu sad izvoditi hrvatski sudovi.
Točka br. 1: maknimo Kolakušića.
[/quote]

Agrokoru odobren kredit od 480 milijuna eura, Sberbank protiv

VLASNICI Agrokorovih obveznica, predvođeni američkim fondom Knighthead Capital koji zbog špekulativnosti ulaganja u propale tvrtke nazivaju lešinarski ili strvinarski fond, odobrili su Agrokoru kredit od 480 milijuna eura.
O ovome sam pisao ranije!

Konacno se spominju pravi termini: restrukturiranje, profitabilnost, likvidacija. Idemo dalje!
Sutra bi Crobi mogao gore 1% ili vise.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Svi su mislili da će biti 200 mil. kad ono 480mil.eura,ipak nije sve tako crno i da ne vrijedi, po meni uz dobru organizaciju, uz ovaj globalni rast,jeftini novac, vrhunsku turističku sezonu i punjenje Konzum trgovina uz obalu mogao bi se kotač dobro pokrenuti..respekt,bravo i pametno

Kaj je s ovim jamstvima, jel se to odnosi samo na Ledo i Jamnicu, ili na sve Agrokorove firme? Mislim, da ih uspiju osporiti, onda to vrijedi za sve, kaj ne?

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Sve lijepo i krasno otpjevano…

New Report

Close