Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trenutno gube ali dugorocno ce se sve vratiti kroz bolje poslovanje spomenutih kompanija

Odu dionice iz Crobex gotovo je…
http://www.seebiz.eu/dionice-kompanija-iz-sastava-agrokora-iskljucuju-se-iz-indeksa-zse/ar-155636/

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

@Serija
Gube sve konacno i nista se “nece vracati dugorocno”.


Velpro nije dobio robu mjesec dana. Kako oni misle da ce se ta tvrtka spasit? Ocito je vazno da funkcionira do izbora i da dugovi jos malo narastu

Velpro je prodan odavno za mislim 40 mil kn
Kupac AWT

Koliko su mirovinski fondovi sprzili love u agrokoru ? Ima netko cifru ?

Ma kad je to Velpro prodan?

@havi oni nikad ne gube. to su genijalci poznati čak i u svjetskim razmjerima.
Vaš link …[/url]

who dares, wins




@Chico

Trgujem na nekim azijskim burzama i u USA.
Vani se "ne pametuje",vec trguje!
Vi pisete da "prezirete nas pametnjakovice koji smo vani pa vama solimo pamet",a ja" ne volim
neznanje i needuciranost ljudi poput vas, koji uvredama i neistinama ili poluistinama namecu svoje stavove
bez ikakvih relevantnih argumenata"!
Da nema tzv "Lex Agrokora" vec bi bili otvoreni mnogi predstecajni,a mozda i stecajni postupci!
I,zapamtite jedno,ne znam kako ce sve ovo zavrsiti,ali znam da ce kako god zavrsilo,sadasnji dionicari proci najgore.Dobre radnike svi zele,dobri proizvodi ce se nastaviti proizvoditi pod ovim ili onim vlasnikom,banke ce se namiriti u odredenom postotku kao i dobavljaci,ali nitko nece stititi sadasnje dionicare i oni UVIJEK GUBE NAJVISE!
Jamstva i to solidarna su veliki teret na svim trvrtkama potpisnicima i to na cijeloj imovini,ne samo na Agrokorovom dijelu!



@bisakovi

Samo da se zna
STEČAJ JE OTPOČEO SAMO GA NITKO TAKO NE NAZIVA
educiraj se onda malo više, imaš predstavnike velikih, malih dobavljaca i banaka, predstavnika ramljaka koji se zove u svim drugim pričama stečajni upravitelj, a ovdje je izmišljen naziv za njega
Pripremaju se za otpisu dugova. Prvo je zber progovorio, a čekaj još malo i krenut će drugi.
OVDJE SE NESMIJE CUT RIJEČ STEČAJ
Al ne brini on je već počeo
Što se dioničara tiče, nisam u ledu da bih bio dugoročni. Još jedan val prema gore i ja sam nestao
Boli me di će nakon toga.
Stop loss na 3300 to sam već rekao
Za sada sam u plusu 550 knx15 dionica u najgorem slučaju padam na 350 x15

Evo još nekaj
MMF je u utorak objavio proljetne ekonomske procjene prema kojima bi hrvatski bruto domaći proizvod (BDP) u ovoj godini trebao porasti 2,9 posto, čime je revidirao na više svoju jesensku procjenu o rastu od 2,1 posto. Vlada u projekciji proračuna za ovu godinu očekuje stopu rasta BDP-a od 3,2 posto.
Izvor
vijesti/hrvatska/u-washingtonu-svi-pricaju-o-agrokoru-zdravko-maric-na-sastancima-u-svjetskoj-banci-progovorio-o-svom-statusu-u-vladi-i-o-kreditu-iz-hpb-a/5944153/
[/quote]
Molim pomoć
Dali da se javim za posao u S&P?
Vidi ti pametnjakoviće.

Tek su sad skuzili.
O boze.

Nestali u 16 sekundi ili sprzeni u 3 dana… tko se Todexa dohvati bolje da ulozi na rulet!

Tako se ponovno može čuti da je Podravka zainteresirana za kupnju Leda, i to cijelog asortimana, da Atlantic Grupa spremno čeka Jamnicu, dok se Franck nada dobiti Roto Dinamic.


Tako se ponovno može čuti da je Podravka zainteresirana za kupnju Leda, i to cijelog asortimana, da Atlantic Grupa spremno čeka Jamnicu, dok se Franck nada dobiti Roto Dinamic.

Krasno,samo prije mora platiti jamstva i dugove ili licitirati u stecajnom postupku!
“Male ribe ne jedu velike”,tako da i vi i ja mozemo biti zainteresirani,ali ako nemamo pare,nista od realizacije!


@havi oni nikad ne gube. to su genijalci poznati čak i u svjetskim razmjerima.
Vaš link …[/url]

oni su kao ovisnici o kladionicama, prikazuju samo dobitne listice ali one gubitne nikad.

New Report

Close