Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo ću Vam reći da je ovo stvarno najveća investicijska sramota koja se mogla dogoditi na burzi vezano za Agrokorove dionice.(način rješavanja krize,mislim tu i na institucionalne investitorere, sve u lancu).
Naravno svi mi sami snosimo rizik ulaganja i sve sa tim što ulaganje donosi…Ali ovako mrcvariti firme koje će stvarno biti prodane u bescjenje a mali dioničari će ostati bez svega..

Stvarno bez presedana!

Iskreno žao mi je malih dioničara!

Kako sada stvari stoje bit će još gore!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Ledo će biti dobra kupnja ali tek u stečajnom postupku, kada se počiste jamstva.

čudni se ovdje sveci slave....

8,875% Agrokor d.d. (2020) +21,5% (od ponedjeljka) danas +3,4%

Prije 2 dana bila je ispod 24%, a trenutno je bid na 29,15% i po toliko je bila zadnja trgovina

Daleko je to od dobro ali s obzirm na rušenje rejtinga zanimljivo je da kupnja i cijena rastu.
Krenuli su danas sa 28,2%, sad su na 29,15%, a prva prodaja je na 34,05%. Spreed je 16,8%

Nemoj misliti na m2!


8,875% Agrokor d.d. (2020) +21,5% (od ponedjeljka) danas +3,4%

Prije 2 dana bila je ispod 24%, a trenutno je bid na 29,15% i po toliko je bila zadnja trgovina

Daleko je to od dobro ali s obzirm na rušenje rejtinga zanimljivo je da kupnja i cijena rastu.
Krenuli su danas sa 28,2%, sad su na 29,15%, a prva prodaja je na 34,05%. Spreed je 16,8%

bonds reagira puno prije stock ,,nasli smo dno (barem privremeno)

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ovakvi padovi me uvijek podsjete na ono pitanje: Što je dionica koja je pala 90%? Odgovor: Dionica koja je pala 80%, a nakon toga još 50%.

Kupovati dionice samo zato što su puno pale nikad nije bila zdrava strategija.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]


8,875% Agrokor d.d. (2020) +21,5% (od ponedjeljka) danas +3,4%

Prije 2 dana bila je ispod 24%, a trenutno je bid na 29,15% i po toliko je bila zadnja trgovina

Daleko je to od dobro ali s obzirm na rušenje rejtinga zanimljivo je da kupnja i cijena rastu.
Krenuli su danas sa 28,2%, sad su na 29,15%, a prva prodaja je na 34,05%. Spreed je 16,8%

A i dalje na svim informativnim emisijama prva vijest..Moody.s srusio reiting Agrokoru i predvidja bankrot…I dalje je losa vijest..vijest..a o dobroj se ne govori…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/kako-se-financirao-koncern-otkrivaju-se-stvarni-razmjeri-duga-kompanija-dobila-cak-47-milijardi-kuna-prikrivenih-kredita/5895852/

Opaaaaaaa!!!! Di su pare???

Trebalo bi i ovo prišit Sanaderu , onako , nek se nađe za još jedno dvadeset godina suđenja i cirkusa .

A i dalje na svim informativnim emisijama prva vijest..Moody.s srusio reiting Agrokoru i predvidja bankrot…I dalje je losa vijest..vijest..a o dobroj se ne govori…

Pozdrav

prva iole pozitivna vjest ,ce raketirat todex

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Nebi rekao da ovi što trguju obveznicima se ravnaju po naslovima na portalima. To su ipak institucionalni ulagači. Obveznice su prije i jače pale na samu naznaku krize, pa se sad stabiliziraju i pomalo rastu.
Spreed se povećava (sad je preko 20%) i bid se podiže, a ask se povlači. Ako dože do preokreta bit će veliki, a ne mali i to će se sigurno preliti i na dionice.

Ja samo pratim, ne trgujem, ali eto učinilo mi se zanimljivo a ovi koji trguju mislim da bi trebali pratiti što se događa sa obveznicama. Ako se to preokrene to bi trebao biti signal…

Nemoj misliti na m2!

Oni kolega sigurno ne..ne ravnaju se po portalima ali se ravnaju ovi koji trguju na zse…javno mjenje se bombardira naslovnicama poput pada rejtinga…bankrota..neprijavljenim dugovima itd…
Evo bond i dalje raste…ali novosti o tome nema nigdje

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Samo pazite i koliki su prometi kada gledate te obveznice, sami rast ili pad od 10% ne mora ništa značiti

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Samo pazite i koliki su prometi kada gledate te obveznice, sami rast ili pad od 10% ne mora ništa značiti

Ne mora to ništa značiti, netko je jednostavno procijenio da je 1/3 cijene ok za kupnju. Bid je dogurao do preko 33% što nešto ipak govori. Ili je nekome rizik prihvatljiv ili namjerno pali svoje novce. Kao i u dionicama. Na ovim cijenama su možda jako skupe, a možda su jeftine možda je prilika kakava se rijetko pruža.

Netko prodaje, a netko bogami i kupuje ne male količine i to na svim dionicma.
U ovakvim situacijama bi ja rekao da prodaje onaj koji mora, a kupuje onaj koji želi.

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close