Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jelinic se klimavo drzi za svoju poziciju, njegova ostavka je povoljna vijest za sve anti-borgovce.
Kao sto je nekad govorio netransparentnost nije kazneno djelo, sad mu netransparentnost kuca na vrata

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/inventura-naprasno-prekinutog-mandata-hitro-odbacio-aferu-borg-sporo-istrazivao-ministre-zamjeraju-mu-da-je-sve-tempirao-prema-ocekivanjima-vlasti/9996040/

BOMBA!!!

Dražen JelInić ima 6% udjela u Interkapitalu, a kao državni odvjetnik je odbacio kaznene prijave protiv Korunića iz Interkapitala.

 

Borgovci jel i vas strah?

 

Čini mi se da će remetinečka poslovna akademija dobiti mnogo novih članova.

Pripremite pastu za zube, četkice i pidžame.

 

I puno sapuna.

 

Ha-ha-ha.

 

 

La vita e bella!

kako komentirate otkrivanje cinjenice da je sada bivsi drzavni odvjetnik bio (mozda i dalje jest) suvlasnik Interkapitala? Jucer je tu cinjenicu otkrio Sincic iz Zivog Zida u Otvorenom. svi ostali su pokusali izignorirati tu cinjenicu

Ako je istina da je suvlaskin interkapitala ovo je svakako za najgoru osudu i zasluzuje kazneni progon i da se zbog ocitog sukoba interesa slucaj ponovo ispita.

Ili Jelinicu, po tebi mozda zbog toga sto je to dosad bilo netransparentno ne predstavlja kazneno djelo?

Sramota od drzave!

Tesko je tu nesto pametno reci.

Svi manje vise sve znamo.

Mafija

noviulagac, 20.02.2020. u 10:20
Tesko je tu nesto pametno reci.

bongozg, 20.02.2020. u 08:24
kako komentirate otkrivanje cinjenice da je sada bivsi drzavni odvjetnik bio (mozda i dalje jest) suvlasnik Interkapitala? Jucer je tu cinjenicu otkrio Sincic iz Zivog Zida u Otvorenom. svi ostali su pokusali izignorirati tu cinjenicu

 

Ljudi pažljivije čitajte… 6,74 udjela u braniteljskom fondu u kojem je pola Hrvatske nije isto kao vlasništvo 6,74% firme koja vodi fond. Po tome sam ja vlasnik 234% PBZa

Cit: “Ima udio od 6,74 posto u fondu InterCapital Asset Management d.o.o., vrijedan 3.092 kune, a stekao ga je temeljem Zakona o Fondu hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji.”

 

Dakle, nema toliki udjel u braniteljskom fondu, nego u InterCapital Asset Management d.o.o.

Stvarno treba pažljivo čitati!

La vita e bella!

Nešto tu nije jasno, ukoliko ima udjele u fondu, onda se oni ne izražavaju u %, već u broju udjela, jer ukupan broj udjela nije fiksan, tj. ako na početku mandata imaš 6%, ne znači da ćeš imati toliko i na kraju mandata…

 

Usudio bi se reći da ovdje nešto ne štima…

 

A 6% udjela u fondu ne bi mogao imati ni da je još dan danas u ratu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

A čega je ovi posejdon suvlasnik?

 

svašta se naziva investitorom danas…  Da, država temeljem zakona o FB daje udjele u investicijskim društvima 🙂

 

jedino što ovdje ne štima, prilično sam siguran bez da uopće idem provjeravati, je novinarčić neznalica koji piše bedastoće i gluposti .

 

Kaže Posejdon, koji pažljivo čita, da je njegov udjel sa više od 6% vrijedan cijelih 3 tisuće kuna 🙂  Dobra neka firma, taj IC onda , odmah kupujem cijelu danas

 

 

Inače, Jelenić ima 6,74 udjela u FB, a ne 6,74% u FB, ili u IC-u ….

New Report

Close