Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolakušić nije baš do kraja zatvorio vrata , ipak postoji mogućnost da se aktivira ponovno što je dobro jer nam treba svaki čovjek treba da se izvučemo iz ove kaljuže. Šteta što jedan veliki dio tih ljudi ima jako veliki ego pa bi sve i odmah


Kolakušić nije baš do kraja zatvorio vrata , ipak postoji mogućnost da se aktivira ponovno što je dobro jer nam treba svaki čovjek treba da se izvučemo iz ove kaljuže. Šteta što jedan veliki dio tih ljudi ima jako veliki ego pa bi sve i odmah


Stranka koja je podržavala Kolakušića: Ispostavilo se da je on još jedna u nizu sramota Hrvatske
http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Stranka-koja-je-podrzavala-Kolakusica-Ispostavilo-se-da-je-on-jos-jedna-u-nizu-sramota-Hrvatske?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2bexchange

Čudim se ljudima. Razgovora radi da je Kolakušič dobio sve što je tražio… Zar stvarno mislite da može neki autsajder doći ,poremetit ili rasturiti mrežu ljudi koja je svoje pozicije gradili kroz nekoliko generacija? Pod pretpostavkom da i on nije njihov. U provedbi bilo kakvog procesa može ga mreža ispod njega minirat do besvijesti. Što ti znači ako dođeš na vlast i doneseš svojih npr 12 premijera a sva infrastruktura u ministarstvima,agencijama,općinama,gradovima nije tvoja i ne misli kao ti? Dokle god se Hrvatski narod ne ujedini na nekoj istinskoj,poštenoj platformi nema rješenja za budućnost a potom i za nas male dioničare nekad velikog Agrokora.

Sud će u roku od 48 sati odlučiti o dionicama koje je Slovenija uzela Agrokoru

Čini mi se da su Borgovci stvarno umislili da je cijela Europa Hrvatska, pa da će sudovi plesati kako oni sviraju. Bit će smješno kada slovenski sud odluči da su Agrokorove dionice Mercatora blokirane pravovaljano zbog neplaćanja kazne od 54 milijuna eura.

To je praktički siguran ishod ove žalbe, ni Plenkovićevo urgiranje im neće pomoći.





Stranka koja je podržavala Kolakušića: Ispostavilo se da je on još jedna u nizu sramota Hrvatske
http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Stranka-koja-je-podrzavala-Kolakusica-Ispostavilo-se-da-je-on-jos-jedna-u-nizu-sramota-Hrvatske?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2bexchange

[/quote]

Kod nas kad ne mogu naci ama bas nikakav razlog onda se blati sa bljuzgarijama koje niti pas sa maslom ne bi pojeo. Kad vidim da čak kradeze akademici kojih je istina u učtra malom broju počinju posezat za totalno idiotskim protuargumentima tada stvarno im vise nema spasa …. A novinari koji pišu ovakve gluposti su normalna stvar u nas.A mi zivimo gdje zivimo i sve to prolazi pod normalno. Cijeli svijet nam se smije od izbora predsjednice, političke stranke, managera … nadalje. Svaka nam čast !!!

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/agrokor-danas-podnio-zalbu-protiv-rjesenja-o-oduzimanju-dionica-mercatora/9789517/

Uvijek su bili pametan narod i stitili svoje interese ovi slovenci. Sta ti je zapad bit.

Slažem se svakakvi baljezgavci, manipulatori, oportunisti,prevaranti su dobili prostor u ovoj maloj napaćenoj zemljicu..ali ipak se vidi da su procesi krenuli tako da kolega nemojte očajavati. Oni koji su Hrvate zazidali žive u rudnicima po Sloveniji ipak odlaze ,ne prebrzo ali odlaze. A mi mali dioničari tko zna što nam je Bog dragi osmislio..


kol, bbkk0000…al si ga nadrobio…fakat svašta…

inaće argumentiram komentare ali ti si sve izokrenuo naopako i pitam se dal je to neka ironija koju nisam skužio ili ti to stvarno?!

Pa bikk, vam je sve točno i sa eto elaborirao, ali kad se to javno kaže odmah idu napadi sa svih strana a to znači da je to točno i da ih to jako boli, da mogu sve bi to i zbrisali iz memorija ljudi



‘Dragi prijatelji, volonteri, birači, vi koji ste se cijelim srcem dali da bi ova priča postala kotač promjena hrvatskog društva, hvala Vam iz sveg srca. Vi ste dali sve od sebe, moj tim i ja smo dali sve od sebe.

Želim Vama i Vašim obiteljima sretan i blagoslovljen Božić.

Ova politička priča se nastavlja, ali kao što sam ranije rekao nećemo sudjelovati na sljedećim parlametarnim izborima kao politička opcija. Onaj tko se ne drži svoje riječi nije dostojan biti političar.

Iskreno vjerujem da će za nekoliko godina doći vrijeme u kojem će građani zazivati promjene.

Mislav Kolakušić’

eto, kao što sam i očekivao… nategnuo je cijelu hrvatsku za nos da bi se uhljebio u eu parlament…projekt magarci pod sloganom "antikorupcija" je uspješno okončao u svoju sebičnu korist

to sam ja govorio čim je taj lik počeo samopromociju po medijima…odmah je sve bilo jasno kad su rekli da ima preko 200 predmeta u kojima godinu dana nije zakazao niti jedno ročište!….naravno, ekipa je tvrdila da je to zato jer se tako kao fol kao borio protiv sustava….kako da ne….
sad je pokazao što ga je zapravo zanimalo: ne mora više raditi svoj redovan posao nego će lijepo u brisel s 5000 EUR mjesečno u džepu gdje ne mora raditi ama baš ništa, a para ide!….lik je pravi car!
ali fascinantno je kako su naivci opet popušili istu priču….ludilo….
[/quote]

A šta je trebao, promovirati samo šutnju po medijima!? Ako si u utrci i kampanji moras preko medija obračat se biračima što je i činio a druga stvar je što su glavni mediji promovirali trojicu kandidata, i to je to



Kolakušić nije baš do kraja zatvorio vrata , ipak postoji mogućnost da se aktivira ponovno što je dobro jer nam treba svaki čovjek treba da se izvučemo iz ove kaljuže. Šteta što jedan veliki dio tih ljudi ima jako veliki ego pa bi sve i odmah


Stranka koja je podržavala Kolakušića: Ispostavilo se da je on još jedna u nizu sramota Hrvatske
http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Stranka-koja-je-podrzavala-Kolakusica-Ispostavilo-se-da-je-on-jos-jedna-u-nizu-sramota-Hrvatske?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Content%2bexchange

[/quote]

Ma svjetski blefer. Ja to pisem vec 2 godine i na ovom topicu zadnjih tjedana al dzabe. Sljedba ga sljepo sljedi. Sta god da napravi oni nadju opravdanje. Kune se u borbu protiv korupcije pa se kandidira za europski parlament iz kojeg moze naravno samo pare izvuci. Ukinuo bi ustavni sud pa se kandidira za ustavnog suca, ukinuo bi predsjednike sudova pa se kandidira za predsjednika suda, ukinuo bi dsv pa se kandidira za dsv. Pa ekipa to opravda da zeli iznutra to unistiti. Komedija ziva.
I onda se ekipa jos ovdje nada da ce nas izvuci iz ovih problema Agrokora. Malo zesca naivnost.



Ma svjetski blefer. Ja to pisem vec 2 godine i na ovom topicu zadnjih tjedana al dzabe. Sljedba ga sljepo sljedi. Sta god da napravi oni nadju opravdanje. Kune se u borbu protiv korupcije pa se kandidira za europski parlament iz kojeg moze naravno samo pare izvuci. Ukinuo bi ustavni sud pa se kandidira za ustavnog suca, ukinuo bi predsjednike sudova pa se kandidira za predsjednika suda, ukinuo bi dsv pa se kandidira za dsv. Pa ekipa to opravda da zeli iznutra to unistiti. Komedija ziva.
I onda se ekipa jos ovdje nada da ce nas izvuci iz ovih problema Agrokora. Malo zesca naivnost.
[/quote]

Ne Kolinda ce nas izvuci ili nas je izvukla ? Sto je to naivnost ?

Sretan Božić Andreju Plenkoviću i grupi Borg!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close