Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nova anketa: Svi padaju, Kolakušić duplo porastao. Dostigao je Škoru

Paulie, 11.11.2019. u 19:03
Bivši sudac, sada europarlamentarac Mislav Kolakušić više je nego udvostručio potporu! Prošlog je mjeseca imao nešto više od 6 posto potpore, a sada čak 14 posto (6,4 posto u listopadu). Po biračkom tijelu Kolakušićeva je potpora šarolika; bira ga 3 posto HDZ-ovaca, 6 posto SDP-ovaca, gotovo 15 posto Mostovih birača, ali i četvrtina birača Živog zida i
Neovisnih za Hrvatsku.

Ukinite lijepo molim moderatore ovu temu, to vam već par godina ne postoji… zauzima prostor na serveru bez ikakve veze…
Tko je popušio je… tko nije ovdje na agrokoru i neće


Nova anketa: Svi padaju, Kolakušić duplo porastao. Dostigao je Škoru

bbkk0000, 11.11.2019. u 21:28
Bivši sudac, sada europarlamentarac Mislav Kolakušić više je nego udvostručio potporu! Prošlog je mjeseca imao nešto više od 6 posto potpore, a sada čak 14 posto (6,4 posto u listopadu). Po biračkom tijelu Kolakušićeva je potpora šarolika; bira ga 3 posto HDZ-ovaca, 6 posto SDP-ovaca, gotovo 15 posto Mostovih birača, ali i četvrtina birača Živog zida i
Neovisnih za Hrvatsku.

[/quote]

E ako je ovo točno to bi bilo sjajno…

A što će pomoći taj Kolkušić kome? Tko je ispušio novce na agrokoru kako će im on to vratiti. Molim za priglupe kao što sam i koji sam novce tu pogubio da mi pojasnite!

HANFA NAPOKON PRIZNALA! Fondovi uzeli 801 mil. kn naših mirovina, uložili u Agokor i – sve izgubili

Samo potvrda onoga što smo mi govorili od samog početka…


A što će pomoći taj Kolkušić kome? Tko je ispušio novce na agrokoru kako će im on to vratiti. Molim za priglupe kao što sam i koji sam novce tu pogubio da mi pojasnite!

Makni se odavde ako te ne zanima. Ok?

Velika je tragedija i sramota što smo izabrali Plenkovića za premijera. Nije dovoljno samo pisati po forumu. Upozoravajte ljude oko sebe kakvu štetu radi grupa Borg i Plenković, pišite o tome na društvenim mrežama, jednostavno ukljucite se u aktivne promjene u Hrvatskoj. Dosta je šutnje!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/mercator-odlazi-ili-u-fortenovu-ili-u-stecaj/9608887/

HANFA NAPOKON PRIZNALA! Fondovi uzeli 801 mil. kn naših mirovina, uložili u Agokor i – sve izgubili

Samo potvrda onoga što smo mi govorili od samog početka…

Pa ako ste to tvrdili, ona je sve jasno. Jedino je jasno ovdje da je ovaj članak, i ovo malo što piše, pisao financijski nepismen čovjek, i to je sve.

Primjer? Evo:

“Primjerice dionica Jamnice iz sasatava Agrokora je 2017. godine vrijedila 165.000 kn i po toj su je cijeni kupovali mirovinski fondovi.”

Znači, auto teksta tvrdi da su svi morivinski fondovi kupovali dionice Jamnice tog dana kada je cijena bila 165000, i samo tog dana i nikad više i nikada ranije 🙂 I nije bilo svih ovih godina nikakvih drugih ulazaka/izlazaka. Pa samo treba pomnožiti brojke i oduzeti od neke druge brojke.

Mislim, ako ne shvaćaš kolika je ovo glupost napisana, onda stvarno i doista.

Mene je naprosto sram tko se u ovoj državi diči sa doktoratima iz ekonomije i eko je bio kao neka faca na ekonomskom fakultetu.

Lovrinović je sramota za svoju struku, a nije mu prvi puta, pamtimo njegov recepet za smanjivanje nezaposlenosti na nulu, na način da sve nezaposlene zaposlimo u javnim službama.

Koji klaun


Trenutno je situacije sljedeća, ako želimo bilo kakve promjene jedni izbor je glasati za Suvereniste i Most ako se uspiju zbrojiti i uđu u koaliciju sa njima. i Kolakušića za predsjednika ili neki veliki dogovor između njh. Znači da se potpuno eliminiraju hzd,sdp,hss i hns. Svi su oni zajedničkim snagama ovo proizveli. Što mislite koliko ljudi je spremno tako glasati?

Znači, opet bi trebali glasati za HDZ 🙂

Idemo dalje: http://hr.n1info.com/Vijesti/a459296/U-posjedu-smo-novih-dokumenata-u-aferi-Borg.html

Uskoro ce biti veselo!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Idemo dalje: http://hr.n1info.com/Vijesti/a459296/U-posjedu-smo-novih-dokumenata-u-aferi-Borg.html

Uskoro ce biti veselo!

Tek kada ova najkorumpiranija vlada u povijesti RH padne sa vlasti, doci ce i pravi dokumenti.
Ovo je samo upozorenje

New Report

Close