Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Agrokor najavljuje pravne korake protiv kazne slovenskog regulatora tržišnog natjecanja od 53 milijuna eura


A otkud njima 53 milijuna Eura kad su sav keš posisali savjetnici i Borg ekipa?

Dragi moji forumaši!
Vidim da mnogi od vas ovdje i dalje pričaju o nekim tužbama. Pitam ja vas, da li mislite da će se tužbe pokrenuti same od sebe?! Šta ste konkretno učinili prvenstveno vi koji ste izgubili po par sto tisuća, pa i milijun Kuna??
Jasno je da od Udruge nema ništa, Purko je Agramov igrač i tu je priča ( neka mi ne zamjeri nitko ako griješim) što se tiče njih završila. Niste se u stanju organizirati i osnovati novu Udrugu, a hoćete pravni rat. E to tako ne ide! Ni na društvenim mrežama niste u stanju pokrenuti priču kao što je to učinio Franak, zavukli ste se tu na ovaj forum i nadmudrujete se sa nickovima iza kojih vjerojatno stoje i pojedini Borg igrači. A o nekom smislenom prosvjedu iako nas je 17000!!!, pazite 17000 plus obitelji, je iz ove perspektive suludo i razgovarati. I zato ili se pomirite sa gubitkom ili nešto pod hitno pokrenite jer ovo ne vodi nikamo, a Borgu je upravo i cilj da vas drži na ovom forumu za koji zna 0,01% ljudi u RH.
Ja osobno nisam izgubio toliko novca da bi se samostalno upuštao u neka pravna soliranja, ali da sam izgubio to što su pojedinci izgubili polio bi se benzinom na Markovom trgu da skrenem pažnju javnosti na ovu najveću pljačku od 90.-tih.
Eto toliko od mene i neka mi nitko ne zamjeri.

Dragi moji forumaši!
Vidim da mnogi od vas ovdje i dalje pričaju o nekim tužbama. Pitam ja vas, da li mislite da će se tužbe pokrenuti same od sebe?! Šta ste konkretno učinili prvenstveno vi koji ste izgubili po par sto tisuća, pa i milijun Kuna??
Jasno je da od Udruge nema ništa, Purko je Agramov igrač i tu je priča ( neka mi ne zamjeri nitko ako griješim) što se tiče njih završila. Niste se u stanju organizirati i osnovati novu Udrugu, a hoćete pravni rat. E to tako ne ide! Ni na društvenim mrežama niste u stanju pokrenuti priču kao što je to učinio Franak, zavukli ste se tu na ovaj forum i nadmudrujete se sa nickovima iza kojih vjerojatno stoje i pojedini Borg igrači. A o nekom smislenom prosvjedu iako nas je 17000!!!, pazite 17000 plus obitelji, je iz ove perspektive suludo i razgovarati. I zato ili se pomirite sa gubitkom ili nešto pod hitno pokrenite jer ovo ne vodi nikamo, a Borgu je upravo i cilj da vas drži na ovom forumu za koji zna 0,01% ljudi u RH.
Ja osobno nisam izgubio toliko novca da bi se samostalno upuštao u neka pravna soliranja, ali da sam izgubio to što su pojedinci izgubili polio bi se benzinom na Markovom trgu da skrenem pažnju javnosti na ovu najveću pljačku od 90.-tih.
Eto toliko od mene i neka mi nitko ne zamjeri.


Dragi moji forumaši!
Vidim da mnogi od vas ovdje i dalje pričaju o nekim tužbama. Pitam ja vas, da li mislite da će se tužbe pokrenuti same od sebe?! Šta ste konkretno učinili prvenstveno vi koji ste izgubili po par sto tisuća, pa i milijun Kuna??
Jasno je da od Udruge nema ništa, Purko je Agramov igrač i tu je priča ( neka mi ne zamjeri nitko ako griješim) što se tiče njih završila. Niste se u stanju organizirati i osnovati novu Udrugu, a hoćete pravni rat. E to tako ne ide! Ni na društvenim mrežama niste u stanju pokrenuti priču kao što je to učinio Franak, zavukli ste se tu na ovaj forum i nadmudrujete se sa nickovima iza kojih vjerojatno stoje i pojedini Borg igrači. A o nekom smislenom prosvjedu iako nas je 17000!!!, pazite 17000 plus obitelji, je iz ove perspektive suludo i razgovarati. I zato ili se pomirite sa gubitkom ili nešto pod hitno pokrenite jer ovo ne vodi nikamo, a Borgu je upravo i cilj da vas drži na ovom forumu za koji zna 0,01% ljudi u RH.
Ja osobno nisam izgubio toliko novca da bi se samostalno upuštao u neka pravna soliranja, ali da sam izgubio to što su pojedinci izgubili polio bi se benzinom na Markovom trgu da skrenem pažnju javnosti na ovu najveću pljačku od 90.-tih.
Eto toliko od mene i neka mi nitko ne zamjeri.

Za što ih konkretno možete tužiti?
Blokirane dionice?
Zar nitko ne shvaća dok se politička garnitura ne makne nema ništa od ničega?
Zar ne vidite da razni Tolušići, Žalci, Kušćevići, Marići, Plenkovići drmaju zemljom i nikoga ne j…. 3%?
Maknu ga iz vlade i stave u sabor.
Tko da se izbori za nas Šuica ili Uskok koji obustavlja procedure kako dobije nalog?
Do promjene vlasti nema ništa jer je ova država korumpirana na svim razinama žalosno što udruga šuti i izgleda da je ona odradila posao samo za sebe.
Mi bez nekog velikog igrača bojim se nemožemo ništa.
Ovo ne znači da sam odustao nego samo da treba birati tren kad započet bitku.

Najžalosnije da jedino od koga ćete se moći naplatiti je država jer ovi prodaju imovinu samo kako bi za sebe iscijedili što više, na kraju će od fortenove ostati ljuska.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

3. idemo dalje…

Drugi put jako dobro pazit za koga se glasa. Ovo nam je svima škola. Ljudi se moraju peobuditi, grupa Borg itekako racuna na tromost i nezainteresiranost prosjecnog dionicara i samo ceka nove prilike za punjenjem džepova. Plenkovic i grupa Borg su odigrali veliku igru i uzeli sve, al pitanje je jel igra gotova.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Plenković se ranije našao na dnevnom redu Povjerenstva i zbog aktivnosti prilikom izrade tzv. Lex Agrokor u »aferi Hotmail«, ali odluku o tome nije donijelo jer je premijer dan prije sjednice zatražio izuzeće predsjednice Povjerenstva Nataše Novaković iz tog postupka.

Taj predmet se našao u svojevrsnom zastoju jer se još ne zna koje je tijelo nadležno za odlučivanje o izuzeću s obzirom da su se Sabor i Upravni sud izjasnili da nisu nadležni.

Povjerenstvo se žalilo na rješenje Upravnog suda pa se čeka odluka Visokog upravnog suda, a potvrdi li se da nitko od ta dva tijela nije nadležan Povjerenstvo će se, prema ranijim najavama, obratiti Ustavnom sudu od kojeg će zatražiti da im kaže tko je nadležan.
https://www.glasistre.hr/hrvatska/plenkovic-opet-na-dnevnom-redu-povjerenstva-za-sukob-interesa-u-pitanju-su-slucajevi-kum-i-sogor-599058

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

SLOVENIJI SE NE SVIĐA PLAN FORTENOVE: Protiv su namjera da se Mercator priključi koncernu jer Fortenova ima ‘tajni plan’?

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79


Plenković se ranije našao na dnevnom redu Povjerenstva i zbog aktivnosti prilikom izrade tzv. Lex Agrokor u »aferi Hotmail«, ali odluku o tome nije donijelo jer je premijer dan prije sjednice zatražio izuzeće predsjednice Povjerenstva Nataše Novaković iz tog postupka.

Taj predmet se našao u svojevrsnom zastoju jer se još ne zna koje je tijelo nadležno za odlučivanje o izuzeću s obzirom da su se Sabor i Upravni sud izjasnili da nisu nadležni.

Povjerenstvo se žalilo na rješenje Upravnog suda pa se čeka odluka Visokog upravnog suda, a potvrdi li se da nitko od ta dva tijela nije nadležan Povjerenstvo će se, prema ranijim najavama, obratiti Ustavnom sudu od kojeg će zatražiti da im kaže tko je nadležan.
https://www.glasistre.hr/hrvatska/plenkovic-opet-na-dnevnom-redu-povjerenstva-za-sukob-interesa-u-pitanju-su-slucajevi-kum-i-sogor-599058

Doci ce Plenković na red. Ne brini…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

PENAVA UPRAVO UZDRMAO HDZ: Otkrio konačan plan za preokret u HDZ-u! Krenuo je na Plenkovića!

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Brojimo mjesece do parlamentarnih izbora pa evo jedan vic (a možda i nije samo vic?):

Nakon afere Borg u Agrokoru.

Dođe Andrej Plenković u posjet vrtiću. Gleda malo djecu kako se igraju i kaže
ministru financija Zdravku Mariću;
– Daj piši ček na 5,000 kuna za poboljšanje životnih uvjeta u vrtiću!
I ovaj napiše ček, i idu dalje te dođu u zatvor. I gleda malo zatvorenike kako robuju i kaže:
Daj piši ček na 500,000 kuna za poboljšanje životnih uvjeta u zatvoru!
– Pa kako za djecu 5,000, a za ove zločince i razbojnike 500,000?
– A šta ti misliš da ćemo nas dvojica ići u vrtić poslije idućih parlamentarnih izbora?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/fabris-perusko-smijenio-irenu-weber/9483638/

New Report

Close