Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Todoric je bio u zatvoru jedino u Engleskoj. Kao da je njih pokrao. Kod nas nije u zatvoru jer, " on je samo razvijao Hrvatsku ". Tako ju je razvio da je laznim izvjescima aktivno sudjelovao u prevari umirovljenika tj mirovinslih fondova , branitelja, zanemarivanju resursa u Slavoniji i posljedicno iseljavanju stanovnistva, potjradanju dionicara itd. Ah da. I josbivijek živi u Kulmerovim dvorima, dok je nasljednica Kulmera živa i hrvatska drzavljanka. Cak je i krov nad glavom na prevaru dobio. Nije imao novaca kupiti i izgrsditi svoj dom nego je zeni uzeo njeno naslijedje i pretvorio ga u " hotel " To puno govori o karakteru i djelu te osobe.
Sada se " brine" za dobavljače. Za povratiti…

Todorić je bio u reketu ključnih dobavljača i leasing društava. Isisali su milijarde iz koncerna.
DORH je očito prepoznao shemu.
Ukoliko se to potvrdi na sudu pa-pa Nagodba.
Mogli bi i vraćati preplaćeno.
[/quote]

Jel to na tragu Fizulica koji tvrdi da ukoliko su mjenice nezakonite, da su onda nezakonita i potrazivanja dobavljaca od Agrokora?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Puno previse se tu pise o Todoricu.
Ja se slazem da je Agrokor otet, ali mi ga nije zao ni najmanje.
Kako se ponasao prema malim dionicarima, bolje nije ni zasluzio.
Mi moramo naci nacin kako da se izborimo za svoje.
Za pocetak se treba organizirati i povezati.
Mozda je netko stupio u kontakt sa kojim vecim dionicarem?
Puno previse ih je tu bilo.
Ne vjerujem da se nece boriti za svoju imovinu….

Shvatite vec jednom da jedino i samo sami,svojim imenom i prezimenom morate pokrenuti konkretnu tuzbu-tuzbe ako smatrate da za to ima osnova.Niti je udruga ovlastena podnositi tuzbe kao udruzenje gradana za pojedine dionicare niti ce vas “neki veci dionicar slepati za sobom”.
I dakako,morate sami placati troskove svojih parnica,a ako izgubite i troskove protivne strane.Dakle,sve je na Vama ,nikome drugom.

@bisakovi

Polako kume. Ti jako dobro znas da cekamo odluke Vrhovnog i Ustavnog suda. Sve ce doci na svoje mjesto, samo bez gluposti.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Svatko normalan sad vidi do cega je dovelo ovo sa agrokorom tj.ovom nagodbom i “spasom” kompanije. Propast burze. Neki ovdje nemaju dionice i pisu gluposti opravdavajuci ovu nagodbu. Prije da im je dosadno pa se lijece i zabavljaju pisuci gluposti. Totalno je negativna klima. Promjene vezano za ovaj slucaj bi popravile cijelo stanje na burzi.

ne bih se cudio da je borg grupa i cijela ta ekipa svoje firme i adrese stanovanja prebacila u neku Nizozemsku, Dubai ili neku drugu destinaciju kao Fortenova.samo da pobjegnu od HR krivosudja

https://lider.media/stavovi/fortenova-inkvizicijske-kamatne-muke-u-sjeni-optuznica-za-mjenice-i-kikiriki/



Todorić je bio u reketu ključnih dobavljača i leasing društava. Isisali su milijarde iz koncerna.
DORH je očito prepoznao shemu.
Ukoliko se to potvrdi na sudu pa-pa Nagodba.
Mogli bi i vraćati preplaćeno.
[/quote]

Dorh je institucija kojom kao i svima ostalima kod nas upravljaju novci … Dakle dogodit ce se ono sto je uplanirano i nista drugo. A dokle god je narod podkupljiv ce biti tako …. Nije mi jasno sa cime vi to razbijate glavu ??? Sve jasno ko pekmez

Heh, kakvi novci. Svim drzavnim institucijama i sire upravlja moć. Ti misliš da Plenkovića zanimaju novci?

Zanimaju ga moć i kontrola. Ako to dvoje ima “kod sebe” imat će i novac na svim razinama vlasti.

Plenkovic će priznati da u žitu ima kukolja, pa će “glavom platiti” Kuščević i Marić od Imovine, al on nikada neće priznati vlastitu gresku i zato će Agrokor dok je on na vlasti i njegovi uvijek biti “najbolja moguca priča” koja je spasila Agrokor i radna mjesta. A ako prodje dovoljno vremena, vise se nitko neće vracati na istu priču. Tko je jamio, jamio… život i biznis idu dalje.


A možda je bio dobrovoljan reket na koris svim zainteresiranim stranama?

Čuj ovo, “dobrovoljan reket”. Koji vrhunski plenkijevski oksimoron. Trebali bi ga patentirati kao originalni hrvatski proizvod, ionako smo deficitarni s patentima. Za takav reket još nisam čuo čak ni u tenisu. Očito demagogija i ono još nešto zbog čega se komentari brišu nemaju granica.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.



@bisakovi

Polako kume. Ti jako dobro znas da cekamo odluke Vrhovnog i Ustavnog suda. Sve ce doci na svoje mjesto, samo bez gluposti.

Ne znam ja sto Vi cekate i kakav ishod od izvanrednih pravnih lijekova mozete ocekivati ?
Ipak,s ovom vasom konstatacijom na kraju- “samo bez gluposti” se u potpuno slazem.Treba dobro “odvagati”
dali ima smisla podizati tuzbe,protiv koga i po kome pravnom osnovu.


Heh, kakvi novci. Svim drzavnim institucijama i sire upravlja moć. Ti misliš da Plenkovića zanimaju novci?

Plenk ti je bez momaka sa novcima sutra u Remetincu. Sad se pune riznice i ima njihovu podrsku a on uziva u vlasti. Vidjeti ces kad im vise ne bude trebao … Ni prvi ni zadnji




Todoric je bio u zatvoru jedino u Engleskoj. Kao da je njih pokrao. Kod nas nije u zatvoru jer, " on je samo razvijao Hrvatsku ".

On ti je pijun u cijeloj priči …
[/quote]
Znam, ali je dio niih i to nikako ne umanjuje krivnju. Zanimljivo je da je kulmerov dvorac kupio od Astre. Googlajte sto je Astra i cija je bila u bivsoj Yu.
[/quote]

Todorica u Hr ima jos …

New Report

Close