Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2105036

S kojom lovom će kupiti preostale dionice Mercatora ?

Imam jedno pitanje za sve forumase ili bar za one koji mogu/znaju odgovoriti…vecinom smo svi mi puno izgubili na dionicama Agrokorovih kompanija pa bi mi bilo drago da još malo razglabamo o činjenicama što možemo napraviti u vezi toga ?…da li netko zna kada mozemo očekivati odgovor suda na tužbu Udruge za revizijom i kako da postupimo u slučaju negativnog odgovora?…Sto dalje?…Cijenim svaki komentar na temu…

NOĆNA MORA JE OŽIVJELA! Gregurićev istup nije slučajnost: Plenković dogovara veliku koaliciju

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Restrukturiranje Agrokora osvojilo prestižnu međunarodnu nagradu

Restrukturiranje Agrokora osvojilo prestižnu međunarodnu nagradu

Pa naravno da je osvojilo, ja nisam bolji proces vidio, sačuvana radna mjesta, dobavljači dobili svoje, OPGovci, vjerovnici, proračun neoštećen… apsolutni VRH. Bravo za Marića i Dalićku, čestitke.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Pa naravno da je osvojilo, ja nisam bolji proces vidio, sačuvana radna mjesta, dobavljači dobili svoje, OPGovci, vjerovnici, proračun neoštećen… apsolutni VRH. Bravo za Marića i Dalićku, čestitke.

Kolega, u potpunosti se slažem. Problem je što je zastrašujuće velik broj onih koji će ovaj vaš post smatrati cinizmom…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Kupljena nagrada u cilju boljih startnih pozicija za predstojeće sudske sporove. Prozirno do boli.
Baš kao što bi u Remetincu mogli otvoriti stručni studij s temom: Kako dobiti nagradu “Zlatna kuna”.

Ljigavosti nikada kraja.
Ali budite sigurni, neće im uspjeti.

La vita e bella!


Pa naravno da je osvojilo, ja nisam bolji proces vidio, sačuvana radna mjesta, dobavljači dobili svoje, OPGovci, vjerovnici, proračun neoštećen… apsolutni VRH. Bravo za Marića i Dalićku, čestitke.

Tvoje razmišljanje je žalosno,tim više što si i sam sudionik na tržištu kapitala.Za tvoju informaciju vjerovnici baš i nisu prošli najbolje ,a proračun je oštećen i biti će i više . Najbolje su prošli oni koji nisu trebali proći pa sam zaključi.Što se radnih mjesta tu situacija nije bajna i mogu ti samo reći da radnici(oni koji su tu odavno) žale za Todorićem.Npr vozači Leda su prije znali imati po 12-14000 kn plaću,Jamnica također,sada mogu zaboraviti na takve dane. Prije se tuklo za posao u Leda ,Jamnice ,Zvijezde,sada može tko hoće,jer ih fali pogotovo u Leda. Što se tiče nas dioničara samo se ti naslađuj ,ako te to veseli samo pazi da veselje ne postane zabluda. Lp

Čitam i ne mogu vjerovat kao prvo kao dionicar koji sam popusio sve, mislim sve najgore o hrvatskim lopovima i treba im sve oduzeti i sve ih istrijebiti.
Kao drugo što se tiće nove uprave konkretno rusa sve najbolje imam o njima, bolji su tisuću puta nego kvazi hrvatski domoljubi, a iza toga se krije pljačka.
U svim firmama barem mislim otkad su preuzeli rusi stanje za radnika je bar 50 % bolje, veće plaće itd.
Dokazano da hrvatski čovjek nije nikakav gospodar nego ološ kojeg treba osuditi svatko je bolji nego hrvat, žalosno ali istinito da je bolja situacija za radnika nego prije.
Ne mogu se pomirit što mi je brat učinio, a stranac pomogao tako da ne serete po forumu previše, za sve Vam je kriv I.T. i treba lopova osudit, a rusima svaka čast bolji su nego rođeni brat.
Iza svakog domoljuba krije se lopovluk hdz zna se i sdp naravno, kad bi svi oni bili rusi ili neki stranac gdje bi nam bio kraj, ja bi rusima dao i hrvatski sabor i vladu zajedno i za 10 godina bi bili druga Švicarska.


Pa naravno da je osvojilo, ja nisam bolji proces vidio, sačuvana radna mjesta, dobavljači dobili svoje, OPGovci, vjerovnici, proračun neoštećen… apsolutni VRH. Bravo za Marića i Dalićku, čestitke.

Odlična ti je burza nakon krade u Agrokoru. Sve se vraća, sve se plaća.

Nemojte raspravljat kako je sad u Agrokoru jer je bolje nego što je bilo, nego razmišljajte kako da vratite svoj ulog za vrijeme I.T. dok ste opljačkani.
Najveće zlo Vam je bilo prije rusa i tko je zaribao, naravno hrvatski čovjek, da je sreće bilo trebali su rusi ovo imat od prvog dana.
Tesko mi ovo za izreći, ali živjela Fortenova, dolje Agrokor.

@titi
Kakav ulog, tko kada kome ce vratiti, ne biti smjesni… a to da nije bilo lex-a i da bi svi na ulici zavrsili su price za malu djecu. Nista se ne bi znacajno dogodilo i u slucaju stecaja, mozda jos bolje i ravnopravnije za sve. Pa NAMA je u stecaju vec 15 godina i biti ce narednih 115!

New Report

Close