Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://net.hr/danas/hrvatska/nacelnik-u-borbi-s-divovima-gazde-agrokora-preko-banke-iz-hong-konga-prodaju-nasu-zemlju-mimo-zakona-ovo-je-nocna-mora/&ved=2ahUKEwighdLavMbjAhVOblAKHc9jDeIQFjAAegQIAxAB&usg=AOvVaw0dvLfAOE2VkfnjPgEqzU2u

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Pa ako je Agrokor bio na rubu provalije onda su najvise trebali izgubiti kreditori.
Ili sam ja lud?

Cosa Nostra je mala beba za ovaj organizirani zločinački pokret. Sad i tuđu zemlju prodaju.

Invest je izgleda prespavao zadnje dvije i pol godine te ulogu koju je imala država, izvanredna uprava, sudovi i nemarne institucije.

Probudio se, pa sada lakonski djeli pravicu.
A ta njegova pravda se može sažeti u stav: dogodila se pljačka, ha bože moj, imovina je isparila, i svi oni koji su je imali su si sami krivi jer su je mogli i ne imati.

Tako su krivi investitori, građani ove zemlje koji su imali štednju u mirovinskim fondovima i država te lokalna samouprava čija se imovina sada rasprodaje u Hong-Kongu.

S obzirom da je ovakva argumentacija na razini stava da si je deda koji je nastradao od huligana valjda sam kriv jer je, eto bio u kafiću, a mogao je biti lijepo kući pa ne nastradati (https://www.index.hr/vijesti/clanak/uznemirujuce-trojica-divljaka-brutalno-napala-starca-u-puli-sve-je-snimljeno/2102674.aspx),
razumijet ćete me zašto na takve likove ne mislim trošiti više niti sekunde svoga života.

Lijepo Invest ideš na ignore pa ovakve nebuloze neka čitaju oni koji za to imaju želudac.

Ja hvala ne.

La vita e bella!

Nisam ja ništa prespavao.
Ja nisam izgibio niti kune ulaganja, za tebe se ne bih kladio.
Suhoparno ali istina boli.

Ako ako te sutra zgazi auto ne treba te zaliti. Sto nisi pazio.
To je osnova tvog rezoniranja.

Paulie

Pa naravno da treba pazit da te auto ne pogazi.
Tebe nisu učili da paziš kad prelaziš cestu?

S tobom je zaista bezpredmetno raspravljat, dvaput godišnje mijenjaš nickove, toliko o tvojoj vjerodostojnosti.
i sam si kriv što si pogubio novce, ne budi jalan.

Invest, članstvo u HDZ-u ti opasno utječe na razum. Tvoj stranački šef je upropastio ovu zemlju više nego bi je 30 godina domovinskog rata uništilo. A ti si takvome prijatelj, osobni branitelj, i vjerni sluga.

Tvoj šef je u samomu Agrokoru oteo preko milijarde eura vlasništa hrvatskih građana. Tebi ne smeta ni što se slavonska zemlja u hrvatskom vlasnišvu nelegalno prodaje u dalekom Homg Kongu.

Inače ovo mi je jedini nick na ovom forumu gdje sam upoznao dobre i pametne ljude. Ti ne pripadaš ni u jedan od ova dva epiteta.

Ne brini se, istina će isplivati, a vidjet ćemo i na čijim računima su nagrade za ovo zlodjelo.

Invest je pravi primjer zasto nam je ovako kako je.
Nek se radi sta god samo nek to izravno ne pogodi mene.
Jos ako me tatica uhljebio negdje….ma milina

Hehe

Jal te izjeda iznutra.
Na dosta tema si jalan, nije to slučajno.
A ti o meni ne znaš ništa niti ćeš ikad saznati.
Sa spomenutom strankom nemam veze, ali nisam sr ja duzan tebi opravdavat.
Ja nisam pogubio novce na burzi za razliku od tebe te ne optužujem cijeli svijet oko sebe a sebe hvalim kao što ti radiš.
Nisi vrijedan komentara ali eto..


Pa ako je Agrokor bio na rubu provalije onda su najvise trebali izgubiti kreditori.
Ili sam ja lud?

Nisi lud.
Postoje u ovakvim situacijama žrtve , najveći stradalnici i kolateralne žrtve.
Ali rijetko viđeni scenarij kad su kolateralne žrtve žešće stradale od pravih ,izvornih žrtava.
Ako su dioničari ulagali u rupu bez dna , u što su ulagali kreditori ?
I zašto su sad 100% stradali samo ulagači ?
Agrokor je godinama hodao po rubu provalije i toga su trebali biti svi svijesno …kaže kolega invest.
Pa kako su onda samo neki stradali , a drugi profitirali ?



Pa ako je Agrokor bio na rubu provalije onda su najvise trebali izgubiti kreditori.
Ili sam ja lud?

Nisi lud.
Postoje u ovakvim situacijama žrtve , najveći stradalnici i kolateralne žrtve.
Ali rijetko viđeni scenarij kad su kolateralne žrtve žešće stradale od pravih ,izvornih žrtava.
Ako su dioničari ulagali u rupu bez dna , u što su ulagali kreditori ?
I zašto su sad 100% stradali samo ulagači ?
Agrokor je godinama hodao po rubu provalije i toga su trebali biti svi svijesno …kaže kolega invest.
Pa kako su onda samo neki stradali , a drugi profitirali ?
[/quote]

Kako to, kako to? A što mislitr, znate i vi odgovor na to.
Mi smo u Hrvatskoj gdje je to moguće.
I zato na zo treba računati i ne ulagati u potencijalne bombe.

New Report

Close