Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mozda bi pad Vlade i novi izbori bili dobra stvar. Stvari bi se rascistile. Sad je previse svega i svacega i to je teret za reforme koje jedva idu. Pa makar i velika koalicija da bude.

Nisi ti nista izgubio.
Da jesi, nebi se samo tako pomirio sa pljackom.
Jedino ako si prodao prije.
Veliku koaliciju necu ni komentirat

Poznavajuci stranke kakvu imaju zelju da ostanu ili dodu na vlast, te kakve smo do sada imali koalicije gledajuci od lokalne do drzavne , nebi me zacudila ni velika koalicija.

Velika kolicija je nemoguće iz razloga što i SDP i HDZ žele uhljebiti svoje ljude na sva najvažnija mjesta, šefovi državnih firmi, ministri, itd.

Jednostavno nema dovoljno pozicija da se i jedni i drugi uhljebe na vrh, jer gramzljivosti i kopovluku kraja nema.

Ja sam isto prognozirao veliku koaliciju.
To ce biti zadnji cavao u lijes RH


Velika kolicija je nemoguće iz razloga što i SDP i HDZ žele uhljebiti svoje ljude na sva najvažnija mjesta, šefovi državnih firmi, ministri, itd.

Jednostavno nema dovoljno pozicija da se i jedni i drugi uhljebe na vrh, jer gramzljivosti i kopovluku kraja nema.

To ti samo mislis ! Kad shvate da ne ide drugacije shareat ce pozicije ….

A moguće i da se otvore nova ministarstva, agencije, uredi… Uz podebljanje ovih postojećih i eto. Još kad se riješe HNS-a, Bandića itd. pa oslobode neka postojeća mjesta.
Velika kaolicija je izgledna.

noviulagac
Da, prodao sam s 10ak% gubitka, todex, pri vrhu. Kasnije nisam kupovao jer me bilo strah, to prije najave nule. A kad su najavili nulu onda tek nisam.
Slažem se, nulovanje jest svojevrsna pljačka, kroz nagodbu, legalna.
Ali isto tako nitko nikog nije tjerao da gura vrat pod giljotinu.
Meni je recimo THNK, JDOS i ostalo strmopizdilo na najjače baš zbog todexa. Znači izduvao sam, a ni luk jeo ni luk mirisao.


A moguće i da se otvore nova ministarstva, agencije, uredi… Uz podebljanje ovih postojećih i eto. Još kad se riješe HNS-a, Bandića itd. pa oslobode neka postojeća mjesta.
Velika kaolicija je izgledna.

noviulagac
Da, prodao sam s 10ak% gubitka, todex, pri vrhu. Kasnije nisam kupovao jer me bilo strah, to prije najave nule. A kad su najavili nulu onda tek nisam.
Slažem se, nulovanje jest svojevrsna pljačka, kroz nagodbu, legalna.
Ali isto tako nitko nikog nije tjerao da gura vrat pod giljotinu.
Meni je recimo THNK, JDOS i ostalo strmopizdilo na najjače baš zbog todexa. Znači izduvao sam, a ni luk jeo ni luk mirisao.

Da gura vrat pod giljotinu?
Pa ljudi su ulagali u “sistemski vazne tvrtke”
Velika vecina je ulagala prije lexa.
Svi nisu mogli prodati kad je krenula prica o nulovanju.

https://www.telegram.hr/price/u-hdz-u-ce-nakon-ovoga-jucer-sigurno-uslijediti-veliki-okrsaj-premijera-i-starih-struktura/

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

ĐAKIĆ JE JEDNOM REČENICOM ZA DNEVNO.HR SVE OTKRIO: Počinje rat! Najgori dani za Plenkovića tek dolaze

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79


Velika kolicija je nemoguće iz razloga što i SDP i HDZ žele uhljebiti svoje ljude na sva najvažnija mjesta, šefovi državnih firmi, ministri, itd.

Jednostavno nema dovoljno pozicija da se i jedni i drugi uhljebe na vrh, jer gramzljivosti i kopovluku kraja nema.


Veliku koaliciju će izbjegavati pod svaku cijenu ali iz razloga što bi obje stranke izgubile svoje tradicionalne birače a dozvolili bi trećoj opciji da ojača i preuzme vlast. Ovako se dvije stranke mogu izmjenjivati do besvijesti.

velika koalicija i podjela ministarstava jedina opcija ili će biti jedino bh federacija

New Report

Close