Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sada su na N1 rekli da je zahtjev predan još 31.03.

Osnivać Ivica Valentić…sin nekadašnjeg premijera Nikice Valentića .!?!

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A Valentići i Todorići su povezani kumskim vezama. Sumnjam da su na suprotnim stranama u ovoj priči.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/podnesen-zahtjev-za-stecaj-konzuma-dobavljac-mlijecnih-proizvoda-i-jaja-podnio-zahtjev-trgovackom-sudu-zbog-duga-od-95-milijuna-kuna/5869638/

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

hr250
Nikad ne znaš. Za 9.5 mil kn pucaju i bratske veze. Kad sve odlazi nizbrdo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nego, koja je sad zakonska dinamika? Zahtjev je podnesen. Kroz koliko vremena sud mora poduzeti korake? I koje točno?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Sigurno mogu i puknuti. Ali u ovom slučaju mi djeluje da igraju zajedničku igru i da očito Todorićima odgovara stečaj.

Vjerovatno. Tu ipak dolazi HR stečajni upravitelj, a mogućnosti su onda beskonačne.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Da mi je znati tko je skidao 6 kom po 4470… stvarno luđaštvo. Nakon svih koma vijesti od jučer popodne on ide to skidati. Doći će vrijeme i za lupanje po asku ali ovo jutros bože sačuvaj.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Osnivać Ivica Valentić…sin nekadašnjeg premijera Nikice Valentića .!?!

Pozdrav


kroz ovo Agrokorovo stanje, da ne kažem neku drugu riječ, saznati ćemo priličan broj sudionika kružnog toka, od kumova, prijatelja, bivših ministara, premijera, predsjednika Uprava propalih preuzetih tvrtki
( prema prezimenima u Agrokoru se vidi, da ima djece onih zaslužnih za propast i Gazdino preuzimanje), samo što će to biti najskuplji način da to saznamo, iako se mnoge stvari već odavno znaju, nije Ivica stvorio carstvo sam, jer je to nemoguće bez podanika, nadam se da će svi jednom dobiti zasluženo, ako ne od institucija onda od naroda

Mali, srednji i veliki dobavljači u 11 daju zajedničku izjavu

Ako je podnesen zahtjev za stečaj, moglo bi ih se skupiti još. A onda više nema majci, postupanje ide i bok. Ili bi već danas odmah po izglasavanju mogli pokrenuti Lex. Nema druge. Mora se ili dogovoriti ili presjeći. Time’s up.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close