Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Udruga ocito igra prema izjavi M Poletajeva s pressice:

money love silence

Svaka cast. Ljudi ocito znaju sta rade

Čekaj malo. Molim ljepo, tu su ljudi pisali da ju “udruga zakazala” ja sam stekao dojam da su se oni nagodili i da više nisu sa nama. Sada ispada da ipak rade. Nebi bilo lijepo da se druge blati bez agrumenata…bez obzira na osobni osjećaj…

Ocito da smo se prevarili. Promijenili su taktiku.

Iskreno ja sam za Purka čuo zaista sve najbolje ,uostalom to sam i napisao ima već ohohoho i mislim da nije osoba koja bi nas izdala. Ako ovo on izgura ,a nadam se da hoće ovo neće biti samo njegova naplata pokradenog već i nešto čime se može ponositi jer bi eventualno spasio mnoge ušteđevine uključujući i moju . P.s. pozdrav jednoj posebnoj osobi na forumu ,osobi kakva se rijetko rađa.

Jesam vam rekao da radimo na vise frontova i da nema predaje. Medijski, politički i pravni aspekt problema. Na sva tri su nasi ljudi aktivni i tek ce borgovci “naj.bat”.

Imamo jos puno toga za odradit, tek smo počeli. I sad vrlo vazno: morat cete svi pomoci kad za to dodje trenutak! Sve cete znati na vrijeme. Ponavljam: medijski protiv onih koji misle da su nas nulovali, politicki protiv onih koji su držali ljestve prvima i naravno pravni u zaštiti nasih prava.

Pobjeda je jos daleko, al prava zabava tek slijedi. I plač i skrgut zubi onih koji su kontra nas.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Škoro je sam izjavio da ulaže novce i da je dioničar :). On će slučaj Agrokor razumjeti.

Dolaze promjene. Stare nomenklature kojih je mozda bas Tedeschi najbolji eksponat, a koje su pipke prosirile svuda, predvodjene HDZSDP-om pokusat ce sve da ostane po starom. Ne smijemo im to dozvolit!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Pozivam na oprez sve na budućim predsjedničkim izborima. Već sada se vidi da to ” duboko grlo ” države, razne jako ujecajne klike plasiraju i nagovoaraju svoje kandidate. Bilo bi dobro da svi obrazlože tko zapravo stoji iza njih kao support. Priča se da je Škoro eksponat HDZ-a što mi jako čudno obzirom da opet delegiraju Kolindu. Ako stoji neko krilo iz HDZ-a iza toga trebao bi javno izaćii u javnost sa time. Nagovorili su i Milanovića da se kandidira, možda čak i isti ljudi koji su Škoru nagovorili. Po meni oba kandidata nemaju šanse što bi značilo da se iza brda nešto daleko veče valja. Nekakva podvala Kolakušiću???? Po meni ako se ne pojavi prava opozicija na sljedećim paralamenatrnim izborima ide HDZ i SDP zajedno gotovo sigurno.. Predsjednički su uvertira…

HDZ i SDP nece zajedno na izbore.
Koalicija ce biti sklopljena nakon izbora.
Do kraja njihovog mandata jos najmanje 500 000 ljudi iseljava.
Bit ce to kraj LIJEPE NASE

Iako je intervju iz listopada 2018. preproučam poslušati cijelo, a vezano uz Agrokor od 20:50 te naročito važno – najava osnivanja (buduće) Državne antikorupcijske agencije koja će se detaljno pozabaviti slučajem Agrokor (23:50)!

Na radost Borg skupine….

P.S.
Podsjećam da je Kolakušić podnio kaznen prijavu protiv Peruška zbog pogodovanja određenim vjerovnicima, a koju su informaciju prešutili svi državni mediji u Hrvatskoj!
Gdje je državno odvjetništvo i što radi po tom pitanju?

La vita e bella!

Kog zanima ma Igor Peternel u projektu Velebit dobra emisija…

New Report

Close