Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Novi sam na forumu ali inace rado citam jer ima dosta dobrih rasprava..Ja sam isto puno izgubio na dionicama Agrokorovih tvrtki i volio bi da napravimo nesto u vezi s time samo neznam sta…Pitam se da li imamo ikakve sanse ili je sve izgubljeno…Pogotovo sada kada vise nema Udruge…Pozdrav svima.


neki ovdje imaju kratko pamćenje
https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Fw97BoYTmQWQTM2dX3lYZQ==.pdf

I dalje pokušavaju nas uvjeriti da su perjanice bile u blokadama, problemima i raspadu, a kad ono one i danas super rade i donose dobit. Ovdje se možda radi spasa malih opgeova i naravno radi namirenja kriminalaca Borga donio ad hoc Lex i ušlo se mimo stečajnog prava ali i kontra međunarodnom insolvencijskom pravu u Agrokor i onda se uzimalo jednima, da bi se dijelilo drugima.. Ledo je bio u plusu i imao rezerve i potraživanja, ali kad treba love za spašavat Konzum i za naplatu kriminalaca, onda se jedna super firma prikaže kao da je samo dio Agrokora i kao da nema pravnu osobnost, i onda se joj sve uzme i da onima koji su uz vlast, iliti Borg

Zna li netko sto se zbilja događa sa Purkom i udrugom?


Zna li netko sto se zbilja događa sa Purkom i udrugom?

Nitko nista ne zna.
Ne javljaju se vec jako dugo.
Moramo bit strpljivi.
Dug put je pred nama.
Nesto kraci ce biti ako ovu mafiju skinemo sa vlasti.

Dok je gazda hodao zemljom ovakve naslove je bilo nemoguće vidjeti na domaćim portalima. Lovac je postao lovina.

SMRDI! Strašno što je kupac zatekao u Konzumu! Dobro pogledajte fotografiju! Ovo ne može biti normalno!

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Uskoro pokazne vjezbe za sve borgovce i njima slicne – https://www.youtube.com/watch?v=VV_k1SAqpXU

Mislim da je sa udrugom gotovo samo nazalost to nisu javno rekli pa da bar onda mi ostali dionicari znamo na cemu smo…Ovako smo neorganizirani i samim time gubimo iz dana u dan.


Mislim da je sa udrugom gotovo samo nazalost to nisu javno rekli pa da bar onda mi ostali dionicari znamo na cemu smo…Ovako smo neorganizirani i samim time gubimo iz dana u dan.

Udruga će se ponovno aktivirati ,vjerojatno krajem ljeta. Ništa nije propušteno ,ima vremena , a do sada je poduzeto sve što je bilo moguće kao npr. revizija , ustavna tužba….

Dobro poslušati Ivicu Todorića!

Naročito vezano uz osporavanje jamstava!!!

La vita e bella!

Napokon dobro sumirano od Ivice. I laiku je ocito da jedini duznik Agrokor nije imao legalna jamstva i da je imovina ostalih dionickih drustava uzeta pod krinkomda su oni duznici. Ali samo lagano, vratit ce oni to i sa kamatama i obaveznim zatvorskim pokaznim vjezbama. Svi upleteni suci, ministri, povjerenici i njihovi sefovi. Antikorupcija stize po vas!

HDZ odbio raspravljati o Nataši Novaković, pomogao im Pupovac

Paulie, 14.06.2019. u 13:06
VLADAJUĆA većina u Odboru za Ustav, Poslovnik i politički sustav danas je većinom glasova odbila prijedlog trećine članova tog Odbora da se na dnevni red uvrsti točka o izuzeću predsjednice Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa Nataše Novaković.

Mediji su pričali protiv Kolakušića kao apsolutista, a Plenki provodi sve odluke u državi bez da ikog išta pita. Koja tiranija.

Doć će dan da će se moći raspravljati o Borgu.

Čitam, napravili ste znači puni krug, i vratili se na kraju Todoriću, čovjeku koji vas zapravo i pokrao, pa sada njega treba dobro poslušati 🙂 Posebno da vam pojasni pitanje jamstva, koje je upravo on natovario na leđa kompanijama u sustav.

A dobro, neka vam onda on objasni.

New Report

Close