Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pametno igra! Iznenađujuće je da je postigao takav uspjeh a ni izbornog stožera nije imao- Što će tek biti kada ga oformi i kada budu imali kojih milijun kuna za promidžbu a ne ovih 10-tak tisuća kuna – ako je i toliko potrošio.

ne znam baš kolega da je slučajno ili iznenađujuće…evo baš pročitao na fejsu:

Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.

Siromasi će htjeti imetak bogatih. Demokracija će im to dati.

Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari, žene će htjeti biti kao muški, stranci će htjeti prava starosjedilaca.

A demokracija će im to dati.

Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije. A demokracija će im to dati

A kad lopovi i prevaranti konačno demokratski preuzmu vlast, jer kriminalci i zločinci teže za moći nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

Sokrat (470. – 399. pr. n.e.)

stoga, slijedom navedenoga, uspijeh (nazovimo to tako) suca kolakušića umjesto iznenađujučeg bi ja prije okarakterizirao kao neki prirodan slijed događanja … 🙂

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Nevjerojatno koliko dalekovidnosti može biti u čovjeku u čije vrijeme je demokracija postojala samo kao teorija.

Pogledao snimku dnevnika Nove tv i Mislav BAGO je bio strašno bezobrazan, zapravo sam šokiran bezobraznim ponašanjem Mislava Bage.

Već je krenulo pravdanje kako bi Agrokor u stečaj da ga Plenki nije namjestio frendovima u čijem je uredu sniman spot, s kojima se Ramljak ranije nalazio.
Dobro mu je rekao Brkić- kad mu narod glasa za njega onda je Ok, kad narodu smeta pljačka i uništavanje zemlje-onda narod ne valja.
Nadam se da će Plenković guliti krumpire, skupa s stručnjakom Ramljakom, gospođom s metlom I svaima ostalima.
BTW…kako refinanciranje?Oni su ga “spasili”… oni su napravili odgodu i otimačinu samo da bi sebi napunili džepove!

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Kolakusic video

Mislav Kolakušić za Dnevnik Nove TV: “Birači su mi dali glas da bih bio premijer, a ne europarlamentarac. Moj je cilj 76 ruku”

Ako se Kolakušić namjerava kandidirati za predsjednika, te izbore mora izgubiti kako bi postao premijer.
Neobičan način dolaska na premijersko mjesto.

Ako se desnica ujedini i dobro prođe na parlamentarnim izborima, a Mislav ne namjerava koalirati sa HDZ/SDP, već je jasno kakva nas, moguće, čeka buduća vlada.

La vita e bella!

Izvor iz HDZ-a za Index: Plenković je bio na rubu da podivlja, Šeks krivio Crkvu

Paulie, 27.05.2019. u 21:54
“Ne, nikad u politici nisam čuo čovjeka koji tako loše podnosi kritike”, rekao je za Index jedan od sudionika sastanka. Plenković, kaže, nije podivljao, ali bio je jako blizu toga.

Uvlači se nervoza među Borg skupinu.

Onaj borgovac koji se prvi pokaje i pristane pomoci u razotkrivanju istine i spremanju ostalih tamo gdje im je mjesto, dobit ce samo uvjetnu kaznu.

Zato pozivam sve borgovce da se na vrijeme pokaju, daju dokaze protiv ostalih borgovaca i da konacno krenemo u pravom smjeru.

Plenkovic ce tesko ostati premijer, a onda znate sto slijedi. Čovjek je prosao losije od Jadranke Kosor i po postotku dobivenih glasova je najgori predsjednik HDZ-a ikad i dragi borgovci, nije vam pametni oslanjati se na njega. Skupa cete potonut!
Ante Ramljak i Fabris Perusko sigurno nemirno spavaju kad su vidjeli rezultate izbora.

Kako cu im se smijat ako jedan dan oko pola 5 ujutro dodju institucije po njih. Mozda taj dan i nije tako daleko.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

ovaj bago je totalni degenerik…zipa on spominje neku demokraciju a odnosi se prema hrvatskom zastupniku toliko neodgojeno, arogantno i bez imalo poštovanja…

kolakušiću skidam kapu na visokom pragu tolerancije jer vjerujem da bi velika večina ljudi sa guštom resetirala bagu sa jednom odgojnom zidarskom

dobro je odgovorio kada mu je ukazao iz koje pozicije je došao trenutni premijer…i on je prekinuo mandat eu zastupnika da bi došao na poziciju premijera pa nitko nije postavljao pitanje prevare biraća i demokracije a što se “demokratskih” procedura donošenja zakona tiće, samo je trebao spomenuti lex agrokor za koji svi znamo kako i za koga je pisan i u kojemu roku izglasan

također, ne znam koliko jasnije mu je kolakušić morao ukazati da su izbori osnovni alat demokracije a ako ili kada biraći tj. građani svojim glasom i natpolovično podrže kandidata i/ili njegov politički program onda tu više nema što raspravljati!

jedino…svima, osim pol. analitičaru nove tv, je jasno da se eu zastupnik može kandidirati na predsjedničkim ili parlamentarnim izborima i jasno je da svi političari izbore koriste da sebe i svoje programe predstave javnosti, međutim, što ako se kolakušić kandidira na predsjedničkim izborima i pobijedi…taj dio mi je nešto nejasan jer nisam siguran da bi ostavku na mj. predsjednika države, bez obzira na unaprijed iskazane premijerske ambicije, biraći to dobro prihvatili…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kolakusic demolirao jazavca Bagu. Ovaj rezimski novinar ne umije ni da postavi neko normalno pitanje nego sve provokacije bez imalo respekta prema iducem predsjedniku, premijeru i ministru pravosudja. Za sta god se kandidira ima moj glas. Skidamo bag(r)u!

HDZ je s glavnim kandidatom Karlom Resslerom i pod vodstvom predsjednika stranke i premijera Andreja Plenkovića dobio tek 244 tisuće glasova (22,7 posto), što je samo za dvadesetak tisuća više od broja članova stranke. Riječ je o najgorem izbornom rezultatu HDZ-a na nacionalnim izborima od 1990. do danas. Riječ je o, bez okolišanja, debaklu.

New Report

Close