Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zvrc, za samostalnu većinu nam treba 76, a ne 67 mandata. 🙂

Ali, da ćemo im uzeti sve, apsolutno sve što imaju – to hoćemo.

😃

La vita e bella!

Ovo ce vjerojatno biti najlosiji rezultat HDZ-a u hrvatskoj povijesti. Gori od onog Jadranke Kosor koji je do sada bio najgori. Naravno, borg-plenkovic lista ne moze uopce u istu recenicu sa Karamarkovom listom koja je bila na proslim izborima. Ova je skoro duplo lošija po postotku glasova. Duplo!

E sad treba vidjeti sto ce biti s Plenkovicem. Njegovim padom otvara se potpuno cist prolaz do borgovaca koja onda treba žestoko stisnuti. Ja im ne bih bio u koži! Nemirno ce spavat iducih noci. Em je Kolakusic dobio puno, em je Plenkovic nikad slabiji.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Evo i ja sam glasao za g. Suca. Inače ne glasam za desnicu ali ovaj put sam napravio iznimku.
Želim da se stvari u Hrvatskoj promjene na puno bolje.

Ali sada očekujem da g. Kolakušić sva obećanja ispuni.

Ili neće biti sljedećeg puta.

Nema više obećanja već samo djela.

Ovo je jeda divna večer! 😂😂😂

La vita e bella!

Ja sam ocekivao 2 mandata. Steta

Kako dobar naslov!

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2088402

😂

Čini mi se da je deranje čelnih ljudi stranaka obrnuto proporcionalno sa njihovim izbornim rezultatima.

U nedostatku sile argumenta, jedino ostaje argument sile. To jest decibela.

Ali ni to neće pomoći.

La vita e bella!

Nervoza među borgovcima moze se rezat nožem. Uskoro cete palit televizore u pola 5 ujutro da vidite tko je idući, rekao je Mislav.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Pogledajte malo rezultate po gradovima.
Mislav u svakom 9-10%.
Ovo daje veliku nadu za parlamentarne izbore!
Gazi lopove!!!

HDZ u Irskoj dobio 1 (jedan) glas.

😂😂😂

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2088474

Rezultat za anale političkog djelovanja. 😄

La vita e bella!

Kolakušić najavio kandidaturu na predsjedničkim izborima


Ovo ce vjerojatno biti najlosiji rezultat HDZ-a u hrvatskoj povijesti. Gori od onog Jadranke Kosor koji je do sada bio najgori. Naravno, borg-plenkovic lista ne moze uopce u istu recenicu sa Karamarkovom listom koja je bila na proslim izborima. Ova je skoro duplo lošija po postotku glasova. Duplo!

E sad treba vidjeti sto ce biti s Plenkovicem. Njegovim padom otvara se potpuno cist prolaz do borgovaca koja onda treba žestoko stisnuti. Ja im ne bih bio u koži! Nemirno ce spavat iducih noci. Em je Kolakusic dobio puno, em je Plenkovic nikad slabiji.

33,6 na parlamentarnim, sad jedva preko 22.

Od 3 glasača jedan progledao, ostaju još 2.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

HDZ bi imao mnogo gori rezultat da izlaznost nije bila manja od 30%.

New Report

Close