Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lista br. 15 Mislav Kolakušić!!!!!!!!!!!!!

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Zadnja anketa pred izbore, Mislav Kolakušić ide u EU parlament!

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2088025

Lista broj 15!

Sretno Mislave!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

U razgovorima sa nekim poznanicima čujem da će Mislavu dati glas i nekadašnji glasači Hdz -Sdp mašinerije. Sretno Mislave,neka ovo bude početak za bolju Hrvatsku,a oni koji ovise o strankama i boje se ići u izazove bez stranačke potpore neka se i dalje uhljebljuju.

tice se Belja ..ali vjerujem da ce uskoro sve firme iz koncerna dozivjeti istu sudbinu…Dnevnik, Nova, Net hr..svi prenose reportazu o ispumpavanju gnojovke sa farme na neku njivu..za problem se zna godinama, cak stovise nacelnik govori da je upozoravao na problem..ali slegne ramenima ..ne smije reci da je bilo politicki zabranjeno inspektorima odraditi posao…
znaci krenuo je lov na vjestice…
inspektore kazniti..jel nisu radili svoj posao .. to je katastrofa ..dobro dosli dragi Rusi

Evo samo da pozdravim gospodu izvanredne povjerenike Antu Ramljaka i Fabrisa Peruska i da im kazem kako smo zena i ja ispunili svoju građansku dužnost i da nista ne brinu hahahahaha. S obzirom da je šutnja necu napisati za koga sam glasao hahahahaha.

Pozivam i druge da ispune svoju građansku duznost i da izađu na izbore.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Evo samo da pozdravim gospodu izvanredne povjerenike Antu Ramljaka i Fabrisa Peruska i da im kazem kako smo zena i ja ispunili svoju građansku dužnost i da nista ne brinu hahahahaha. S obzirom da je šutnja necu napisati za koga sam glasao hahahahaha.

Pozivam i druge da ispune svoju građansku duznost i da izađu na izbore.

Zvrc, nisi jedini! 🙂

La vita e bella!


Evo samo da pozdravim gospodu izvanredne povjerenike Antu Ramljaka i Fabrisa Peruska i da im kazem kako smo zena i ja ispunili svoju građansku dužnost i da nista ne brinu hahahahaha. S obzirom da je šutnja necu napisati za koga sam glasao hahahahaha.

Pozivam i druge da ispune svoju građansku duznost i da izađu na izbore.


Ja cijelu familiju i pol susjedstva natjerao na izbore:)

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

IZAĐITE NA IZBORE!!!

SVE – europske, parlametnarne, za predsjednika!

Da se ne ponovi prutuzakonsko djelovanje.

La vita e bella!

A sto konkretno znaci izlzazak na izbore?

Ovdje kao da svi pretpostavljaju da će ti koji izadju glasati za valjda neku neovisnu opciju? Pa mogu ti svi glasati za HDZ/SDP pa ta veća izlaznosti neće utjecati na gotovo ništa. Osim toga, koja je konkretna uloga ovih izbora? Koja su to točno prava, duznosti i obaveze koje mora ispuniti ili izvršiti izabrani hrvatski zastupnik u EU parlamentu?

I kod mene cijela obitelj izasla!

New Report

Close