Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Mislav Kolakušić: "Uvjeravam Vas da kada dođem na vlast, s takvom radošću ćete ustajati u 4h ujutro i paliti TV, samo da vidite tko je sljedeći na redu. To će biti divota!"

Ne bih nekima bio u koži.

hahaha,nije moguće da vi nasjedate na ovakve pamflete?ovo je razina ozbiljnosti dječjeg vrtića koja cilja na glasove ogorčenih očajnika kako bi se uvaženi ex sudac dokopao 5-10.000 EUR mjesečno u briselu.sad mi je jasno da u ovoj državi ne može biti bolje,jednostavno ne može
[/quote]

Nesto si pobrkao. Nasjedaju oni koji vec 30 godina glasaju za HDZSDP, a svi vudimo sto rade. Ako netko nasjeda, onda ste to vi SDPHDZ glasaci. Tako da ti se nešto gadno pobrkalo.

Al cim vidim kako vas lovi panika pa nam dobronamjerno savjetujete kako je bolje u euro parlament poslati nekog od HDZSDP ekipe i kad vidim koliko vas ima, sigurniji sam nego ikad za koga glasati.
[/quote]

nemojte se ljutiti,ali vi ste prolupali.možete li mi pokazati gdje ja navijam ili preporučam bilo hdz bilo sdp? jedni su gori od drugih! ali isto tako niti za samodopadnog kolakušića kojem je jedini cilj dočepati se brisela.imamo dobre alternative-živi zid, most, neovisni za hr itd.

Ja sam bio glasac MOST-a.
Razocarali su me svojom naivnoscu.
Ipak, cestitam onima koji ce u nedjelju izaci i dati im svoj glas.
Ja cu zaokruziti broj 15.
Vrijedi dati sansu novima

ja neću uopče izlaziti na eu izbore jer me baš briga tko će od njih dobit svaki mjesec 10.000 eur i tako x12x5

...from Doboj!


ja neću uopče izlaziti na eu izbore jer me baš briga tko će od njih dobit svaki mjesec 10.000 eur i tako x12x5

Ti neces, al zato ce na izbore sigurno izaci Savoric, Perusko, Tedeschi, Ramljak, Marica Vidakovic, Frenki Lausic, Ostermann, Tena Misetic, Martina Dalic, Branimir Bricelj…

Ako te bas briga to je tvoje pravo. Tebi je vjerojatno sjajno i stvarno nema potrebe da se zamaras glupostima kao sto su izbori. Vjerojatno nisi jedini kojem je odlicno u Hrvatskoj i samo moli Boga da se nista ne promijeni.

Al vjeruj da nas ima i kojima nije sjajno ko vama i mi cemo izaci na izbore i napraviti sve da se nesto promijeni.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Ja sam bio glasac MOST-a.
Razocarali su me svojom naivnoscu.
Ipak, cestitam onima koji ce u nedjelju izaci i dati im svoj glas.
Ja cu zaokruziti broj 15.
Vrijedi dati sansu novima

A tko je broj 15?

A gledam bas… ne znam.

15. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj kandidacijske liste: MISLAV KOLAKUŠIĆ
1. MISLAV KOLAKUŠIĆ
2. DAVOR BANOVIĆ
3. MARJANA BOTIĆ
4. IGOR ĆUTUK
5. MARINA ZELIĆ
6. KATARINA JUKIĆ
7. KRISTIJAN STIPANIČEV
8. PETRA ŽITKO
9. MILAN PUHARIĆ
10. NADA TUŠAK
11. ALEKSANDAR MILOŠEV
12. ALAN SANKOVIĆ

33 liste
https://www.hrt.hr/503935/eu-izbori-2019/zbirna-lista-pravovaljanih-kandidacijskih-lista

Ignore: KressoM, delux

Nego kad će refinanciranje, bilo je najavljeno za prvi april?


Nego kad će refinanciranje, bilo je najavljeno za prvi april?

30.02.2020.

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Ja sam bio glasac MOST-a.
Razocarali su me svojom naivnoscu.
Ipak, cestitam onima koji ce u nedjelju izaci i dati im svoj glas.
Ja cu zaokruziti broj 15.
Vrijedi dati sansu novima

Kolega to što je Most doživio normalan čovjek koji je moralan i čist,angažira se u politici da istinski napravi nešto dobro nemože niti zamisliti. Pazite početak njihov,dobili su čini mi se 16 mandata u sabor i odmah osipavanje i izlasci iz stranke. Moja procjena je da su ti ljudi koji su izašli ubačeni da rasturaju iznutra. Došli su u sabor uspjeli se dogovoriti sa HDZ-om i sad bi oni trebali potpisivati i sudjelovati u velikim pričama tipa INA i kimat glavom i potpisat. Slaven Dobrović je pokušao nešto napraviti oko otpada ,šutnuli su ga kao ništa. Pogledajte tko vodi sve oko otpada u RH i biti će vam sve jasno. To sve možete replicirati na gotovo sve grane ljudskog djelovanja u RH Da sad ne nabrajam ima toga jako puno. I mene su malo živcirali mislio sam da su napravili premalo ali to je moja zabluda. Nama su kao malim dioničarima napravili tu neku štetu koja se čini jako velika ali dragi kolege ovakvih obespravljenih, zgaženih , poniženih, ljudi kojim je oteto cijelo bogatstvo kroz nažalost pravosudni sustav ima nažalost koliko god hoćete. Znači rezime, nema normalnog, psihički zdravog , moralnog ili etičnog čovjeka u RH koji može uopće razumjet dubinu problema u koje se država nalazi i što snalazi svakog čovjek koji na ispravan način želi popravit stvari. Moj osobni dojam je da da nalazimo u dubokom svjetonazorskom i intelektualnom procjepu. Društvo se razbolilo pa oni mogu radit što god hoće. Tko želi može pogledati emisiju Projekt Velebit , neki dan je gostovao Peđa Mišić sa liste suverenista . Čovjek je Srbin koj je branio Vukovar i koji voli i živi za RH. Poslušajte cijelu emeisiju ga pa usporedite sa onim koji sjedi u saboru i vidjet ćete što se zapravo dogodilo u Hrvatskoj . Jako ćete se iznenaditi. Velika borba dobra i zla traje

Ma zar je moguce borgovci?

(EKSKLUZIVNO) Pater Ivan Tolj vpleten v korupcijsko afero na Hrvaškem – Ali je Fabris Peruško izredni pooblaščenec Agrokorja Tolju preko Styrije plačal usluge za lobiranje pri slovenskih medijih v višini 2,8 milijona evrov?

Bravo Mislav Kolakusic!

Mislav ce biti noćna mora borgovcima. Zapravo vec je, a tek je počeo!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Sad vidite koliko je vazno imati čovjeka u Briselu da ih mozemo prijavljivati. Od nevjerojatne je vaznosti da Kolakusic udje i da imamo svog covjeka u Briselu.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close