Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://direktno.hr/kolumne/prije-ce-agrokor-jos-jednom-propasti-nego-se-protiv-todorica-digne-optuznica-156100/
Kronologija jedne otimačine. Propao je prvi Agrokor, a isto tako propast će i drugi. Tko je jamio, jamio je, tko je savjetovao i naplatio to – naplatio je, a tko je vještačio još će vještačiti i dodatno izvući kojih stotinjak milijuna kuna da bi na kraju zaključio da nitko nije kriv.

“Da, nažalost, Agrokor koji se odzrcalio u Fortenova grupu ima šest puta veći dug od operativne dobiti, imovina sustava lani je vrijedila 31,7 milijardi kuna, za 3,6 milijardi kuna manje nego preklani, dok je ukupni kapital grupe u minusu 22,3 milijarde kuna i lani je u odnosu na preklani taj minus povećan za gotovo dvije milijarde kuna. Prihodi padaju. Onaj navodno spasonosni kredit još uvijek nije refinanciran, iako je sa svakim novim mjesecom sve skuplji.

Živimo u zemlji čija stvarnost svaki dan piše bolje viceve nego ih mogu smisliti u Sarajevu i Londonu (rekla bih da na ta dva mjesta znaju nešto o vicevima), pa će tako prije Agrokor još jednom bankrotirati nego što će “organi istrage” biti sposobni podići optužnicu protiv Todorića i suradnika.”

Vaš link …

Opa, ovo je hrabro!

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Vaš link …

Opa, ovo je hrabro!

možda se boji sankcija zbog nerješavanja većeg broja predmeta tj.neobavljanja posla za što ga je prozvao predsjednik suda pa na ovaj način prevenira štetne posljedice koje bi za njega proizašle iz tog postupka?

Plenkovic uz sve napore nije u stanju refinancirati roll up. A kamata je bolesno visoka. Naravno, hrvatski narod to sve sutke placa. Samo zasto niti jedan novinar nema hrabrosti pitati ga kada ce Borg-Plenkovic Agrokor bankrotirati?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Treba pitati stručnjaka Frenkija Laušića on je hvalio Lex Agrokor.



Vaš link …

Opa, ovo je hrabro!

možda se boji sankcija zbog nerješavanja većeg broja predmeta tj.neobavljanja posla za što ga je prozvao predsjednik suda pa na ovaj način prevenira štetne posljedice koje bi za njega proizašle iz tog postupka?
[/quote]
A da vidite tek kod drugih sudaca hrpe neriješenih slučajeva i još pune ladice koje namjerno čekaju na zastaru. Sve je to tamo trulo i umreženo ko paukova mreža, a para su puni svi ko prekoocenaski tankeri, ne znaju što bi više kupili po obali Jadrana i u Purgergradu. Dok ne dođe netko sposoban sa “velikom metlom” i pomete svo to đubre nema nam napretka.

Evo rješenja kako srušiti plenkovića-počnimo živjeti zdravo! 😉
https://www.24sata.hr/news/kad-bi-svi-hrvati-odlucili-zivjeti-zdravo-proracun-bi-se-raspao-630790

Ignore: KressoM, delux


Treba pitati stručnjaka Frenkija Laušića on je hvalio Lex Agrokor.

Režimski novinar nije nikakav stručnjak.

On piše i dolazi u otvoreno po nalogu.

Mislav Kolakušić: “Uvjeravam Vas da kada dođem na vlast, s takvom radošću ćete ustajati u 4h ujutro i paliti TV, samo da vidite tko je sljedeći na redu. To će biti divota!”

Ne bih nekima bio u koži.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Mislav Kolakušić: "Uvjeravam Vas da kada dođem na vlast, s takvom radošću ćete ustajati u 4h ujutro i paliti TV, samo da vidite tko je sljedeći na redu. To će biti divota!"

Ne bih nekima bio u koži.

hahaha,nije moguće da vi nasjedate na ovakve pamflete?ovo je razina ozbiljnosti dječjeg vrtića koja cilja na glasove ogorčenih očajnika kako bi se uvaženi ex sudac dokopao 5-10.000 EUR mjesečno u briselu.sad mi je jasno da u ovoj državi ne može biti bolje,jednostavno ne može



Mislav Kolakušić: "Uvjeravam Vas da kada dođem na vlast, s takvom radošću ćete ustajati u 4h ujutro i paliti TV, samo da vidite tko je sljedeći na redu. To će biti divota!"

Ne bih nekima bio u koži.

hahaha,nije moguće da vi nasjedate na ovakve pamflete?ovo je razina ozbiljnosti dječjeg vrtića koja cilja na glasove ogorčenih očajnika kako bi se uvaženi ex sudac dokopao 5-10.000 EUR mjesečno u briselu.sad mi je jasno da u ovoj državi ne može biti bolje,jednostavno ne može
[/quote]

Nesto si pobrkao. Nasjedaju oni koji vec 30 godina glasaju za HDZSDP, a svi vudimo sto rade. Ako netko nasjeda, onda ste to vi SDPHDZ glasaci. Tako da ti se nešto gadno pobrkalo.

Al cim vidim kako vas lovi panika pa nam dobronamjerno savjetujete kako je bolje u euro parlament poslati nekog od HDZSDP ekipe i kad vidim koliko vas ima, sigurniji sam nego ikad za koga glasati.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close