Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kako bi to netko tko je investirao kako je već investirao, sada odjednom postao pametnim? Radi se o klasičnom sindromu kada si sam sebi najpametniji i nisi sposoban prihvatiti ničije i drugačije mišljejje, ma koliko ono god dobronamjerno bilo. I uvijek iznosa rade iste greške. Najbolje to pokazuje ova rečenica ” .. i ako je neki sumnjiv tip uopće me nije briga..” … Savršene ovce koje uvijek iznova budu ošišane. Jer, hej, svi političari su nas do sada zajebali, pa zašto onda ne povjerovati slijedećem u nizu. Logično, za ne?

A kako bi netko tko sam sebi ne priznaje da živi u zemlji gdje je pljačka postala normalno stanje stvari mogao birati druge ljude osim one koji ga kontinuirano pljačkaju.

Ovce su uvijek ovce.

La vita e bella!

Za grupu Borg, Andreja Plenkovica i njegovu listu ne mozemo i necemo glasati. Za njih znamo kakvi su, oni su suprotnost od onoga sto zelimo.

U nedjelju je prilika da prvi put Plenkoviću kazemo dosta!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Za grupu Borg, Andreja Plenkovica i njegovu listu ne mozemo i necemo glasati. Za njih znamo kakvi su, oni su suprotnost od onoga sto zelimo.

U nedjelju je prilika da prvi put Plenkoviću kazemo dosta!

neću ni ja za HDZ, ni za SDP ni za amsterdamsku koja cijelo vrijeme drži ljestve SDP-u. kolakušiću bih teoretski mogao dati glas, ali čak i da uđe u EU parlament (što neće) tamo bi bio beznačajan s tim 1 glasom. međutim uvjeren sam da on ni neće proći jer ga realno podržava samo grupa oštećenih dioničara agrokora i to je premalo za preći prag tako da će svi ti vaši glasovi na žalost otići najjačoj stranci-HDZ-u. zato ću ja podržati most ili živi zid


Za grupu Borg, Andreja Plenkovica i njegovu listu ne mozemo i necemo glasati. Za njih znamo kakvi su, oni su suprotnost od onoga sto zelimo.

U nedjelju je prilika da prvi put Plenkoviću kazemo dosta!

nas preko 600.000 smo mu rekli “dosta” već kod skupljanja potpisa protiv rada do 67 godina….a vi ostali možete se makar sada angažirati….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kolakusica podrzava 300 000 blokiranih.

Reći da Kolakušića podržavaju samo opljačkani dioničari Agrokora je znak političkog sljepila.

Ja znam barem 5 grupacija građana koji bi mogli biti zainteresirani da on dobro prođe:

1) svi koji su pod ovrhama

2) svi koji su blokirani

3) svi koji znaju da je pravosuđe naša najveća društvena rak rana, kao i oni koji imaju otvorene sudske procese ili ih namjeravaju otvoriti

4) svi koji su na vlastitoj koži ili koži svojih bližnjih osjetili čari korupcije u svim svojim oblicima

5) svi kojima je pun ku*ac HDZ/SDP/HNS/MOST triper kombinacija na lokalnoj i nacionalnoj razini

Nastavi niz…

Mislim da je takvih jako puno u Hrvatskoj.

La vita e bella!


A kako bi netko tko sam sebi ne priznaje da živi u zemlji gdje je pljačka postala normalno stanje stvari mogao birati druge ljude osim one koji ga kontinuirano pljačkaju.

Ovce su uvijek ovce.

Krivi forum i tema, što pokazuje zašto ti ništa nije jesno. Ovo je forum o investiranju – kada sam zadnji puta gledao, ček da provjerim, da, to je to. Investiraš na temelju nečega – pa onda i na temelju (osim o poslovanju same kompanije) i na temelju nekih općih stvari, stanja u državu, stupnja kriminala itd itd. Ti promašuješ cijelu bit, i zato ti nikada ništa neće biti jasno. Nema se tu što priznavati ili ne priznavati – nego se samo ima uzeti u obzir. A to je ono što investitori u Agrokorove perjanice nisu radili – uzimali u obzir. Pa su godinama ulagali u kompaniji za koje su bili apsolutno svjesni da se baziraju na kriminalu. I nije im smetalo. A kada ih je isti taj kriminal, samo dolazeći sa druge strane, pomeo, onda se čudom čude.

Zato, postavljaš kriva pitanja na krivome mjestu.

Zato se već mjesec dana bavite sa time tko će ga koga dati glas i vodite politički PR i drukate, uz nezaobilalno kukanje 🙂

Mislim da je vrijeme da se prebacite na neke druge, relevantne forume za to, jer ovo sa investiranjem nema nikakve veze, doduše, već odavno nema veze.

Koje smo mi društvo u kojem se jedna Miriam Kervatin kandidira i dobiva funkcije i medijsku pozornost. Upropastila je i druge i sebe i to bi joj trebala biti referenca da joj se da vlast pa da napravi štetu još većih razmjera. Osoba koja ne zna svoj privatni proračun vodit i dovede se do bankrota, bez imalo zadrške to ističe kao argument za prikupljanje glasova.

Kao naš bivši ministar Tihomir Jakovina, imao privatnu poljoapoteku koju nije znao vodit i koja je propala da bi zatim kao dokazano nesposoban dobio poziciju ministra poljoprivrede da upravlja nemjerljivo kompliciranijim procesima od vođenja poljoapoteke.

Krivi forum i tema, što pokazuje zašto ti ništa nije jesno. Ovo je forum o investiranju – kada sam zadnji puta gledao, ček da provjerim, da, to je to. Investiraš na temelju nečega – pa onda i na temelju (osim o poslovanju same kompanije) i na temelju nekih općih stvari, stanja u državu, stupnja kriminala itd itd. Ti promašuješ cijelu bit, i zato ti nikada ništa neće biti jasno. Nema se tu što priznavati ili ne priznavati – nego se samo ima uzeti u obzir. A to je ono što investitori u Agrokorove perjanice nisu radili – uzimali u obzir. Pa su godinama ulagali u kompaniji za koje su bili apsolutno svjesni da se baziraju na kriminalu. I nije im smetalo. A kada ih je isti taj kriminal, samo dolazeći sa druge strane, pomeo, onda se čudom čude.

Zato, postavljaš kriva pitanja na krivome mjestu.

Zato se već mjesec dana bavite sa time tko će ga koga dati glas i vodite politički PR i drukate, uz nezaobilalno kukanje 🙂

Mislim da je vrijeme da se prebacite na neke druge, relevantne forume za to, jer ovo sa investiranjem nema nikakve veze, doduše, već odavno nema veze.

Problem kod onih koji ne shvaćaju sadržaj teme je što toga nisu svjesni.
A na njihovu žalost se to jako dobro vidi.

Neka si ti nama objasnio što je investiranje a što je nešto neimenovano drugo.

A to da ćeš nam određivati gdje bi i što bi trebali pisati i raspravljati – sigurno nećeš.
Potpuno si irelevantan.

La vita e bella!

Evo, malo da dignemo tlak Jubitu!
Hi-hi-hi…

Todorić komentira Agrokor Vol…. šta ja znam. Nešto novo.

La vita e bella!

New Report

Close