Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Tuzit cemo one koji su nase firme proglasili insolventnima i uzeli im imovinu

ista je spika ovdje zadnje 2 godine..i bit će još 2
[/quote]

A kakva bi trebala biti?
Pa nije to tuzba od par tisuca kn da se samo tako pokrene.
Uostalom, pljacka se jos provodi tako da tuzba jos nije potrebna




Tuzit cemo one koji su nase firme proglasili insolventnima i uzeli im imovinu

ista je spika ovdje zadnje 2 godine..i bit će još 2
[/quote]

A kakva bi trebala biti?
Pa nije to tuzba od par tisuca kn da se samo tako pokrene.
Uostalom, pljacka se jos provodi tako da tuzba jos nije potrebna
[/quote]

Pazite da Vam ne uđe u zastaru.

Ima vremena do zastare.
Taman ce glavni borgovac biti bivsi.
Onda ce sve biti lakse

Bitno je oslabiti politicku moc Andreja Plenkovica. Kad Andrej padne, neki jadva cekaju da nagaze borgovce. I to malo jaci igraci. Samo dok je Plenkovic predsjednik vlade, ne zele se povlaciti veliki potezi. Ceka se.

Jako bi bilo bitno da HDZ osvoji manje od 5 mandata. Tada bi se moglo krenuti u laganu demontazu borgovaca. Dug je put pred nama, imat cemo podrsku nekih (jakih) medija kad kucne trenutak, al Plenkovic mora oslabiti. To je ključ.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Zanimljivo da Plenkovic nema vremena za Matu Rimca koji bi u Hrvatsku doveo svjetsku autoindustriju i koji ga moli za sastanak, a ima vremena za borgovce i strvinarske fondove. Fuj!

Koliko moras mrzit Hrvatsku da glasas za takvog lika?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Zanimljivo da Plenkovic nema vremena za Matu Rimca koji bi u Hrvatsku doveo svjetsku autoindustriju i koji ga moli za sastanak, a ima vremena za borgovce i strvinarske fondove. Fuj!

Koliko moras mrzit Hrvatsku da glasas za takvog lika?

glasajući za kolakušića i slične koji neće prijeći prag, zapravo indirektno daješ glasove HDZ-u koji je najjača stranka (d’hondtov metod)….zaista, zašto ćeš ti indirektno glasati za HDZ i plenkovića???

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ja kao bivši glasač Hdz-a mogu samo reći da mi je neugodno kome sam davao glasove,a o politici premijera Plenkovića neću previše trošiti riječi. Malo je reći da se ne slažem sa njegovom politikom vođenja države i što su nama ulagačima blago rečeno zagorčali život te protuzakonito oteli imovinu. Nadam se da će ovaj narod progledati(uhljebi neće to je sigurno jer se boje samostalno krenuti u život pa im je stranka potrebna da se brine o njima) ,a moj izbor će biti sudac Kolakušić,a vi birajte po savjesti.



Zanimljivo da Plenkovic nema vremena za Matu Rimca koji bi u Hrvatsku doveo svjetsku autoindustriju i koji ga moli za sastanak, a ima vremena za borgovce i strvinarske fondove. Fuj!

Koliko moras mrzit Hrvatsku da glasas za takvog lika?

glasajući za kolakušića i slične koji neće prijeći prag, zapravo indirektno daješ glasove HDZ-u koji je najjača stranka (d'hondtov metod)….zaista, zašto ćeš ti indirektno glasati za HDZ i plenkovića???
[/quote]

Tko ce prijeci prag i koja ce lista biti najjaca ostavimo za izbore. Most, Zivi zid, Kolakusic, Neovisni za Hrvatsku, cak i Pametno sigurno nece podrzati borgovce i Plenkovica.

Ja znam da je kod nekih velika panika oko jacanja Kolakusica i takvima porucujum – opravdano se bojite i ja isto na vasem mjestu ne bih mirno spavao. A bas zato kod mene ima velike simpatije i podršku.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

S kojim sam god odvjetnikom (poznanikom) razgovarao svi se trude ocrnit Kolakušića.

To mi se čini dobar argument za glas dat baš njemu.

Trenutno je na nesto malo ispod 5%

Narod se već pokrenuo po pitanju Kolakušića i što je bitno stariji ljudi koji su izvarani na sve moguće načine i kojima je dosta ovakve vladavine.Samo ne mogu razumjeti one koji su podupirali borg i njihovo otimanje ,a sutra se to njima može dogoditi. To je žalosno.

Izvlacenje novca iz Hrvatske kroz roll up kredit dio je demonskog plana potpunog unistenja Hrvatske. Pogledajte samo kolika je kamata. To nitko ne bi preživio.

Zašto mediji šute? Trebamo li dozivjeti potpuni kolaps da neki progledaju?

Ozbiljno trebamo biti zabrinuti za buducnost Hrvatske.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close