Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Firme su pokradene, nikad se nije smjelo pipnuti ista osim Todoriceva dijela.

Kao sto van Hrvatske nista nisu ukrali suvlasnicima.

HDZ je blagoslovio ovu krađu.



Strašno, strašno, ne mogu vjerovat da je istina sve oko bivšeg Agrokora.
Moram se ispraznite i pustit vodu da svo zlo ode od kud je i došlo.
Ja sam se pomirio da sve u što sam vjerovao otišlo u vjetar.
Totalno razočaran u sve, lijepi pozdrav ovcama i onima koji se tako osjećaju.

Da su firme propale, svi bi se pomirili sa gubitkom.
S obzirom da nisu, nego su jos platile preko milijardu kn Borgovcima, ja se osobno nikada necu pomiriti.

[/quote]
Ovo je prvi slučaj u čitavom svijetu da je neka firma platila milijardu kuna nekome da propadne.


Ovo je jedan od zanimljivih fondova.
https://www.mideuropa.com/
A glede zbivanja na Agrokoru bez privatnih kaznenih tuzbi na.pojedince necete dobiti nista. Izaberite nekoga i dignite privatnu tuzbu protiv te osobe.

Prije ce oni kakvog konditora vec haj-teh spalionicu penezi. A mozda grijesim, mozda…sve je pitanje metode i penezi stjecanja



Ovo je jedan od zanimljivih fondova.
https://www.mideuropa.com/
A glede zbivanja na Agrokoru bez privatnih kaznenih tuzbi na.pojedince necete dobiti nista. Izaberite nekoga i dignite privatnu tuzbu protiv te osobe.

Prije ce oni kakvog konditora vec haj-teh spalionicu penezi. A mozda grijesim, mozda…sve je pitanje metode i penezi stjecanja
[/quote]
Do sada su cec pokazali da vole prehranu 🙂
Nije za njih haj teh

Status Quo: Roll Over Lay Down


Firme su pokradene, nikad se nije smjelo pipnuti ista osim Todoriceva dijela.

Kao sto van Hrvatske nista nisu ukrali suvlasnicima.

HDZ je blagoslovio ovu krađu.

Sjetite se toga za 10 dana kad izlazite na izbore. Upozorite na Andreja Plenkovica sve ljude oko sebe. Ako ga ne zaustavimo, bojim se da ce svoje šape staviti na jos neke firme.

Ja doslovno svaki dan upozoravam sve oko sebe sto su napravili grupa Borg i Andrej Plenkovic.

Provode mirovinsku reformu i tjeraju ljude da rade do 67, a mirovinski fondovi iz kojih bi se trebale isplacivati mirovine izgubili su apsolutno sve do zadnje lipe od onoga sto imaju u dionicama iz sustava Agrokor.

Ili ce se hrvatski gradjani probuditi i potjerati (a sad je vec na izborima dobra prilika) Plenkovica i njegovu ekipu ili ce opet nažalost biti puni autobusi i avioni za Irsku i Njemacku. Ako ne zbog sebe, potjerajte Plenkovica zbog nase djece. Barem oni zaslužuju bolju budućnost. Glas protiv Plenkovića prvi je korak prema boljoj i pravednijoj Hrvatskoj. Bez kojekakvih borgovaca i poliitickih elita s kojima su slizani i koji su “zaslužni” sto je drzava u ovakvom stanju. Promjenom politickih elita i njihovim rastjerivanjem i sudstvo ce se poceti mijenjati.

Ovo sto je napravljeno malim dionicarima u Agrokoru nije i ne moze biti prihvatljivo. To treba jasno i glasno reci.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Plenković ništa ne prepušta slučaju….
DRŽAVA OVRŠILA LOKALNA ZEMLJIŠTA ZA NOVE GAZDE AGROKORA: ‘Ovo je inozemni recept ubačen uz pomoć politike…’

Ignore: KressoM, delux

Pa ako im je sve ovo do sada proslo, nema razloga da ne prode i ovo.
Zalosno je sto smo mi dio EU i sto nitko ne reagira na ovaj kriminal

Ako zelite ista napraviti pocnite dizati privatne tuzbe protiv osoba s imenom i prezimenom za kradju po kaznenom zakonu. Tako do Vrhovnog suda.Ali kazneni zakon.Nikakve trgocvacke i ine sudove. S tim nista necete napraviti.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Tuzit cemo one koji su nase firme proglasili insolventnima i uzeli im imovinu


Tuzit cemo one koji su nase firme proglasili insolventnima i uzeli im imovinu

ista je spika ovdje zadnje 2 godine..i bit će još 2


Plenković ništa ne prepušta slučaju….
DRŽAVA OVRŠILA LOKALNA ZEMLJIŠTA ZA NOVE GAZDE AGROKORA: ‘Ovo je inozemni recept ubačen uz pomoć politike…’

Hvala Andrej Plenkovic! Hvala grupa Borg!

Vidimo se na izborima!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

GOTOVO JE! Plenković odlazi! Prije toga HDZ-u priprema paklenu čistku! Okrivamo pozadinu!

evo naslova za ispunjenje želja

New Report

Close