Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ledica

Mislim da je to sada u nadležnosti Usavnog suda, naravno ukoliko se podnese tužba.

Druga stvar a to je 2. točka – potraživanja od dužnika po izdanim jamstvima?
Šta su onda rezervacije u bilancama operativnih kompanija – rezervacije po sudskim sporovima o osporavanju jamstava?

Sredina 5. Mjeseca, Roll-up jos uvijek nije refinanciran… 👍

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Sredina 5. Mjeseca, Roll-up jos uvijek nije refinanciran… 👍

Uistinu lijepe vijesti za čuti !

Poslovanje Grupe Agrokor u 2018.: Rast operativne dobiti od 22 posto
Najveći generator rasta operativne dobiti bio je poslovni segment Maloprodaja i veleprodaja čija je operativna dobit u odnosu na godinu ranije rasla čak 133 posto

https://www.vecernji.hr/biznis/poslovanje-grupe-agrokor-u-2018-rast-operativne-dobiti-od-22-posto-1319229

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Agrokor ostvario snažan rast operativne dobiti od 2,39 milijardi kuna, dvije tvrtke se ističu po dobiti

1,4 miliiiiiiiiiiiiiiiiiiiijarde

bravo djeco sjedizte 5

OVI SU GORI OD IVICE – RESTRU,KTURIRAJUVVI NATUKU MIKL I POL

bravo, bravo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Taman za platit kamari na roll up

Sada se postavlja pitanje tko su trenutni roll up kreditori koji ubiru ekstra profite. Stoji li iza njih mozda skriveni hrvatski kapital? Jesu li direktno povezani sa Andrejem Plenkovicem ili njemu bliskim ljudima? Hoce li nesto procuriti uskoro ili pred same parlamentarne izbore? Jesu li strani strvinarski fondovi u dealu s nekima u Hrvatskoj? Zasto roll up jos nije refinanciran i kome odgovara ovakva (ekonomski neodrživa) kamata?

Uf, koliko pitanja. Sto ce biti s odgovorima?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Sada se postavlja pitanje tko su trenutni roll up kreditori koji ubiru ekstra profite. Stoji li iza njih mozda skriveni hrvatski kapital? Jesu li direktno povezani sa Andrejem Plenkovicem ili njemu bliskim ljudima? Hoce li nesto procuriti uskoro ili pred same parlamentarne izbore? Jesu li strani strvinarski fondovi u dealu s nekima u Hrvatskoj? Zasto roll up jos nije refinanciran i kome odgovara ovakva (ekonomski neodrživa) kamata?

Uf, koliko pitanja. Sto ce biti s odgovorima?


U jednom od pitanja je i odgovor. Samo sto to ima svakakvih fondova 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Sjetimo se da je svojevremeno Predsjednica govorila kako bi bilo dobro da borgovci vrate novac koji su uzeli iz Agrokora. Hoce li to barem sada napraviti ili cekaju da vide sto ce se dogoditi na iducim parlamentarnim izborima?

Svima je jasno da se politika tu debelo upetljala i na kraju krajeva Plenkovic je to sam tvrdio i nije nikad skrivao. Hoce li promjenom političke moći i grupa Borg biti u problemima?

Ovdje imamo najmanje tri aspekta price Agrokor. Pravni (vjerojatno ipak najbitniji), politicki i medijski (dobro vidljiv na npr slučaju franak). Iako prvi nosi direktne reperkusije na sve dionike (naravno i dionicare ovisnih drustava), druga dva u velikoj mjeri utjecu na ovaj prvi.

Dodatni zaplet sigurno donose izbori, europski, a onda i parlamentarni tako da je slucaj Agrokor daleko od svrsetka, a sto bi neki sasvim sigurno željeli.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ovo je jedan od zanimljivih fondova.
https://www.mideuropa.com/
A glede zbivanja na Agrokoru bez privatnih kaznenih tuzbi na.pojedince necete dobiti nista. Izaberite nekoga i dignite privatnu tuzbu protiv te osobe.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Strašno, strašno, ne mogu vjerovat da je istina sve oko bivšeg Agrokora.
Moram se ispraznite i pustit vodu da svo zlo ode od kud je i došlo.
Ja sam se pomirio da sve u što sam vjerovao otišlo u vjetar.
Totalno razočaran u sve, lijepi pozdrav ovcama i onima koji se tako osjećaju.


Strašno, strašno, ne mogu vjerovat da je istina sve oko bivšeg Agrokora.
Moram se ispraznite i pustit vodu da svo zlo ode od kud je i došlo.
Ja sam se pomirio da sve u što sam vjerovao otišlo u vjetar.
Totalno razočaran u sve, lijepi pozdrav ovcama i onima koji se tako osjećaju.

Da su firme propale, svi bi se pomirili sa gubitkom.
S obzirom da nisu, nego su jos platile preko milijardu kn Borgovcima, ja se osobno nikada necu pomiriti.

New Report

Close