Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mene i dalje iznenađuje kako je ovo g l u p narod i kako je prikupljeno premalo glasova na prošlom skupljanju za referendum. Ja sam nekako bio uvjeren da će se skupiti 1 500 000 glasova, a nakon 3 dana sudar s realnosti. Sve se moglo jednostavno riješiti, ali ništa – sretno do nove prilike!

Upravo tako…danas je zadnji dan za referendum da se zadrži granica za punu mirovinu od 65 godina umjesto 67 godina i to je izravni interes svog radno aktivnog stanovništva! Međutim, većina ljenjivaca očekuje da se netko drugi bori za njihova prava, da netko drugi potpiše za referendum, da netko drugi…..ali zato cijelo vrijeme vrište po forumima protiv vlade i nepravde i tu su najveći virtaulni borci za svoja prava. Žalostan hrvatski fenomen!

Ignore: KressoM, delux


Mene i dalje iznenađuje kako je ovo g l u p narod i kako je prikupljeno premalo glasova na prošlom skupljanju za referendum. Ja sam nekako bio uvjeren da će se skupiti 1 500 000 glasova, a nakon 3 dana sudar s realnosti. Sve se moglo jednostavno riješiti, ali ništa – sretno do nove prilike!

Hrvati očito žele raditi do 67.
I bi tako!

@ValueWalk

@avax10


@-Jura-

Nije tako – ova priča oko mirovina i “raditi sa 67” je skroz promašena!
Nije bitno kad ćeš u penziju, nego kolika će ti biti.
Da je sve normalno i penzije bi bile OK, pa bi mogao ići i ranije u mirovinu i moći živjeti od mirovine.
Međutim, ovako kako je sada, KAD I PENZIĆI MORAJU RADITI JER NE MOGU ŽIVJETI OD PENZIJE, svejedno je kad ćeš u penziju, morat ćeš raditi da bi mogao preživjeti!
I zapitajte se tko je za to “zaslužan”?
I da li se ovim “referendumom” može popraviti da se može živjeti od mirovine ?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

sindikati trebaju stavit na stol da ljudi potpisuju “Reformu 55+5” 50 godina života i automatski imaš pravo na punu mirovinu + minimalno 5.000,00 kn mirovina. minimalna bi toliko bila. To Ribič neće pravi se blesav.


Mene i dalje iznenađuje kako je ovo g l u p narod i kako je prikupljeno premalo glasova na prošlom skupljanju za referendum. Ja sam nekako bio uvjeren da će se skupiti 1 500 000 glasova, a nakon 3 dana sudar s realnosti. Sve se moglo jednostavno riješiti, ali ništa – sretno do nove prilike!

Trebali su na štandovima samo dodati rečenicu “… ako potpišete, ukidamo gej brakove …” i da vidiš, mam bi bili 700 tisuća potpisa. Čisto da ipak nešto piše a na što hrvatski glasač i politički homo sapiens reagira. A ne ova bezvezarije sa nekim brojkama te 65 te 67 te ovo, ko će to sve zbrajat, još treba i matematiku znat

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2084693



Mene i dalje iznenađuje kako je ovo g l u p narod i kako je prikupljeno premalo glasova na prošlom skupljanju za referendum. Ja sam nekako bio uvjeren da će se skupiti 1 500 000 glasova, a nakon 3 dana sudar s realnosti. Sve se moglo jednostavno riješiti, ali ništa – sretno do nove prilike!

Upravo tako…danas je zadnji dan za referendum da se zadrži granica za punu mirovinu od 65 godina umjesto 67 godina i to je izravni interes svog radno aktivnog stanovništva! Međutim, većina ljenjivaca očekuje da se netko drugi bori za njihova prava, da netko drugi potpiše za referendum, da netko drugi…..ali zato cijelo vrijeme vrište po forumima protiv vlade i nepravde i tu su najveći virtaulni borci za svoja prava. Žalostan hrvatski fenomen!
[/quote]

Stvar je vrlo jednostavna samo da se današnji propisi poštuju a ne da 15 % ide u redovnu mirovinu.
S druge strane partizana, ustaša, povlaštenih na izvoz.
Jedino minerima povlašteno ovi ostali svi razlaz!

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2084938



Mene i dalje iznenađuje kako je ovo g l u p narod i kako je prikupljeno premalo glasova na prošlom skupljanju za referendum. Ja sam nekako bio uvjeren da će se skupiti 1 500 000 glasova, a nakon 3 dana sudar s realnosti. Sve se moglo jednostavno riješiti, ali ništa – sretno do nove prilike!

Hrvati očito žele raditi do 67.
I bi tako!
[/quote]

600 tisuca ljudi je potpisalo. Samo padom Andreja Plenkovica Hrvatska moze naprijed. I zato su ovi izbori isto vazni. Slabljenjem grupe Borg i padom Plenkovica i sudovi ce pocet drugacije gledat na ovo sto su napravili malim dionicarima. Al Andrej, daleko najveći krivac za ovo stanje, ultimativno mora pasti.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Revizija pred Vrhovnim sudom.
Vaš link …

Potvrđuju Rješenje od 15.01.2018. godine u točki 2. – uvjetne tražbine Jamaca, i odbacuje potraživanje vjerovnika od Jamaca?

Sava@ To su tri žalbe vjerovnika na rješenja suda o utvrđenim tražbinama od 15.1. 2018.
Vjerovnici su podnijeli žalbu VTS na rješenje prvostupanjskog suda i VTS je potvrdio prvostupanjsku odluku pa su podnijeli reviziju.
Revizija je odbačena kao nedopuštena i to iz razloga što je Vrhovni sud na sjednici u prosincu 2018. zauzeo stav o kojim pitanjima se može podnositi revizija.
Protiv rješenja o utvrđenim i osporenim tražbinama se ne može podnositi pa ako pažljivo čitaš iz ovih rješenja kada je u stečajnom postupku dozvoljena revizija primjetiti ćeš da nije dozvoljena niti na nagodbu.
Sve revizije na nagodbu bit će također odbačene kao nedopuštene i Vrhovni sud uopće neće razmatrati žalbene razloge.
Nažalost.
Samo ne znam zašto odugovlači s rješavanjem jer će rješenja biti jednostavna , kao i ova rješenja: odbacuje se zbog nedopuštenosti.

New Report

Close