Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da se ovdje nesto pomakne u pozitivnom smjeru za male dionicare vratio bi se optimizam i na burzi i ekonomiji visestruko. Ovako ljudi nemaju povjerenje i negativan je sentiment opcenito u svakom pogledu. Nije nikoga briga ocito….

Ma nema tu vise vracanja povjerenja.
Dionicari se jedino mogu naplatiti sudskim putem.
Mislim da to nije bio niciji san kod ulaganja i da si vise nece dozvoliti da ga netko pljacka

Hrvatska ce opet cvasti kada borgovci odu s vlasti. Andrej, odlazi!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Hrvatska ce opet cvasti kada borgovci odu s vlasti. Andrej, odlazi!

kad si ga tako lijepo zamolio, sigurno će to napraviti.da dođe SDP na vlast, misliš da bi bili imalo bolji od ovih? sad imate 2 dobre prilike da im pokažete što mislite o njima: jedna je potpisivanje referenduma koji je zapravo referendum o nepovjerenju i hdz-u i sdp-u jer su oni zajedno izglasali produženje radnog vijeka na tih 67 godina, a druga su EU izbori! potpišite zahtjev za referendum i ne glasajte na izborima za one koji su vas opljačkali. time će se pokrenuti kotač promjena



Hrvatska ce opet cvasti kada borgovci odu s vlasti. Andrej, odlazi!

kad si ga tako lijepo zamolio, sigurno će to napraviti.da dođe SDP na vlast, misliš da bi bili imalo bolji od ovih? sad imate 2 dobre prilike da im pokažete što mislite o njima: jedna je potpisivanje referenduma koji je zapravo referendum o nepovjerenju i hdz-u i sdp-u jer su oni zajedno izglasali produženje radnog vijeka na tih 67 godina, a druga su EU izbori! potpišite zahtjev za referendum i ne glasajte na izborima za one koji su vas opljačkali. time će se pokrenuti kotač promjena
[/quote]

Slazem se potpuno s tobom. HDZ i SDP su u biti jedna partija podijeljena na dva dijela da bi jedni drugima sluzili kao duda varalica.

Obavezno svi trebaju izaci i porpisati za referendum i tako potpisati i protiv HDZ-a i protiv SDP-a. Molim vas, svi koji ovo citate, potpisite za referendum i naravno izadjite na euro izbore i zajedno pokrenimo kotac promjena i bacimo HDZSDP na smetliste povijesti. Napravite to, ako ne zbog sebe, onda barem zbog nase djece.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!




Hrvatska ce opet cvasti kada borgovci odu s vlasti. Andrej, odlazi!

kad si ga tako lijepo zamolio, sigurno će to napraviti.da dođe SDP na vlast, misliš da bi bili imalo bolji od ovih? sad imate 2 dobre prilike da im pokažete što mislite o njima: jedna je potpisivanje referenduma koji je zapravo referendum o nepovjerenju i hdz-u i sdp-u jer su oni zajedno izglasali produženje radnog vijeka na tih 67 godina, a druga su EU izbori! potpišite zahtjev za referendum i ne glasajte na izborima za one koji su vas opljačkali. time će se pokrenuti kotač promjena
[/quote]

Slazem se potpuno s tobom. HDZ i SDP su u biti jedna partija podijeljena na dva dijela da bi jedni drugima sluzili kao duda varalica.

Obavezno svi trebaju izaci i porpisati za referendum i tako potpisati i protiv HDZ-a i protiv SDP-a. Molim vas, svi koji ovo citate, potpisite za referendum i naravno izadjite na euro izbore i zajedno pokrenimo kotac promjena i bacimo HDZSDP na smetliste povijesti. Napravite to, ako ne zbog sebe, onda barem zbog nase djece.
[/quote]
Podrzavam. Potpisao sam i jos nagovorio 10 ljudi da naprave isto.


….. i ne glasajte na izborima za one koji su vas opljačkali. time će se pokrenuti kotač promjena

Upravo suprotno, treba izaći na izbore u što većem broju i prekrižiti listić.
Time u najmanju ruku onemogućuješ da netko poslije tebe ispuni listić u tvoje ime i daješ do znanja koliko si zadovoljan.
Usput na listiću možeš napisati kakvu poruku uvredljivog sadržaja, čisto da se malo ispušeš.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



….. i ne glasajte na izborima za one koji su vas opljačkali. time će se pokrenuti kotač promjena

Upravo suprotno, treba izaći na izbore u što većem broju i prekrižiti listić.
Time u najmanju ruku onemogućuješ da netko poslije tebe ispuni listić u tvoje ime i daješ do znanja koliko si zadovoljan.
Usput na listiću možeš napisati kakvu poruku uvredljivog sadržaja, čisto da se malo ispušeš.
[/quote]

Ako prekrižiš listić i ispušeš se tko dobiva tvoj glas po tom Dhondtvoj metodi ili kako se već zove?



….. i ne glasajte na izborima za one koji su vas opljačkali. time će se pokrenuti kotač promjena

Upravo suprotno, treba izaći na izbore u što većem broju i prekrižiti listić.
Time u najmanju ruku onemogućuješ da netko poslije tebe ispuni listić u tvoje ime i daješ do znanja koliko si zadovoljan.
Usput na listiću možeš napisati kakvu poruku uvredljivog sadržaja, čisto da se malo ispušeš.
[/quote]

Time profitira najjača stranka tj. HDZ. Ako ti je to cilj, onda OK.

Ignore: KressoM, delux

Ljudi me pitaju da se konacno izjasnim za koju listu cu glasati na euro izborima. Pa evo. Moj glas ide listi broj 15 i sucu Mislavu Kolakusicu.

Na forumu sam od 30. kolovoza 2008. i ovo je prvi put da iskazujem direktno svoje politicko opredjeljenje, odnosno kazem za koga cu glasati. Isto tako, moram napisati kako je ova odluka direktno vezana za aferu Borg u Agrokoru i za Andreja Plenkovica. Smatram da ce Kolakusic biti dovoljno ekstreman i da ce zestoko nagaziti borgovce ako dobije politicku moc.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Ljudi me pitaju da se konacno izjasnim za koju listu cu glasati na euro izborima. Pa evo. Moj glas ide listi broj 15 i sucu Mislavu Kolakusicu.

Na forumu sam od 30. kolovoza 2008. i ovo je prvi put da iskazujem direktno svoje politicko opredjeljenje, odnosno kazem za koga cu glasati. Isto tako, moram napisati kako je ova odluka direktno vezana za aferu Borg u Agrokoru i za Andreja Plenkovica. Smatram da ce Kolakusic biti dovoljno ekstreman i da ce zestoko nagaziti borgovce ako dobije politicku moc.

čak i da nekim čudom prođe, što bi mogao napraviti kolakušić u EU parlamentu kao 1/700 zastupnika? ama baš ništa…zrnce pijeska na obali. zapravo rasprava o tome nema uopće smisla jer on neće proći kao i mnoge druge marginalne liste. znate li što se onda događa s tim glasovima ? dijele se razmjerno na one liste koje su prošle pa će tako od toga najveću korist imati najjača stranka tj. HDZ.
čestitam vam na glasu za HDZ


Ljudi me pitaju da se konacno izjasnim za koju listu cu glasati na euro izborima. Pa evo. Moj glas ide listi broj 15 i sucu Mislavu Kolakusicu.

Na forumu sam od 30. kolovoza 2008. i ovo je prvi put da iskazujem direktno svoje politicko opredjeljenje, odnosno kazem za koga cu glasati. Isto tako, moram napisati kako je ova odluka direktno vezana za aferu Borg u Agrokoru i za Andreja Plenkovica. Smatram da ce Kolakusic biti dovoljno ekstreman i da ce zestoko nagaziti borgovce ako dobije politicku moc.

Ganja prihode zastupnika u EU parlamentu kao i svi drugi.
Našao je svoju tržišnu nišu i prodaje spiku, ali slažem se, bolje on nego neki drugi.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Mene i dalje iznenađuje kako je ovo g l u p narod i kako je prikupljeno premalo glasova na prošlom skupljanju za referendum. Ja sam nekako bio uvjeren da će se skupiti 1 500 000 glasova, a nakon 3 dana sudar s realnosti. Sve se moglo jednostavno riješiti, ali ništa – sretno do nove prilike!

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close