Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Osijek je od grada sa 110 000 stanovnika pao ispod 70 000. Po ulicama grada upadljivo nema automobila. Baranja i citava sela u osjecko baranjskoj zupaniji su prazna. Tako ce, ako se nesto ne pokrene, cijela Hrvatska izgledati.

Nazalost, bojim se da je to plan Andreja Plenkovica i grupe Borg. Kad rasele Hrvate, tko zna koga ce doselit. Koncesije ionako svim silama daju Rusima. Bojim se da je to sve dio jednog velikog plana.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Kakvog plana ako je EU uvela Rusiji sankcije?

http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Angela-Merkel-neocekivano-stize-u-Zagreb.-O-cemu-ce-pricati-s-Plenkovicem

Status Quo: Roll Over Lay Down

“Pa zato ne razumiješ otkud nekom ideja da obrađuje svoju vlastitu ili zemlju u zakupu i da bude svoj gazda ,a ne da radi za nekog drugog stranog gazdu.
Ta želja je stvarno u današnje vrijeme neobična i neshvatljiva.
Ljudi svašta izvoljevaju.
Oni koji imaju OPG ili su članovi OPG- a u pravilu NAPUŠTAJU HRVATSKU .
Godišnje se ugasi na tisuće OPG- ova , prazne se mljekarske i svinjogojska farme i pakiraju kuferi , a karte se kupuju samo u jednom smjeru……zapadna Europa.”

problem u poljoprivredi je problem od početka samostalnosti RH..tek se sada vidi koliki je u biti nerad bio vlade i vladinih institucija, a taj nerad je izuzetno skup..nije bilo vizije ali i kontrole..kada uzmete milijarde kuna je dano kroz poticaje, bespovratna sredstva poljoprivrednicima a oni nisu konkurentni..kako to???kako je moguce da jedan radnik Belja, PIK Vk ili Vupika plati godisnje vise poreza nego jedan vlasnik OPGa..a s druge strane ti isti vlasnici OPG ova imaju traktore vrijedne 100000e, voze skupa kola i nemaju stalno zaposlenih.. a od placenog poreza se isplacuju poticaji, mirovine, zdravstvo..
ovdje ne drzim stranu nikome, nastojim biti realan..i sam sam dionicar belja , vupika


http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Angela-Merkel-neocekivano-stize-u-Zagreb.-O-cemu-ce-pricati-s-Plenkovicem

Ne znam zašto me se briše. Moj komentar je bio skroz realan, pričat će koliko još Hrvata treba istjerati u Njemačku.

Predsjednik saborskog Odbora za vanjsku politiku Miro Kovač podsjeća da je Angela Merkel sudjelovala na jednoj konferenciji 2007. godine u Zagrebu kada je posjetila i tadašnjeg premijera Ivu Sanadera u Banskim dvorima, a nakon 2011. i susreta s premijerkom Kosor s kojom je bila u vrlo dobrim odnosima sudjelovala je i na konferenciji Brdo-Brijuni 2014. u Dubrovniku. “Sam dolazak Webera u Zagreb je dio predizbornih aktivnosti EPP-a, pa se može reći da u tom smislu nije nešto spektakularno, ali dolazak Merkel je svakako znakovit.

Znaci do sada Angela podrzala: Sanadera, Kosor, Plenkovića.

Status Quo: Roll Over Lay Down

https://www.vecernji.hr/premium/njemacka-rusija-slovenija-merkel-putin-kohl-piranski-zaljev-arbitraza-1179781

Misl8m da bi ovo SVI trebali procitati i biti svjesni.
A onda se sjetite kako je zavrsio Agrokor. I kod koga. A sada Angela dolazi Plenkovicu. Za vrijeme Plenkovica se Agrokor i odvio.
Do sada je bila Sanaderu i Kosorici. Kod Piranskog zaljeva je stala na stranu Slovenije. Iz linkanog ckanka se vidi i zasto je tada bila na strani Slovenije. Zbog toga sto Rusi i Njemci zele distribuciju Ruskog plina kroz Sloveniju. Smetaju im hrvatske teritorijalne vode.
.Sto sada zeli ? :Do sada jos nije podrzavala ili bila na strani dobrobiti Hrvatske.

Status Quo: Roll Over Lay Down


https://www.vecernji.hr/premium/njemacka-rusija-slovenija-merkel-putin-kohl-piranski-zaljev-arbitraza-1179781

Misl8m da bi ovo SVI trebali procitati i biti svjesni.
A onda se sjetite kako je zavrsio Agrokor. I kod koga. A sada Angela dolazi Plenkovicu. Za vrijeme Plenkovica se Agrokor i odvio.
Do sada je bila Sanaderu i Kosorici. Kod Piranskog zaljeva je stala na stranu Slovenije. Iz linkanog ckanka se vidi i zasto je tada bila na strani Slovenije. Zbog toga sto Rusi i Njemci zele distribuciju Ruskog plina kroz Sloveniju. Smetaju im hrvatske teritorijalne vode.
.Sto sada zeli ? :Do sada jos nije podrzavala ili bila na strani dobrobiti Hrvatske.

Naravno da Merkel nije na strani Hrvatske. Al treba izdrzati jos malo vise od godinu dana Plenkovica i njegovih borgovaca.

Neki su vec najavili kompletan reset ako ce se na njima slagati parlamentarna vecina. Dojma sam i ne bi me iznenadilo da ako nasi budu u poziciji pritiska i ultimatuma za slaganje vecine, da ce sve moguce institucije morat pokucat Savoricu, Ostermanu, Ramljaku, Tedeschiju i jos nekima na vrata u ime odobravanja za slaganje vecine. Kazem, takvog sam dojma kad vidim sto se sve pise u medijima i sto ce se tek objavljivati. Vec sad jedva cekam iduce parlamentarne izbore. Al do tada treba napraviti svoj dio posla vec za ove izbore.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



https://www.vecernji.hr/premium/njemacka-rusija-slovenija-merkel-putin-kohl-piranski-zaljev-arbitraza-1179781

Misl8m da bi ovo SVI trebali procitati i biti svjesni.
A onda se sjetite kako je zavrsio Agrokor. I kod koga. A sada Angela dolazi Plenkovicu. Za vrijeme Plenkovica se Agrokor i odvio.
Do sada je bila Sanaderu i Kosorici. Kod Piranskog zaljeva je stala na stranu Slovenije. Iz linkanog ckanka se vidi i zasto je tada bila na strani Slovenije. Zbog toga sto Rusi i Njemci zele distribuciju Ruskog plina kroz Sloveniju. Smetaju im hrvatske teritorijalne vode.
.Sto sada zeli ? :Do sada jos nije podrzavala ili bila na strani dobrobiti Hrvatske.

Naravno da Merkel nije na strani Hrvatske. Al treba izdrzati jos malo vise od godinu dana Plenkovica i njegovih borgovaca.

Neki su vec najavili kompletan reset ako ce se na njima slagati parlamentarna vecina. Dojma sam i ne bi me iznenadilo da ako nasi budu u poziciji pritiska i ultimatuma za slaganje vecine, da ce sve moguce institucije morat pokucat Savoricu, Ostermanu, Ramljaku, Tedeschiju i jos nekima na vrata u ime odobravanja za slaganje vecine. Kazem, takvog sam dojma kad vidim sto se sve pise u medijima i sto ce se tek objavljivati. Vec sad jedva cekam iduce parlamentarne izbore. Al do tada treba napraviti svoj dio posla vec za ove izbore.
[/quote]
Ti zvrc ocito navijas za angelu merkel. Mozda to niti ne znas.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Zanimljivo je primjetiti kako je grupa Borg napravila i odradila posao u Agrokoru. Mirovinski fondovi i hrvatski umirovljenici su izgubili sve, branitelji i hrvatski ratni vojni invalidi, pazi sad, kojima je bas drzava dala dionice preko CERP-a su izgubili sve, ali zato se dobro debelo naplatio jedan Emil Tedeschi. Da nije tuzno i jadno, bilo bi smijesno u kakvoj drzavi zivimo. E moj narode…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

ima li DORH, USKOK ili neka druga značajnija institucija RH informaciju, jesu li se zečići Gazde Ivice parili, hoće li biti podmlatka, izlazi li na tržište s zečjim mesom ili je on i dalje slobodan i ponosan, jer je RH predao sve što je stekao, a malim dioničarima mali K+ od zečića

Da se ovdje nesto pomakne u pozitivnom smjeru za male dionicare vratio bi se optimizam i na burzi i ekonomiji visestruko. Ovako ljudi nemaju povjerenje i negativan je sentiment opcenito u svakom pogledu. Nije nikoga briga ocito….

New Report

Close