Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma ne vjerujem da su jaki igraci odustali.
Radi se o ozbiljnim tuzbama koje zahtjevaju dobru pripremu.

Veliki nisu odustali i bilo bi dobro da prosire bazu sa malima i da se zajednicki krene u obranu nasih prava. Interesa ima, sad treba napraviti dodatni korak i prosirit prostor djelovanja.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Sretan Uskrs Andreju Plenkovicu i grupi Borg!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Sretan Uskrs svim pokradenim dionicarima!
Nadam se da cemo si za iduci cestitati i na povratku nase imovine!

Kolakusic je vec sad jako blizu praga, uskoro ce i po anketama proci 5%. A to znaci da ce grupa Borg imati nocne more svake noci. Nemirni snovi ih cekaju. Uskoro ce se i u Europi cuti sto je grupa Borg na celu sa Andrejem Plenkovicem napravila u Hrvatskoj.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Podržimo Kolakušića.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2080097

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kolakusic-moj-cilj-je-ocistiti-hrvatsku-od-zla/2080176.aspx


Podržimo Kolakušića.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2080097

zašto bismo pobogu podržali neradnika koji u godinu dana nije sazvao ročište za niti jedan od 270 predmeta? za mene su isti HDZ, SDP, dalija orešković i kolakušić, svi su oni iz istog lonca izašli!
jedina stvarna alternativa za promjene mogu biti živi zid i možda MOST.

Seksov posinak je kontinuitet koji razne, vrlo opasne interesne skupine zele i dalje ostvarivati s ciljem da se nista ne promijeni. A onda imamo Andreja Plenkovica, imamo grupu Borg, imamo Emila Tedeschija i na kraju krajeva imamo nagodbu u Agrokoru kakvu imamo.

Ako vam je to u redu, Plenkovic, Seks i njegov posinak su idealni kandidati za vas. A ako nije, znat cete sami odabrat koga treba.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Tu postoji iznimka da predmet može doći isključivo jednom, unaprijed određenom sucu, samo kada točno odaberete suca s kojim ste u dobrim odnosima, samo tada možete bit sigurni u ishod.

da li je i predmet agrokor bio “iznimka”?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Grupa Borg ocekuje da im se kroz izbore konacno da legitimitet. Zato nije dovoljno izaci na izbore i glasati protiv njih. Potrebno je upozoriti sve u svojoj okolini na opasnost grupe Borg, Andreja Plenkovica i s njima povezanih ljudi. Doslovno svaki glas protiv je bitan.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ovo je doslovno postalo prejadno koliko su institucije poslusne izvrsnoj vlasti. Mada vidjet cemo ubrzo sto kazu iz Europe na ovaj skandal. Borgovci su se utihnuli ali postoji i druga strana …


Grupa Borg ocekuje da im se kroz izbore konacno da legitimitet. Zato nije dovoljno izaci na izbore i glasati protiv njih. Potrebno je upozoriti sve u svojoj okolini na opasnost grupe Borg, Andreja Plenkovica i s njima povezanih ljudi. Doslovno svaki glas protiv je bitan.

nije dosta samo ljudima reći da su oni loši, treba reći i tko je OK, a da ima realne šanse nešto promijeniti. HDZ ne valja, to se slažemo, sestrinski SDP također. dalija orešković koju forsiraju lijevi mediji je nebitna igračica na političkoj sceni, isto kao i kolakušić kojeg mnogi ovdje favoriziraju, ali budimo realni-on je marginalac i dati njemu glas je zapravo indirektna podrška najjačoj stranci tj.HDZ-u koji će zbog izbornih pravila kao najjača stranka najviše profitirati od tih glasova bačenih u bunar .
glas treba dati ljudima koji imaju iza sebe političku organizaciju i koji žele i mogu nešto promijeniti. u ovom trenutku to su samo MOST i Živi zid…. sve drugo je status quo i ostanak HDZ-a na vlasti!

New Report

Close