Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolakušić ; Tko je jamio, vratit će, i to trkom.

Mislav je to odlicno (ako se ne varam u Slavonskom Brodu) rekao i zato ima moj glas.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

U ovoj citavoj situaciji se gura se prica da je sve u javnom interesu, i eto nekim slucajem zbog kompleksnosti slucaja dionicari su takodjer izgubili sve. Mada nebi ja bio siguran da svi puse tu pricu jer je netko ugurao ozbiljan gospodarski kriminal u citavu pricu i vrlo brzo cemo viditi tko ce za to sve odgovarati

Evo sto je Kolakusic govorio dok su se svi hvalili lexom….



Kolakušić ; Tko je jamio, vratit će, i to trkom.

Mislav je to odlicno (ako se ne varam u Slavonskom Brodu) rekao i zato ima moj glas.
[/quote]

I ja sam mu jučer dao glas,a inače nisam od politike.

Od sutra i službeno ostajemo bez svega

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2074865

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Od sutra je pljačka stoljeća stavila točku na I. Konfiscirirali su nam imovinu kao što je u Jugi Agrarna reforrma otimala zemljište i vile, a nerijetko i ubijala vlasnike.

Danas zatvoreni Konzumi na jedan dan, a za manje od godinu dana na puno duže…

Samo su jos trebali poubijati nas vlasnike dionica i onda bi posao bio perfektno napravljen. Srami se Plenkovicu!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Neki kažu kako ćemo sa sutrašnjim danom izgubiti uloge u kompanijama Agrokora.
A ja im kažem da ćemo sutra biti jedan dan bliže obeštečenju! 👍

Nedajte se pokradeni.

Naše vrijeme tek dolazi.

😉

La vita e bella!

Tako je Posejdon!
Mogu ti reci da mi je nakon svega i drago da su na ovako jadan nacin odradili sve.

Sve se ponavlja: Đakovština,… Kamensko, …Vijadukt, …Agrokor… Samo su profiti veći. Biće toga još. 🤔☹️

neće uvijek biti ovako.

Krenula nova snaga… a mali dioničari pokradeni…
Jel zna tko kad se Todex miče s burze?
Nema smisla ovo imati na gledalici, a možda se
može koristiti i kao kapitalni zgubitak?

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/fortenova-krenula-s-radom-agrokor-se-kroz-par-mjeseci-brise-iz-postojanja-foto-20190401

New Report

Close