Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/slucaj-agrokor-direktori-desetak-velikih-dobavljaca-koncerna-na-ispitivanju-u-pnuskok-u/8408369/

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

@johnny
Nego sto je sa prijavom Kolakusica protiv Perutnine, zbog protuzakonitih isplata u Tisku?


Podsjetio bih da roll up jos uvijek nije refinanciran i da sada treba ponovno upumpati drzavni novac (ovog puta preko Hrvatske poste) da bi Andrej Plenkovic i dalje nesmetano omogucio strvinarima da preko roll upa izvlace novac iz Hrvatske.

Plenkovic je nesto najopasnije sto je pogodilo Hrvatsku od 1991. godine, a oprovak nakon njegovog pada trajat ce godinama.

Godinama ? 🙂 Odmah potpisujemo da se bude radilo o godinama ….

Evo obavijest da vupik nece stici izraditi izvjesce na vrijeme.
Ipak, na vrijeme upoznaju svoje dionicare s time.
Vidite kako izvanredna uprava brine o dionicarima

Obavijest o ispravku Rješenja TS u Zagrebu br.St-1138/2017-3179

da li ovaj ispravak tražbina sada znaći da je utvrđeno da je 1.097.687.843,82kn ukupan iznos za koji jamče svih 8 društava grupe jer ako ja to dobro shvačam, onda predmetna društva temeljem predmetnih jamstava i sudužništva, nisu niti mogla niti smijela biti proglašena nesolventnima zbog, kada podijelimo na 8, eventualnih 120 miliona kuna potraživanja a slijedom ćega bi se dosadašnji dionički kapital brisao a društva organizirala u posebne “zrcalne” pravne osobe u 100% vl. novoga koncerna?!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

također, ako je utvrđeno da su predmetna jamstva i sudužništva bila multiplicirana i tako 8erosrtuko prikazana kod glasovanja o nagodbi onda će netko imati veliki, veliki problem!

a kada zbrojimo i oduzmemo jamstva i osporena potraživanja unutar grupe te kada eventualna potraživanja kompariramo sa vrijednosti dioničkog kapitala u vl. društva Agrokor, pošto u samom zakonu piše da su dugovi osobni dugovi, onda predmetna društva jednostavno niti mogu niti smiju bez temeljite revizije, vansudski, odlukom povjerenika, biti prikazana nesolventnima ćime je dionički kapital sveden na nulu!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mislim da se ovdje radi samo o iznosu koji je Agram osporavao.
Ostala jamstva stoje i dalje.
Zna netko vise o tome?


Mislim da se ovdje radi samo o iznosu koji je Agram osporavao.
Ostala jamstva stoje i dalje.
Zna netko vise o tome?

Agram je odustao od osporavanja oko sedam milijardi kuna potraživanja i s tim povezanih jamstava.
Ovdje se radi samo o ispravku vjerovnika Sberbank AG u vjerovnik Sberbank od Rusija u pogledu jedne kreditne tranše.
Potpuno nevažno .
Glasalo se s prijavljenim i utvrđenim tražbinama , uključujući i prijavljene i osporene tražbine kao što je bio slučaj s tražbinama Sberbank.
Multipliciranje kod glasanja nije bilo moguće bez obzira što je jamstvo za jednu te istu tražbinu preuzelo nekoliko društava, jer tražbina je samo jedna.


Mislim da se ovdje radi samo o iznosu koji je Agram osporavao.
Ostala jamstva stoje i dalje.
Zna netko vise o tome?

da…točno, međutim istom je priznata tražbina i pravo glasanja na ročištu nagodbe ne vezano na žalbu agrama a iz predmetne sudske odluke je vidljivo da je vjerovnik predmetnim jamstvom, tj ukupnu tražbinu multiciplirao tereteći ukupnim iznosom svaku od 8 povezanih tvrtki dok sada sud to regulira da za jedan ukupni iznos od 1,097Bkn solidarno jamče 8 povezanih društava, ipak je to velika razlika, tj 8X i sada bi trebalo vidjeti koliko je sberbanka tim jamstvom ostvarila prava glasova u nagodbi

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

I kada ce se Agram ocitovati?
Zasto su odustali od osporavanja?
Udruga?
Javlja li se kome?
Sute vec predugo….


I kada ce se Agram ocitovati?
Zasto su odustali od osporavanja?
Udruga?
Javlja li se kome?
Sute vec predugo….

Agram se vjerojatno nikad neće očitovati.
Kome bi se očitovao i zašto?
Odustali su od osporavanja jer su se vjerojatno dogovorili i nagodili sa Sberbank.
Pretpostavljam da im je Sberbank isplatio dogovoreni iznos nezavisno i van Nagodbe pa su odustali od osporavanja.
Koliko mi je poznato , više nitko ne osporava jamstva.
Nije mi poznato što se dešava s Udrugom , koliko znam onima koji su je kontaktirali , ne javlja se.
Da , predugo

A budu i ti podaci iscurili.
Ako su se nagodili sa Agramom to je jos jedan dokaz da je ovo sve kriminal

New Report

Close