Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Posta kupuje tisak.
Pa ovo je tragikomedija!

pretakanje iz šupljeg u prazno. napumpat ce poslovanje Tiska, odnosno imat ce kreativno računovodstvo, pošta će platit vjerojatno više nego što vrijedi a bottomline je da država OPET daje pare Agrokoru. čekamo 18.3. pa ćemo vidjet koliko će tužbi zaista biti, i da li će ih uopće biti od strane manjinskih dioničara.

Ma naravno da ce ih biti.
Pitanje je samo gdje ce biti usmjerene.
Prema Agrokoru, zrcalnim drustvima ili drzavi.
Po meni, odmah treba na drzavu ici jer su oni i osmislili ovu lakrdiju

Drzava je mogla preuzeti upravljanje i u roku od 2 god prodati udjele Agrokora u svakoj kompaniji.
Vjerujem da bi kupaca bilo i vise nego dovoljno.
Novac koji bi skupili vratili bi onima kojima je Agrokor bio duzan i kraj price.
Svaka kompanija imala bi vlasnika koji bi imao cilj popraviti poslovanje iste te ju dodatno modernizirati.
Ovako imamo to sto imamo….cisto izvlacenje casha

Sve će to nizbrdo.
Nema još kreditora(14% kamata), ekipa će u tužbe.
Moj kvartovski konzum je u totalnoj banani, ima nesposobne radnike.
Dućan koji je oko 16h uvijek bio pun i ekipa čekala u redu-sad prazno.
Mene zanima da li tko od velikih već priprema tužbe?
Problem je što će ekipa izdimiti s lovom.

Čitam neki dan i ovo oko napuhavanja računa bez predane robe.
Znači kuhali zajedno s todom na štetu malih dioničara i sad bi se oni naplatili te se zovu vjerovnici, a mali dioničari gube sve.Bumo se sudili 🙂
Pozdrav Marici i Emilu nadam se da se znoje.
Šutnut će oni njih trebali su im da “potvrde” nagodbu, a sad će oni još Borgu platiti.

Svatko će na kraju dobiti što zaslužuje-prije ili kasnije!

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

svaki puta do sada kada je hdz radio kombinacije je to bilo isisavanje para pa je i ova kombinacija sa tiskom i poštom skoro sigurno isto to

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Tužba protiv hrvatskih instititucija, zatim i same države i to vrlo brzo!!!


svaki puta do sada kada je hdz radio kombinacije je to bilo isisavanje para pa je i ova kombinacija sa tiskom i poštom skoro sigurno isto to

Nevjerojatno je vazno vec na euro izborima snazno uzdrmat Plenkovica. Navodno i ujedinjena desnica (svima je zajednicko da ne mogu smislit lekarkinog sina) ide zajedno i gotovo sigurno ce uzet mandat. Most ne podnosi Plenkovica i moj su osobni favorit, a ni Zivi zid ne preferira briselskog catu. Bilo bi idealno da Most, ujedinjena desnica i Zivi zid uzmu 5 mandata, a onda nek HDZ, SDP, Pametno, Amsterdamska i Dalija dijele ostalih 7 mandata kako god hoce.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

https://www.ivicatodoric.hr/blog/novosti/mail-ovi-dokazuju-kriminal-agrokor-su-oteli-privatni-lesinarski-interesi-draft-only

Podsjetio bih da roll up jos uvijek nije refinanciran i da sada treba ponovno upumpati drzavni novac (ovog puta preko Hrvatske poste) da bi Andrej Plenkovic i dalje nesmetano omogucio strvinarima da preko roll upa izvlace novac iz Hrvatske.

Plenkovic je nesto najopasnije sto je pogodilo Hrvatsku od 1991. godine, a oprovak nakon njegovog pada trajat ce godinama.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Zalosno je sto mi nemamo pravu oporbu.
O avionima su spremni raspravljati mjesecima.
O Agrokoru nitko nista pametno nije rekao.
Zasto nitko ne pita zasto nije ponudena dokapitalizacija Agrokora?
Zasto nije ponudena tvrtka po tvrtka na prodaju?
Jedino cime se bave su place savjetnika.
Kao da je to najvaznija tema.
Savjetnici ionako ne rade nista.
Oni sluze samo za izvlacenje casha

Nažalost svi ovdje spomenuti problemi se u najvećem dijelu mogu pripisati politici koje je vođena prema i u RH . Arhivi nisu otvoreni pa ti ljudi mogu napraviti što god zažele bez posljedica. Koga zanima uvid u to kako su stvari funkcionirale/funkcioniraju i danas neka odvoji sat vremena i pogleda/posluša. Ako se ikada otvore arhivi očito će biti svega

New Report

Close