Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad će privođenje?

Žalosni je da institucije ne rade svoj posao već protiv svoga naroda. Ovo je sramota od države za koju su mnogi životom platili.

Primjećujem da poltroni sa HRT-a nisu objavili podizanje kaznenih prijava protiv članova IU i uprave Tiska.

Ljigavo.

La vita e bella!


Primjećujem da poltroni sa HRT-a nisu objavili podizanje kaznenih prijava protiv članova IU i uprave Tiska.

Ljigavo.

HRT je ili HDZ-ova ili SDP-ova televizija, pristrana i ne-narodna. Onaj tko ima vlast upravlja nacionalnom televizijskom kućom. HRT nisam upalio 10 godina.

Ma ja rijetko slušam i gledam vijesti jer mi se gadi ova diktatura. Jedino Index i N1 koji se ne boje ništa objaviti i svaka im čast na tome.Pojedini mediji samo spinove izbacuju uz rijetko koju istinu jer zna se tko ih kontrolira ,onaj za koga sam i ja glasovao ali više neću.

Izgleda da je kritika glede lika i djela Kolakušića brzo djelovala.
Nije više Niš koristi.
Cestitam.

Samo polako. Mislim da je od pocetka jasno da se rade svinjarije i o kakvoj mužnji se ovdje radi. Ako su tako uspjeli isciclat iz Tiszka, fino ležerno, onda si možete zamisliti kakve su se egzibicije radile u ostalim firmicama.

Sve sto se dogadja blagoslovljeno je od strane Andreja Plenkovica. Tek njegovom smjenom, isplivat ce najvece afere zloglasne grupe Borg.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

priča se i da se zrcaljenja odgađaju po kompanijama jer neide sve po planu 🙂

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


Kad će privođenje?

Vjerojatno kad padne Plenkovic. Samo bojim se da Ramljak ne pobjegne u Cesku. Nadam sr da ce biti dostupan hrvatakim institucijama. Svakim danom sve smo blize parlamentarnim izborima i padu Andreja Plenkovica. Panika je sve veca…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


priča se i da se zrcaljenja odgađaju po kompanijama jer neide sve po planu 🙂

drustva se zrcale..ok..e sad do sada su bila d.d. zrcalna drustva postaju d.o.o..ako se ne varam..s pravne strane da li je to ok

Naravno da je

New Report

Close