Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto Slovenci štite svoje interese i interese svojih građana a naša vlada ne?


Zašto Slovenci štite svoje interese i interese svojih građana a naša vlada ne?

Andrej Plenkovic je kroz roll up uništio Agrokor. Lako moguce da je to napravljeno kako bi domaci strvinari, mahom ratni profiteri i udbasi preuzeli zdrave kompanije i opet ostvarili ekstra profite pljačkom hrvatskog naroda.

Padom Plenkovica ova ce afera buknuti. Hoce li biti prekasno?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



Zašto Slovenci štite svoje interese i interese svojih građana a naša vlada ne?

Andrej Plenkovic je kroz roll up uništio Agrokor. Lako moguce da je to napravljeno kako bi domaci strvinari, mahom ratni profiteri i udbasi preuzeli zdrave kompanije i opet ostvarili ekstra profite pljačkom hrvatskog naroda.

Padom Plenkovica ova ce afera buknuti. Hoce li biti prekasno?
[/quote]

Cilj je uzet odstetu i bjezat. Za ovu drzavu je ionako prekasno


Zato što naša vlada tj Borgovci misle samo na svoj džep dok im je desnica na srcu ( domoljubi)!
Al doci ce žuti ili plavi prsluci i sve ce pomesti

Mislim i ja na svoj džep, ali na legalan i pošten način. A oni su ukrali tuđe vlasništvo i uzeli proviziju što je kriminalno djelo.




Zašto Slovenci štite svoje interese i interese svojih građana a naša vlada ne?

Andrej Plenkovic je kroz roll up uništio Agrokor. Lako moguce da je to napravljeno kako bi domaci strvinari, mahom ratni profiteri i udbasi preuzeli zdrave kompanije i opet ostvarili ekstra profite pljačkom hrvatskog naroda.

Padom Plenkovica ova ce afera buknuti. Hoce li biti prekasno?
[/quote]

Cilj je uzet odstetu i bjezat. Za ovu drzavu je ionako prekasno
[/quote]

Nije prekasno. Obavezno izaci na izbore i kaznit grupu Borg.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

E moj Plenkovicu: http://hr.n1info.com/Vijesti/a367878/Europska-komisija-razmatra-zalbe-na-Lex-Agrokor.html

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


E moj Plenkovicu: http://hr.n1info.com/Vijesti/a367878/Europska-komisija-razmatra-zalbe-na-Lex-Agrokor.html

Jos ovo nije gotovo veliki igraci su tu. Posljedice ce biti velike. Nema peruska u medijima da se hvali o svom velikom uspjehu. N1 se jedino bavi pravim stvarima ostali su na partizanima i ludorijama a miljarde klize, valjda ce sezona biti dobra za to sve pokrpat.


E moj Plenkovicu: http://hr.n1info.com/Vijesti/a367878/Europska-komisija-razmatra-zalbe-na-Lex-Agrokor.html

To je prva ozbiljna stvar koju sam pročitao u dugo vremena. EK može cijeli Lex baciti na koljena. Mogli bismo čuti rečenicu “povređeno pravo privatnog vlasništva”.



E moj Plenkovicu: http://hr.n1info.com/Vijesti/a367878/Europska-komisija-razmatra-zalbe-na-Lex-Agrokor.html

Jos ovo nije gotovo veliki igraci su tu. Posljedice ce biti velike. Nema peruska u medijima da se hvali o svom velikom uspjehu. N1 se jedino bavi pravim stvarima ostali su na partizanima i ludorijama a miljarde klize, valjda ce sezona biti dobra za to sve pokrpat.
[/quote]

Nema stajanja. Kolegica mi kaze da sutra (u utorak) od 8 navecer na Z1 u Dogmatici razgovaramo o strasnim stvarima koje je grupa Borg radila u Agrokoru. Obavezno pogledati. Kao sto sam i najavio, mediji ce ponovno otvoriti ovu stravicnu aferu.

Kad stave emisiju na youtube, stavit cemo i link da to mozete dijeliti dalje po drustvenim mrezama.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Eto još jedan odgovor zašto rusi žele što prije riješiti svoj dio,jer im je sve pod upitnikom radi ovog kriminalnog zakona. Nadam se da će EK biti razborita i poništiti ovo ruglo od zakona.

Agrokor je toliko opljackan da ne vidim nacin na koji se tu moze ista mijenjati oko nagodbe.
Drzavni proracun je taj koji ce ovo platiti


Eto još jedan odgovor zašto rusi žele što prije riješiti svoj dio,jer im je sve pod upitnikom radi ovog kriminalnog zakona. Nadam se da će EK biti razborita i poništiti ovo ruglo od zakona.

tebi i dalje ništa nije jasno. tužno, ali istinito.
naš ustavni sud potvrdio je ustavnost lex agrokora i to je to. EK ne može tu više ništa. štoviše, EU je prihvatila lex agrokor kao dio EU pravne stečevine.
pisalo se o tome dosta. prespavao si sve to?

New Report

Close