Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi oni u Agrokoru znaju da je to velika glupost što su skuhali, znaju Tedeschi, borgovci, Plenković, Vidakovićka i ostali-ali su se u ovoj banana državi nadali da će proći.
E pa zaj____ su se jer tu ima velikih igrača, ako treba idemo se suditi-ali izvan pravosuđa- krivosuđa.
Pozivam udrugu da okupi članstvo i da se krenemo boriti za svoja prava.

HDZ bi mogao doživiti potop kao i 2000 godine…

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


Svi oni u Agrokoru znaju da je to velika glupost što su skuhali, znaju Tedeschi, borgovci, Plenković, Vidakovićka i ostali-ali su se u ovoj banana državi nadali da će proći.
E pa zaj____ su se jer tu ima velikih igrača, ako treba idemo se suditi-ali izvan pravosuđa- krivosuđa.
Pozivam udrugu da okupi članstvo i da se krenemo boriti za svoja prava.

HDZ bi mogao doživiti potop kao i 2000 godine…

Kamo sreće, ali tko će konkretno srušiti plenkovića i HDZ? Možda SDP s nikad gorim rejtingom?
HDZ će nažalost ostati na vlasti još ove 2 godine + dodatne 4 jer oporba praktički ne postoji.

Ignore: KressoM, delux

http://www.seebiz.eu/sarajevski-kiseljak-ce-isplatiti-dividendu/ar-188918/



Gostovanje Kolakušića na N1 u linku svim zainteresiranima.

Kolakušić: Pumpala su se nepostojeća potraživanja kako bi se preglasala stvarna

Hvala. Obavezno pogledati i jos vaznije dijeliti po drustvenim mrezama.
[/quote]

Kolakušić=niš koristi.
To o čemu on sada razglaba predato je javnom bilježniku na GS Ledo.
Zašto se nije do sada reagiralo.
Zašto se o tom priča nakon cca 4 mjeseca?

Lep pozdrav svima,
ovo što su politićari i borg grupa, pa i pojedinci za koje znamo svi koji stoje iza ovog strašnog ali stvarno strašnog Lex-a uradili ćitavoj Hrvatskoj nije ni malo normalno i na kraju , na samom kraju platit će sve porezni obveznićari, svi mi i to je ono što je stvarno strašno,
lp

Krenuli su otvoreno
http://www.seebiz.eu/roglic-zainteresiran-sam-za-preuzimanje-mercatora/ar-188932/




Gostovanje Kolakušića na N1 u linku svim zainteresiranima.

Kolakušić: Pumpala su se nepostojeća potraživanja kako bi se preglasala stvarna

Hvala. Obavezno pogledati i jos vaznije dijeliti po drustvenim mrezama.
[/quote]

Kolakušić=niš koristi.
To o čemu on sada razglaba predato je javnom bilježniku na GS Ledo.
Zašto se nije do sada reagiralo.
Zašto se o tom priča nakon cca 4 mjeseca?
[/quote]

Mislim da nisi u pravu. Lijepo je misliti da se ovo moze pobijediti (samo) pravnim putem. Moze, al ne u Hrvatskoj. Javna percepcija je ono cega se razni borgovi (jedino) boje. Da je bilo vise takvih kao Kolakusic, pogotovo u prvoj fazi, sigurno se borgovi ne bi usudili dionicarima uzet sve.

Ja ovdje ne snijem neke stvari pisat, al znaj da nam treba sto vise sposobnih ljudi koji barem sada mogu i zele reci neke stvari javno. Pravni dio price je bitan, vjerojatno i najbitniji, al borg moramo lupati i sirenjem istine kroz medije. Barem one koji nam hoce dati priliku i koji nisu pod strogom cenzurom.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Borgovi i ortaci su razotkriveni i mada javnosti prezentiraju drugu sliku,defnitivno ne spavaju mirno. Njihov plan da se oduzme sve diončarima na nelegalan način se širi sve brže i pitanje je vremena kada će ova pljačka krenuti drugim smjerom.

Sve tuzbe moraju ici prema drzavi i moramo traziti odstetu.
Nikakvi udjeli u novom Agrokoru ili slicno.
Agrokor je opljackan.
Sve ce u stecaj kroz par godina

https://amp.index.hr/article/2061031/slovenska-vlada-zeli-mercator-izvuci-iz-agrokora
Novi Agrokor ostaje bez Mercatora ?

Što slovenski ministar gospodarstva Zdravko Počivalšek misli o roll-upu, izvanrednoj upravi i budućim vlasnicima. Odgovor je sve najgore.

Paulie, 02.02.2019. u 18:27
Kad je 2014. preuzeo najveći slovenski trgovački lanac hrvatski koncern Agrokor bio je prezadužen, kasnije je postao i insolventan, a budući da je od stečaja spašen “zloglasnim” roll-up kreditom koji ga ugrožava mislimo da bi i Novi Agrokor nakon preustroja bio loš vlasnik, ustvrdio je slovenski ministar, dodavši da o mogućem izuzimanju Mercatora stalno razgovara s Agrokorovim vodstvom, ali i predstavnicima ruske Sberbanke.

Slovenska vlada želi Mercator izvući iz Agrokora

Lepi pozdrav,

prića se , da će Agrokor biti prodan za male pare, što znaći, da su politiki, borgovci i slićni napravili najveću pljaćku u RH. Ovo je prestrašno, a vidim svijetlo na kraju tunela – odštetu od države. To će potrajati godinama a imam vremena,
lp

New Report

Close