Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kaže Šeba da ono što će biti presudno na prodaju Agrokora jest "pravni due dilligence"

Di se ona oglasila?

Koliko su zlo Andrej Plenkovic i grupa Borg mozda najbolje oslikava podatak da oni “spasavaju” Agrokor sa kamatom koju kompanija mora placati od 14%. Kad je svojevremeno Todoric placao 10% svi su se opravdano zgrazali. Sad ni jedan rezimski medij ne smije pisnut o kamati koju placa novi Plenkovicev Borg Agrokor. Istina, kad Andrej padne, onda ce ga ti isti mediji cipelarit i ovo ce bit na svim naslovnicama. A sad ne smiju pisnut.

Jadno je to sve, jako jadno…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

@novi
http://hr.n1info.com/Video/Info/a365469/Postoje-li-kupci-za-Agrokor.html


Koliko su zlo Andrej Plenkovic i grupa Borg mozda najbolje oslikava podatak da oni "spasavaju" Agrokor sa kamatom koju kompanija mora placati od 14%. Kad je svojevremeno Todoric placao 10% svi su se opravdano zgrazali. Sad ni jedan rezimski medij ne smije pisnut o kamati koju placa novi Plenkovicev Borg Agrokor. Istina, kad Andrej padne, onda ce ga ti isti mediji cipelarit i ovo ce bit na svim naslovnicama. A sad ne smiju pisnut.

Jadno je to sve, jako jadno…

Da, ali meni nije ovo jasno.
Koliko se sjećam od povjerenika do Plenkovića svi su se hvalili da su dobili ROLL UP kredit puno povoljniji od Ivice T:

Od kuda sada ovo i tko je lagao?

Ako je Plenković znao da je kredit užasno nepovoljan, a sve uvjeravao drukčije kako spašava Agrokor, onda on treba otići i odgovarati za nastalo stanje u Agrokoru.

Ima jedna mogucnost koju nitko ne spominje….
Postoji sansa da se pojavi netko i otkupi sve dionice od malih dionicara.
Naravno, ukoliko procjeni da su sanse za zaradu realne.
Sto mislite o tome?



tesko mi je razumjeti zasto pravi branitelji sute na ova dogadjanja, za stevu, TESKO MI JE.., i takve kao on mi je jasno..
[/quote]

Branitelji su branili sigurno ne zbog novaca, a ratni profiteri koji se kod nas svrstavaju pod branitelje su profitirali i sada uzivaju. Zasto bi se itko bunio ???




tesko mi je razumjeti zasto pravi branitelji sute na ova dogadjanja, za stevu, TESKO MI JE.., i takve kao on mi je jasno..
[/quote]

Branitelji su branili sigurno ne zbog novaca, a ratni profiteri koji se kod nas svrstavaju pod branitelje su profitirali i sada uzivaju. Zasto bi se itko bunio ???
[/quote]
ako zbog niceg zbog istine su se trebali morali buniti..
mozete li zamisliti istu situaciju, ali sa SDP-om na vlasti..sator s braniteljima bi bio parkiran pred Cibonom a jos zakon ne bi bio donesen, veleizdaja, prodaja zemlje ..nakon izlaska mailova i Borg grupe jujujuju

Pa branitelji bi se prvi trebali pobuniti jer su dobivali dionice belja i vupika koje sada vrijede 0.
Zašto branitelji šute o tome?

Valjda ocekuju da su se izborili za pravnu drzavu.

Pitanje je koliko među braniteljskom populacijom ima pravih branitelja, kojima je puna kapa svega i lažnih koji su svjesni da im je HDZ omogućio mirovine u zamjenu za glas njih i njihovih obitelji na izborima, pa ih dionice Agrokora baš i ne zanimaju jer ne žele talasati…

Sad dalićka kaže da nije bitno tko je vlasnik Agrokora a do nedavno je govorila da se Lex Agrokor radi jer je to tvrtka od strateškog značaja za RH.

http://hr.n1info.com/Video/Info/a365991/Posljednja-izjava-americkog-veleposlanika-je-udar-na-vjerodostojnost-ministra.html

https://www.telegram.hr/price/sjecate-se-kako-je-richard-gere-u-zgodnoj-zeni-komadao-posrnule-tvrtke-takvog-bi-lika-rusi-mogli-dovesti-u-agrokor/

New Report

Close