Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne drži mi vodu ta prodaja. Zar nisu govorili da će ga prodat za nekoliko godina uz dvostruku ili trostruku zaradu? a ne sada bez zarade?
Zar je njihov “duo diligrence” “otkrio” nekakve probleme pa biježe po sistemu daj što daš?


Ja sam baš sretan što ova država propada zbog BORGOVACA, kako bi reko moj profesor NEK PROPADNE još jučer.
I nek nitko ne pisne vise pogotovo branitelji s plinskim bocama jer njihovi udjeli u BELJE vise nevrijede i oni to odobravaju!
Nema penzija!
Nema budučnosti 110.000 ljudi iselilo u Njemačku u 2017 i 2018!
Ovi na vlasti su nesposobni da naruče wc papir preko javne nabave a ne avione,.,, a zašto neznaju , zato što su potkapacitiranih mozgova!

tesko mi je razumjeti zasto pravi branitelji sute na ova dogadjanja, za stevu, TESKO MI JE.., i takve kao on mi je jasno..


Potpredsjednik Sberbanka: Izlazimo iz Agrokora

Proklet bio Plenkoviću.

Sada je jasno zbog čega su izabrali tajming za puštanje fake Newsa o trolušiću.
Ali neće im proći.


Ne drži mi vodu ta prodaja. Zar nisu govorili da će ga prodat za nekoliko godina uz dvostruku ili trostruku zaradu? a ne sada bez zarade?
Zar je njihov "duo diligrence" "otkrio" nekakve probleme pa biježe po sistemu daj što daš?


što se prije preproda prije će i tragovi nestati. kad prođe kroz troje ruku ni sam todorić više neće znati šta je posjedovao.

who dares, wins


Ne drži mi vodu ta prodaja. Zar nisu govorili da će ga prodat za nekoliko godina uz dvostruku ili trostruku zaradu? a ne sada bez zarade?
Zar je njihov "duo diligrence" "otkrio" nekakve probleme pa biježe po sistemu daj što daš?

Jedini način kako se lova mogla dignuti je da za sr____ od poslovanja Konzuma i Agrokora otmu lovu dioničarima kompanija koje vrijede, jer ovo prije spomenuto su samo ljuske. Osobno mislim da je ovo znak da nešto debelo ne štima, nema to veze s core businessom, rusi uzimaju lovu i brišu, nitko iz posla ne izlazi s minusom ukoliko nemora.

Kad sve propadne jedva čekam Maricu Vidaković da objasni kako misli s dva artikla koje joj švabe ulistaju u njihove dućane “Domaćicama od 10,99 i napolitankama za 19,99″osigurati budućnost svojoj kompaniji.

Mislite da će nekog stranca koji kupi ostatke Konzuma boliti briga za domaće proizvođaće?

Već mi se gad_i gledati koliko su ovaj narod preprodali jedni te isti crveni i crni domoljubi, kad će ovaj narod koji nije pobjegao van progledati?

Čekate da vas Tolušić spasi i isuši močvaru? dobra 🙂

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

I ovo je bilo u Vladi Republike Hrvatske!

FUJ!

La vita e bella!


I ovo je bilo u Vladi Republike Hrvatske!

FUJ!

Isto su govorili i za INU, dok im nije došlo iz dupeta u glavu…

MOL je danas 3x veći od INE…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Super je Plenkovic.
Od 10 izjava vezanih za Agrokor, njih 9 glasi:”radnici rade, opg-ovi placeni i to sve bez lipe troska”
Sam sebe uvjerava?

Ajde razmislite ovako:
Sberbank prodaje novac, davao ga je Agrokoru kad je bilo gusto.
Recite mi jedan dobar razlog ukoliko je to tako dobar biznis zašto on sad nebi novce umjesto stanovništvu plasirao vlastitoj kompaniji koja bi to “bez problema” vratila?Znači zarađuje dva puta i diže vrijednost investiciji.
Ovo je igra da netko da bolju ponudu jer ono što su sad dobili je ništa zbog mogućih tžbi i realno jer reorganizacije poslovanja nije bilio, nego je samo bilo izvlačenje novca.
Nakon što nađu bud_____ ide tko zadnji magarac.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Jedino je bitno da mafija ne natjera mirovinske fondove da uloze svoj novac u grupu Borg. Al kako smo mi pravna drzava, a parlamentarni izbori su za manje od dvije godine, ja sam siguran da se to nece dogoditi.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

kaže Šeba da ono što će biti presudno na prodaju Agrokora jest “pravni due dilligence”

Ovo sto nam je Plenkovic napravio nije zabiljezeno u zadnjih 100 godina na ovim prostorima. Muka mi je kad ga vidim. Ljudi, morate sr probudit i vec na euro izborima pokrenut promjene. Gore od Plenkovica SIGURNO necete izabrat.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close