Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi u Hrvatskoj još nisu svjesni što su učinili sa Agrokorom . Koja otimačina je učinjena malim dioničarima ali i hrvatskim građanima. Nevjerovatno je što se događa ,rugamo se sa drugim državama a gori smo od njih.




Andrej Plenkovic je daleko najgori predsjednik vlade u hrvatskoj povijesti i vec euro izbori su prilika kad mu MORAMO reci dosta.

Onda prvo kreni u Liku i Dalmaciju i ako tamo njegovih sigurnih 30% ruku uvjeriš da je najgori i da daju glas nekom drugom, onda imaš neke šanse, u suprotnom, ne laprdaj.
[/quote]

hdz ima svoje biračko tijelo koje je stabilno jer imaju koristi od članstva u toj stranci i zato tu podršku ništa ne može narušiti, dapače samo će rasti zato što se simpatizeri ostalih stranaka, zbog beznađa da će doći do promjena, sve više iseljavaju i u biti više nema tko srušiti hdz.. oporba je slaba, rascjepkana i neorganizirana, idealno da briselski pitomac plenki dobije još 4 godine mandata
[/quote]

nema nikakve koristi od kukanja po forumima, ako ljudi stvarno žele promjene moraju se organizirati, izaći na izbore i srušiti ove 2 partije HDZ/SDP koje jedna drugu mijenjaju na vlasti već 30 godina i koje su nas dovele na dno EU!
…a ako netko misli da će kukanjem po forumima bilo što promijeniti, u teškoj je zabludi….evo bila je nedavna odlična inicijativa -skupljanje potpisa za referendum o izmjeni izbornog sustava…koliko je onih koji stalno pišu da ništa ne valja i da treba smijeniti plenkovića, pomoglo i volontiralo da se skupe potpisi? ili makar samo dalo potpis da se nešto promijeni??!
vjerojatno svaki deseti forumaš, ako i toliko!
svi bi da im netko drugi bije bitke dok oni sjede u foteljama i tipkaju na forumima….toliko o promjenama u HR!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Materijalna konsolidacija kakva je provedena u postupku izvanredne uprave nad Agrokorom i ovisnim društvima, ne postoji u europskoj pravnoj stečevini…vjerovnici jednog društva su preglasali vjerovnike drugih društava i odlučivali o naplati temeljem nagodbe..tako se Sberbank nappaćuje oko 50% a Adris oko 15%.
Međukompanijska potraživanja su izbrisana kao da ne postoje, što je čista materijalna komsolidacija temeljem članka 391 Stečajnog zakona koji je brisan…
Plenković osobno tvrdi da RH neće platiti ni kune u budućim sudskim postupcima za naknadu štete (kako on to zna, osim ako ne kontrolira sudstvo?)
oko 33000 hektara obradive površine se želi samo tako prenijet u koncesiju tvrtke sa sjedištem u Nizozemskoj. Ako to nije veleizdaja, ne znam šta je.

Al nema zime, Hrvati će glasati nekih 30% za Hdz, pa po Dhontovoj metodi Hdz dolazi do nekih 40% zastupnika u Saboru.
I tako polako ali stabilno tonemo.
Iseljavaju mladost koja će izgrađivat neke druge zemlje, a pristajemo prihvaćat izbjeglice koje zapad neće.
Neki misle da smo dosegnuli dno, al čini mi se da je ovo tek početak.

Sberbank Plans to Sell Stake in Croatia’s Agrokor in H1

Gori pod petama…

Ja sam baš sretan što ova država propada zbog BORGOVACA, kako bi reko moj profesor NEK PROPADNE još jučer.
I nek nitko ne pisne vise pogotovo branitelji s plinskim bocama jer njihovi udjeli u BELJE vise nevrijede i oni to odobravaju!
Nema penzija!
Nema budučnosti 110.000 ljudi iselilo u Njemačku u 2017 i 2018!
Ovi na vlasti su nesposobni da naruče wc papir preko javne nabave a ne avione,.,, a zašto neznaju , zato što su potkapacitiranih mozgova!

I šta nam je ciniti?
Halooooo probudite se i obucite “žute prsluke”
Osnujmo svoju udrugu kao što smo mi dužnici u CHF osnovali Udrugu Franak!
Moramo biti glasni i staviti problem na cestu, jer kad je problem na cesti i iziđu novinari dobijemo efekt koji vladajucim BORGOVCIMA nebi trebao pasati a idu izbori za EU
Ajmooooooo u javni prostor


Sberbank Plans to Sell Stake in Croatia's Agrokor in H1

Bilo kakav javni pokusaj prodaje bit ce osudjen na neuspjeh. Iz jednostavnog razloga sto ce neki mediji otvoriti pricu i kad neke stvari udju u javni prostor od posla nece biti nista. Znaci, mogu prodavati u direktnoj pogodbi ispod stola. A onda kupac dobiva veliki balast u vidu prevarenih malih dionicara.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

https://www.index.hr/vijesti/clanak/potpredsjednik-sberbanka-izlazimo-iz-agrokora/2058880.aspx

Treba izaći iz Agrokora što prije, jer očito je da se rollup neće moći refinancirati…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Potpredsjednik Sberbanka: Izlazimo iz Agrokora

Proklet bio Plenkoviću.

Uskoro mediji ponovno otvaraju pricu Agrokor. Strpite se jos malo, bit ce veselo…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close