Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas naletim na oglas jedne kreditne zadruge koja daje kredite svima, bez obzira na zaduženost i crne liste. No vrhunac oglasa je da daju pozajmice čak i ljudima koji rade u Agrokorovim tvrtkama! Zamislite samo koliko je nagodba “uspjela” kada se ne možete zadužiti u banci ukoliko radite u Agrokorovim kompanijama osim po posebnim uvjetima?! Da nije žalosno bilo bi smiješno…

Ima, ima

I dalje nema odgovora od udruge. 2 mjeseca nikakve objave od njih. Cini se da je vrijeme za novu udrugu

“Bitan je način, znate, takav način nije primjeren, to su stvari u koje sudac ne smije ulaziti. Da sudac Trgovačkog suda kaže da je Agrokor velika pljačka, on nema legitimacije za to reći, on to može reći u svojoj presudi”, smatra Turudić.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2057748

Kolakusic nece nikada to reci u presudi jer znamo kako se biraju suci.
Zalosno je sto je VTS potvrdio ovu pljacku.
Oni su problem. Ne Kolakusic.

Račun povjerenika
Račun čiji je nositelj SKDD koji na tom računu, na temelju ugovora o povjereništvu, sklopljenog između SKDD-a i jedne ili više suprotnih ugovornih strana, vodi ubilježene vrijednosne papire u ime i za račun osobe/osoba određenih ugovorom o povjereništvu, pod uvjetima i na način kako je utvrđeno tim ugovorom. Račun povjerenika može poslužiti i za realizaciju određenih drugih ugovora (npr. o prodaji/prijenosu nematerijaliziranih vrijednosnih papira), uvjetovanih ispunjenjem točno određenih uvjeta, rokova ili obveza koje se u pravilu dokazuju prezentacijom ugovorenih dokumenata, kada se želi sudjelovanje SKDD-a kao treće neovisne strane koja će u skladu s ugovorom na profesionalan i objektivan način raspolagati ili onemogućiti raspolaganje vrijednosnim papirima ubilježenima na računu povjerenika te tako svim ugovornim stranama i/ili članovima i ulagateljima jamčiti sigurnost i nepristranost u ostvarenju ugovorenih prava i obveza

Utišali se komentari, pojeo vuk magare.
Hrvatska java i sramota.
Od 0 do danas dao sam onu stvar na burzu i tako će ostat do daljnjega.
Ulagat u burzu to je isto kao da ste novac zapalili i nema ga više jer lopovi to sve popale, samo je pitanje koja dionica i u koje vrijeme.

To je bio cilj. Grupa Borg je odradila posao. Stvarno trebas biti skroz lud da nakon Agrokora i grupe Borg, strvinarskih fondova i roll upa ulazes u hrvatske dionice.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Utišali se komentari, pojeo vuk magare.
Hrvatska java i sramota.
Od 0 do danas dao sam onu stvar na burzu i tako će ostat do daljnjega.
Ulagat u burzu to je isto kao da ste novac zapalili i nema ga više jer lopovi to sve popale, samo je pitanje koja dionica i u koje vrijeme.

Zanima me s obzirom da još imam dionice na PBZ investoru, da li mogu izgasiti investor i ostaviti to da stoji.Kunu više u RH ne ulažem.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


I dalje nema odgovora od udruge. 2 mjeseca nikakve objave od njih. Cini se da je vrijeme za novu udrugu

pitanje ..ako je Adris temeljem tuzbe za svoje dionice uspio nesto usicariti od Rusa i povjerenika..i ako se to dokaze, da li to moze biti temelj za tuzbe malih dionicara

od kud vam da je Adris nesto dobio? Mislite Agram? I mislim da niti ovaj drugi nije dobio ništa za dionice kao takve.


Ulagat u burzu to je isto kao da ste novac zapalili i nema ga više jer lopovi to sve popale, samo je pitanje koja dionica i u koje vrijeme.

Ako se radi o tvrtkama koje se hrane putem političkih veza je točno, ali cim se pocisti smece a jednom cemo mi hrvati prestat okrivljavati druge i pocet nesto poduzimati, tada ce zdrave tvrtke procvjetati obzirom da cemo se pocet rjesavati uhljeba koji sve vise i vise sisu ….

New Report

Close