Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer ste imali priliku vidjeti sliku premijera kakvu još nikada nismo vidjeli. Onakva reakcija, tj. gubitak kontrole nakon prozivanja za veleizdaju znače samo da je Grmoja pogodio “u sridu”. Međutim postoji jedan puno bitniji razlog da se Plenkija optuži za veleizdaju, a to je koncesija na zemlju i vode koje je putem “Nagodbe” isporučio u ruke strancima, a svoj narod ostavio bez tih prirodnih resursa. U cijelom civiliziranom, a i onom manje civiliziranom svijetu osobe koje su optužene moraju na ovaj ili onaj način snositi posljedice veleizdaje, samo u Lijepoj našoj ovakve stvari prolaze nekažnjeno. Barem za sada…

Svojevremeno je Dalicka podivljala u saboru pa je bivsa. Sad su podivljala ova dvojica, inace da podsjetim obojica bila na predstavljanju knjige nase Martine, i Plenkovic i Krsticevic. Pogodite sto ce Buzin uskoro reci. Zbog toga i dolazi ova nervoza…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

STIGLA TOLUŠIĆEVA DEPEŠA: Načelnici, budite složni s novim gazdama Agrokora i potpišite zakup zemlje. ‘Cijena je znatno niža nego OPG-ovima’

Ovo je prestrasno.
Ok, jasno mi je da ima kriminalaca, ali gdje je DORH? Gdje su sudovi?
Pa zar su sve kupili???


STIGLA TOLUŠIĆEVA DEPEŠA: Načelnici, budite složni s novim gazdama Agrokora i potpišite zakup zemlje. ‘Cijena je znatno niža nego OPG-ovima’

Po meni to ne može tako. Ako su na starim tvrtkama ostali dugovi, onda su ostali i prava.
Ovi novi Agrokori nemaju nikakve veze sa starim i koncesija ne može vrijediti za njih, a ne vidim razloga zbog čega bi se više im koncesija produžila kada su stranom vlasništvu sa sjedištem u Nizozemskoj.

Jedino ako Vlada misli da je normalno da se na staru tvrtku zadužuješ i ne plaćaš dugove.
Pa lijepo osnuješ novu tvrtku i dalje normalno posluješ jer kao nemaš veze s prvom tvrtkom.

I tako po desetak puta u životnom vijeku.
Ne baš previše pametni kr.iminalci na djelu.


Ovo je prestrasno.
Ok, jasno mi je da ima kriminalaca, ali gdje je DORH? Gdje su sudovi?
Pa zar su sve kupili???

I mene sada to jako zabrinjava!
I da se nadovežem na vaša pitanja: A gdje je predsjednica? Kako može ovo mirno gledati?


Ovo je prestrasno.
Ok, jasno mi je da ima kriminalaca, ali gdje je DORH? Gdje su sudovi?
Pa zar su sve kupili???

Dobro jutro!
Zar nisi čuo za onu izreku: “Sve države imaju mafiju, samo u Hrvatskoj mafija ima državu!”

halfte trinken, halfte Šarcu geben


I mene sada to jako zabrinjava!
I da se nadovežem na vaša pitanja: A gdje je predsjednica? Kako može ovo mirno gledati?

Kakav si ti naivac !
Pa nju su isti ti i postavili.
Uostalom, ona o ničem bitnom pojma nema sve dok joj “savjetnici” ne napišu koje je njezino mišljenje.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

STIGLA TOLUŠIĆEVA DEPEŠA: Načelnici, budite složni s novim gazdama Agrokora i potpišite zakup zemlje. ‘Cijena je znatno niža nego OPG-ovima’

Načelnici potpišite i izdajte Hrvatsku…

Ovo je gore nego u Jugi, za koji k se u rat išlo kad nas “naši” opljačkali?

Pokrali me domoljubi, neka im Bog oprosti, ja nikada.

New Report

Close