Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da uopce nije bitno svih 17000 dionicara.
Bitno je kontaktirati par vecih dionicara svake kompanije i vidjeti strategiju.
Mislim da jako puno od ovih 17000 ima jako malo dionica koje vrijede par tisuca kn pa im se neda zezati.

Zna netko dali postoji nacin da se ide odmah na medunarodne sudove?
S obzirom da postoji opravdana sumnja sa su nasi korumpirani

Slažem se s tobom, treba onda doći do nekolicine najvećih i vidjeti šta dalje…


Zna netko dali postoji nacin da se ide odmah na medunarodne sudove?
S obzirom da postoji opravdana sumnja sa su nasi korumpirani

Ne postoji nacin da odmah idete na medunarodne sudove.



https://prviplan.hr/aktualno/agrokor-zemlju-prenio-na-zrcalne-tvrtke-poljoprivrednici-zazivaju-dorh/

Opet rade mimo zakona?
Pa gdje im je kraj?

[/quote]

mislim da su promijenili zakon, kada su shvatili da bi mogli imati problema sa koncesijama, isao je novi zakon u tisini i prosao onako ispod zita, kako bi se reklo, i sve je po zakonu, opet…pa makar on bio skrivecki ispisan uz finu klopu u nekom podrumu elitnog restorana..vjerodostojno

mada misljenja sam da belju, piku , vupiku, vinki..i ostalim poljoprivrednim kombinatima zemlju ne smiju uzeti..zaposljavaju agronome, veterinare, imaju vrhunskih stručnjaka i radnika…sto se za klasicna poljoprivredna obiteljska gospodarstva ne moze reci..

Eksplozija trgovanja na Zse, u pol dva manje od 1.5mil kn prometa. Wow nakon Nagodbe u Agrokoru sve je krenulo. Pravna sigurnost i zaštita od proboja pravne osobnosti zagarantirana.

KOLAKUŠIĆ: ‘Ovo što se upravo dogodilo u Agrokoru je šokantno, tko će nam biti vlasnik zemljišta i voda? A sve je davno isplanirano…’

Famozno je to kako mi imamo ljude koji kuže stvari, ali nemaju oni šanse kod nas.
Nikakve.

Pogledao sam ovaj klip i odmah sam se sjetio Serislava.

Alhemija/Alkemija Balkana

Alhemija/Alkemija Balkana

Objavljuje Dalicom.eu u Subota, 12. siječnja 2019.

La vita e bella!

Sudac Kolakusic….netko mozda njega kontaktirao?


Eksplozija trgovanja na Zse, u pol dva manje od 1.5mil kn prometa. Wow nakon Nagodbe u Agrokoru sve je krenulo. Pravna sigurnost i zaštita od proboja pravne osobnosti zagarantirana.

Ne bi me cudilo da je to planski izvedeno. Grupa Borg, Andrej Plenkovic i HDZ svojom politikom doveli su do gotovo potpunog raspada trgovanja na Zagrebačkoj burzi.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Lagano se priblizava rok za podizanje optuznice protiv Todorica.
Hoce li biti sta od toga?
Ili su toliko zaposleni oko zrcaljenja da ne stignu?
Mozda nema dokaza?
Mozda su Ramljakova izvjesca lazirana?
Do kada trebamo cekati odgovore?

Danas show u saboru. Ovakvog premijera želim imat,da se obračunava oči u oči, još da nas nije oštetio sa Lexom ,di bi mu bio kraj. 😉

New Report

Close