Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadam se kad dođe nova vlast,da ce mali biti obesteceni. Zato pazite za koga glasat, samo za one koji se zalazu da sprijece korupciju i da se sve razotkrije.



Ljudi, premalo vas je aktivno. Ako mislite da ce netko drugi rijesit nase probleme, nece. Treba zatrpat sve drustvene mreze i forume sa ovom aferom. Ukljucite se svi koji mozete i svojim komentarima i porukama zatrpajte društvene mreze i forume sa ovom aferom oko koncesija koje bi htjeli dati nekoj firmi u Nizozemskoj.

Ma aktivnost na drustvenim mrezama nece nista rijesiti.
Nada su nam jedino medunarodni sudovi
[/quote]

Samo okuplianje manjinskih dioničara može proizvest neki efekt. Trebali bi osnovat stvarno svoju Udrugu, a ne ovu fake, koja šuti.

Slazem se. Ipak, vremena imamo jer sluzbeno jos nismo pokradeni.
Ukoliko ova udruga nastavi sa sutnjom i nakon zrcaljenja, moramo u akciju


Nadam se kad dođe nova vlast,da ce mali biti obesteceni. Zato pazite za koga glasat, samo za one koji se zalazu da sprijece korupciju i da se sve razotkrije.

Za pocetak izac na euro izbore i NE glasat za HDZ, SDP i HNS.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ajmo malo razbistrit za koga glasati na izborima. Ovakav HDZ-ne, ovakav SDP-ne, HNS-NE,Bandić- ne, Živi zid – napravili su neke dobre stvari i skupa sa Mostom su protresli cijelu politiku ali moj generalni dojam -ne. Mosta -da ali uvjetno da. Ostaju još neke male stranke ali zasada nemaju veliki značaj. Dali postoji mogućnost da se HDZ promjeni i dovede druge ljude u kratkom vremenu? Ja mislim da ne. Dali postoji ista ta mogućnost da to napravi SDP? isto mislim da ne. Jedini koji ostaju su Most ,ali ne vidim ekipu za provođenje vlasti. Kako dalje? Molim mišljenja, ali konkretna


Samo okuplianje manjinskih dioničara može proizvest neki efekt. Trebali bi osnovat stvarno svoju Udrugu, a ne ovu fake, koja šuti.

Nema nijedne objave mjesec i pol dana. Udruga je na skijanju 🙂

https://novac.jutarnji.hr/incoming/slaba-godina-na-burzi-crobex-je-u-tri-godine-relativno-dobro-prosao-u-usporedbi-s-dax-om/8257145/

Kaze novinar najbolje je u 2018 prosla prehrambena industrija, rast dionica 24%,
nije mi jasno kako nesto gdje je sistemski vazna kompanija zavrsila na 0 moze rast 24%.
Bas me zanima kako ce SKDD vodit vrijednost Belja itd s 31.12.2018.

Vezano za izbore:

ovo sad Plenković+Bandič+HNS+manjine je najgori oblik SKH, izmedu ostalog zato je rat i poceo

Bolja je anarhija nego ovo mrcvarenje, za nas je jedino prinudna uprava dobra. Anarhija je oblik ouje, a nakon oluje dolazi sunce.

Neka plate 2 managera iz Daimler Benza i sve ce doc na svoje u roku 6 mjeseci.

Ovako izgleda jedino rjesenje za ne uhljebe i ne branitelje je da postanu uhljebi i lažni branitelji, pa smo svi u istoj poziciji.

Stranke koje su pokazale korupciju i one koje su korumpirane svakako ne, samo one koje se bore protiv te pošasti, a ima ih malo i takve moraju biti najjace, sve ostalo je samo iluzija koja nas je dovela u bez izlaznu situaciju.


Ajmo malo razbistrit za koga glasati na izborima. Ovakav HDZ-ne, ovakav SDP-ne, HNS-NE,Bandić- ne, Živi zid – napravili su neke dobre stvari i skupa sa Mostom su protresli cijelu politiku ali moj generalni dojam -ne. Mosta -da ali uvjetno da. Ostaju još neke male stranke ali zasada nemaju veliki značaj. Dali postoji mogućnost da se HDZ promjeni i dovede druge ljude u kratkom vremenu? Ja mislim da ne. Dali postoji ista ta mogućnost da to napravi SDP? isto mislim da ne. Jedini koji ostaju su Most ,ali ne vidim ekipu za provođenje vlasti. Kako dalje? Molim mišljenja, ali konkretna

Ostaje usamljeni jahač Mislav Kolakušić.
Udruga Antikorupcija prerasti će u stranku.
Bit će mu teško , ali svjedočili smo mnogim zvijezdama koje su munjevito bljesnule na političkoj sceni , ali zbog vlastitih slabosti istom brzinom su i nestajale.
Podržavam Kolakušića ,ima potencijala.



Samo okuplianje manjinskih dioničara može proizvest neki efekt. Trebali bi osnovat stvarno svoju Udrugu, a ne ovu fake, koja šuti.

Nema nijedne objave mjesec i pol dana. Udruga je na skijanju 🙂
[/quote]

https://e-oglasna.pravosudje.hr/?q=npretraga&np=agrokor&captcha_sid=20560074&captcha_token=6e825243606470fedce0d0884175a6ae&captcha_response=16

Ne znam dal možete otvoriti ovaj link, ali na e oglasna suda u predmetu Agrokor, se vidi zadnja objava od 08.01.2019., iz koje se vidi da je Agram povukao osporavanje jamstava.
Dakle Agram se nagodio. Možda sada Udruga proradi ili se moramo sami organizirat. I nadam se da nisam ja ovdje dežurni za organizaciju, ajmo ljudi pokrenite se malo. Možete i poslati čestitke Udruzi.

Inače donesena je presuda na temelju pruznanja, a to znači da je tuženik (Agram) priznao tužbeni zahtjev Sberbanka, ali navedenom presudom nije meritorno odlučeno o zakonitost jamstava, jer je presuda o priznanju procesne prirode.

Iskreno Kolakušić mi je OK ali uz dosta razrade. Neke stvari je rekao koje se ozbiljno kose sa Ustavom. Ali Dalija mi je čudna , ima nastupe i istupe po nekom čudnom kriteriju. Dokle god mi ne promjenimo svoj softver u glavi nema napretka npr. Ako netko dobro radi, daje dobre rezultate, dobre prijedloge, bez obzira iz koje stranke dolazi trebalo bi ga podržati.


Ajmo malo razbistrit za koga glasati na izborima. Ovakav HDZ-ne, ovakav SDP-ne, HNS-NE,Bandić- ne, Živi zid – napravili su neke dobre stvari i skupa sa Mostom su protresli cijelu politiku ali moj generalni dojam -ne. Mosta -da ali uvjetno da. Ostaju još neke male stranke ali zasada nemaju veliki značaj. Dali postoji mogućnost da se HDZ promjeni i dovede druge ljude u kratkom vremenu? Ja mislim da ne. Dali postoji ista ta mogućnost da to napravi SDP? isto mislim da ne. Jedini koji ostaju su Most ,ali ne vidim ekipu za provođenje vlasti. Kako dalje? Molim mišljenja, ali konkretna

Dokle god je izborno zakonodavstvo takvo da predsjednik stranke predlaže i određuje zastupnike na liste za Sabor, a imamo samo jedan ograničeni prefercijalni glas, nema promjene.

Ja sam za mlađe i manje iskvarene stranke, Most na prvom mjestu i čak Živi zid, koji me ugodno iznenadio više puta. Ali prvo moram pročitat njihove statute

New Report

Close