Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://hr.n1info.com/Video/Info/a360823/Jaic-o-pritiscima-na-nacelnike-opcina-gdje-Agrokor-ima-u-najmu-drzavno-zemljiste.html

Ovo sa zemljistem pokazuje da je Agrokor pod Tokijem bio na jos staklenijim nogama nego li je to bilo prikazano u njegovim papirima.
Da je placao realnu cijenu koncesije koju moraju placati opegejci otisao bi vriti davno prije.
Zapravo su vjerovnici nagodbom dobili macka u vreci.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.



Mediji su kontroliraniji nego ikada tako da ono sto izade je debelo “lektorirano“ nazalost …

Dio medija ce nas podržat. Neke novinare ne mogu ni preplašit ni kupit. Nema ih puno, al su utjecajni.

Igra je puno veca nego sto uopce mozete zamisliti. Svatko se mora ukljuciti i pomoci u promjeni percepcije slučaja Agrokor.
[/quote]

Mediji su razotkrili Borgovce pa nije pomoglo.
Kod nas je problem korumpirano sudstvo
[/quote]

Tako je, mediji su sa dokazima izvještavali o pljački ali iz državnih institucija nije reagirao nitko.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/slavonci-ruse-vladin-plan-lokalni-politicari-odbijaju-potpisati-anekse-ugovora-o-zakupu-necemo-produljiti-zakup-zemlje-za-tvrtke-u-sastavu-agrokora/8248505/

Nije dovoljno samo prislonit zrcalo????

Nema vise clanka. Barem meni nece otvorit.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Aha, cini se da cijeli jutarnji.hr ne radi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."





[/quote]

Mediji su razotkrili Borgovce pa nije pomoglo.
Kod nas je problem korumpirano sudstvo
[/quote]

Kod nas smo problem ti, ja i mi svi skupa !! Zasto stalno trazimo jednog, dva ili tri krivca ?? Pa nije kriv Plenković ni Marić za sve to … Mi svi skupa smo teski muljatori i logicno je da sposobniji ugrabe vise …. Kad pocnemo ne okretati leđa „stvarima koje nas se ne tiču“ i kad krenemo sredivati sami sebe odjednom ce ljudi počet zavrsavat u zatvoru zbog nedjela, oni koji su uhljebi ce pocet raditi umjesto spletkariti a politicari ce takoder imati izbor ili kući propalo je ili pljunut u ruke i počet nešto korisno raditi … Zapitajmo se tko bi od nas radio protiv sebe da je na njihovim mjestima ??? Pa mi smo ti koji se moramo promjeniti … Tko radi u ministarstvima, upravama, vladi, sudstvu, uskoku, dorhu, morhu i forhu ??? Svemirci ili mi Hrvati ??? Znam da ne spadamo među inteligentnije na planeti, ali mislim da se ipak previse pravimo grbavi !!!






[/quote]

Mediji su razotkrili Borgovce pa nije pomoglo.
Kod nas je problem korumpirano sudstvo
[/quote]

Kod nas smo problem ti, ja i mi svi skupa !! Zasto stalno trazimo jednog, dva ili tri krivca ?? Pa nije kriv Plenković ni Marić za sve to … Mi svi skupa smo teski muljatori i logicno je da sposobniji ugrabe vise …. Kad pocnemo ne okretati leđa „stvarima koje nas se ne tiču“ i kad krenemo sredivati sami sebe odjednom ce ljudi počet zavrsavat u zatvoru zbog nedjela, oni koji su uhljebi ce pocet raditi umjesto spletkariti a politicari ce takoder imati izbor ili kući propalo je ili pljunut u ruke i počet nešto korisno raditi … Zapitajmo se tko bi od nas radio protiv sebe da je na njihovim mjestima ??? Pa mi smo ti koji se moramo promjeniti … Tko radi u ministarstvima, upravama, vladi, sudstvu, uskoku, dorhu, morhu i forhu ??? Svemirci ili mi Hrvati ??? Znam da ne spadamo među inteligentnije na planeti, ali mislim da se ipak previse pravimo grbavi !!!
[/quote]

Razumijem ja sto si ti htio rec, ali ipak na krivi nacin si to rekao.
Ja kao pojedinac ipak ne mogu promijeniti ovo.
Ja jedino mogu biti posten i ne raditi isto sto i Borgovci.
Koliko god sam nesavrsen, mogu se pohvaliti da lo.ov nisam

Postoji velika količina ljudi koji itekako mogu, ali okrecu leda. Dakle da smo korektan narod imali bismo i koliko toliko korektnu drzavu. Kriviti pojedince za nastale probleme je povrsno sagledavanje situacije … E sad nije da ja branim one koji trenutno rade kaos kako bi podigli cim veci mulj i sakrili aktivnosti koje njima pogoduju i stete cijelom drustvu, ali kada se kao narod osvjestimo toga ce biti sve manje, a ne obrnuto kako je trenutno. U slucaju da smo korektniji narod tada bi i mulj u kojem smo bio korektniji … cista logika

Mi na forumu imamo ljude koji podrzavaju ovu pljacku.
Kako onda ocekivati da se netko tko nema pojma o trzistu kapitala osvijesti.
Pa vecina obicnog puka je popu.ila pricu da ovo porezne obveznike ne kosta ni lipe.
Fuj

kol. All, ne prihvačam tvoje pisanje kojime pojedinačnu odgovornost svaljuješ i pereš preko društvene odgovornosti…bez obzira koliko ćeš se truditi selektivnim prikazom umanjiti pojedinačnu odgovornost prebacujući to na sustav tj. društvene okolnosti koje su upravo ti i takvi pojedinci ustanovili da bi mogli raditi to što rade, to ti kod mene a vjerujem i kod mnogih drugih koji razmišljaju svojim mozgom izaziva gnušanje !

kol. noviulagac , je veliki posao ali trebalo bi napraviti jednu okvirnu analizu gubitaka svih domačih subijekata oštečenih zbivanjima u agrokoru i onda time javno natrljati nos borgovcima!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

nitko se više ne pita što je s Gazdom, gdje je išao na doček, je li bilo teletine, janjetine, ribe i koja buteljica zaostala iz Belja ili Lagune, koga briga, a čovjek je sav svoj život posvetio radu i stvaranju i sve ostavio Hrvatskoj . a ovi nezahvalnici ni čestitku mu nisu poslali


kol. All, ne prihvačam tvoje pisanje kojime pojedinačnu odgovornost svaljuješ i pereš preko društvene odgovornosti…bez obzira koliko ćeš se truditi selektivnim prikazom umanjiti pojedinačnu odgovornost prebacujući to na sustav tj. društvene okolnosti koje su upravo ti i takvi pojedinci ustanovili da bi mogli raditi to što rade, to ti kod mene a vjerujem i kod mnogih drugih koji razmišljaju svojim mozgom izaziva gnušanje !

Jeffe prihvacao ti moje pisanje ili ne stvar ti je takva. Mislis da meni to nije gnjusno ??? Dok svi okrecu glavu Juri koji drži ruku u pekmezu dotle ce se staklenka prazniti … Zalosno, ali to ti je tako. Svjesni smo ti mi jako puno toga samo sto nitko ne zeli se prihvatiti zakona … na kraju da se ne ponavljam. Gore sam sve lijepo argumentirano obrazlozio …

New Report

Close