Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas je situacija sto se tice ulaganja na Zagrebacku burzu vrlo jasna. Imate izvjesce Svjetske banke o zastiti manjinskih dioničara i svatko tko kupi dionicu na nasoj burzi sam si je kriv. U trenutku kad sam ja kupovao dionice, Hrvatska je stajala znatno bolje u izvješću Svjetske banke.

Sada je situacija ipak drugacija, Svjetska banka je bila vrlo jasna, cekamo listopad da vidimo dalje, al onaj tko danas kupi dionicu na ZSE ne moze reci da nije znao sto mu se moze dogoditi. Dovoljno je otici na mrezne stranice Svjetske banke i procitati sto kazu o zaštiti manjinskih dionicara u Hrvatskoj, ali i općenito o stanju u Plenkovicevoj Hrvatskoj i nakon toga ako i dalje zelite ulagati u Hrvatsku, nitko sretniji od mene.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Udruga je preusko povezana sa Adrisom i to je ono što je vrlo rizično za male dioničare, jer igre velikih su nama nepoznate. Mislim da je krajnje vrijeme da se mali dioničari organiziraju ako nešto misle napraviti, ako ne, više sreće drugi puta…


Udruga je preusko povezana sa Adrisom i to je ono što je vrlo rizično za male dioničare, jer igre velikih su nama nepoznate. Mislim da je krajnje vrijeme da se mali dioničari organiziraju ako nešto misle napraviti, ako ne, više sreće drugi puta…

Slažem se, s tim da mislim da je Udruga povezana s Agramom…krajnje je vrijeme za pokretanje manjinskih dioničara…jel netko kontaktirao našeg samoprozvanog odvjetnika Ivančića? Meni se ne javlja na email…
ne očekujem da će netko umjesto mene podizat parnice, ali Udruga služi koordinaciji i spajanju dioničara, jer zajedno smo jači, kolko god zvuči patetično.

U ovoj zemlji ulagat je pušioničarstvo zato sto je zadnji cilj sve pokrast, lopovi nesposobni vladaju ovom zemljicom.

Heh, očito će se stvari kompliciraju… ne ide prema planu!

NET.HR OTKRIVA: Na tajnom sastanku ljudi iz Ministarstva i DORH-a nagovarali lokalne čelnike da Agrokoru prepuste zemljište

Pa nije nitko lud potpisivati bespogovorno njihove kriminalne akte i zamisli.

20.12.2018. godine Sberbank povlači tražbine.
Vaš link …
Za iste tražbine u Tablicama se navodi da su podmirene prije glasovanja, a na glasovanju u Ciboni Sberbank je imao pravo glasa iz navedenih tražbina.


20.12.2018. godine Sberbank povlači tražbine.
Vaš link …
Za iste tražbine u Tablicama se navodi da su podmirene prije glasovanja, a na glasovanju u Ciboni Sberbank je imao pravo glasa iz navedenih tražbina.

Nisam siguran što to znači!? Da su imali više prava glasa nego što su trebali?

Pa koliko imam informacija, nisu jedini…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@Ivan1902

Sberbank je po tom dugu koji nije priznat jer je podmiren prije glasovanja uredno glasovao ZA Nagodbu.
I sada, dakle 20.12. 2018. kao povlače prijavu tražbine.
Eto to ti je moguće samo u HR.
A radi se o skoro pa 500m kuna.
Mašala!


Heh, očito će se stvari kompliciraju… ne ide prema planu!

NET.HR OTKRIVA: Na tajnom sastanku ljudi iz Ministarstva i DORH-a nagovarali lokalne čelnike da Agrokoru prepuste zemljište

Pa nije nitko lud potpisivati bespogovorno njihove kriminalne akte i zamisli.

Novi vlasnici hoće uvjete koji su bili kad su preuzimali, a to su uvjeti za Tokija.
A vlasti ne žele potpisati jer je politički neoportuno pa su išli na.uziti lokalce.
E ne bu išlo… Morat će naći nekog zamjenika načelnika u ministarstvu.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.



20.12.2018. godine Sberbank povlači tražbine.
Vaš link …
Za iste tražbine u Tablicama se navodi da su podmirene prije glasovanja, a na glasovanju u Ciboni Sberbank je imao pravo glasa iz navedenih tražbina.

Nisam siguran što to znači!? Da su imali više prava glasa nego što su trebali?

Pa koliko imam informacija, nisu jedini…
[/quote]

Po nekim info Sberbank želi prodati svoja potraživanja po Nagodbi pa mislim da prije toga mora uskladiti knjigovodstvo.
VTB i Monarch su svoje prodali – a kome to nitko ne zna.



20.12.2018. godine Sberbank povlači tražbine.
Vaš link …
Za iste tražbine u Tablicama se navodi da su podmirene prije glasovanja, a na glasovanju u Ciboni Sberbank je imao pravo glasa iz navedenih tražbina.

Nisam siguran što to znači!? Da su imali više prava glasa nego što su trebali?

Pa koliko imam informacija, nisu jedini…
[/quote]

Po mom mišljenju to bi se trebalo istražiti putem DORH-a.
Naime lažno prikazivanje spada u domenu kaznenog zakona svugdje u svijetu.
Kako netko može netko ostvarivati prava iz nepostojećeg duga.

Sava, opet si naivan.
Pa kakav DORH kad je sve u rukama Borgovaca.
Vrijeme je da mi oštećeni dioničari napokon sjednemo za stol i dogovorimo se tko će nas zastupati i da napokon krenemo s djelovanjem jer ovo pisanje na forumu je beskorisno.

New Report

Close