Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Za ovo će netko odgovarati kad-tad .

nitko – nikada! čak i da se jednom pokrenu neki postupci, sve će to završiti u zastari.
[/quote]

Odakle vam tolika želja da podupirete kriminalce koji su popljačkali mirovinske fondove i dioničare, a time i državu.
[/quote]

odakle tebi ideja da ja podupirem hdz i plenkovića?? oni su zlo i propast ove države! no s druge strane sam realan za razliku od tebe koji zabijaš glavu u pijesak i lažeš sam sebe kako će sve biti dobro za male todeks dioničare. nije! ni neće biti!



Kada ćemo se mi dioničari sastati i dogovoriti tko nas zastupa i pred kojim sudom, koga tužimo itd.
Dvije godine će uskoro od naše krađe a mi stojimo i gledamo pljačku u tijeku.

Pitanje svih pitanja je, da li je udruga trojanski konj koji nam samo oduzima vrijeme dok mi čekamo da oni nešto pokrenu. Zašto sve ide ovako sporo, zašto nema novih objava s planovima ?
[/quote]

Ovo i mene zanima.
Obratite pozornost na datum zadnje objave udruge.
Unaprijed se ispricavam ako sam nevjerni Toma.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zasto-je-plenkovic-odjednom-zasutio-o-agrokoru/2053922.aspx



Kada ćemo se mi dioničari sastati i dogovoriti tko nas zastupa i pred kojim sudom, koga tužimo itd.
Dvije godine će uskoro od naše krađe a mi stojimo i gledamo pljačku u tijeku.

Pitanje svih pitanja je, da li je udruga trojanski konj koji nam samo oduzima vrijeme dok mi čekamo da oni nešto pokrenu. Zašto sve ide ovako sporo, zašto nema novih objava s planovima ?
[/quote]

Davno smo vam nas par pisali da mali i veliki nemaju i ne mogu imati iste interese i da će se veliki za sebe već nešto iza kulisa dogovoriti, a da će mali na kraju izvisiti jer su ovdje samo smokvin list.
Neću više ovdje komentirati jer odavno sam prestao i čitati i pisati na ovom topiku.
Ipak, smatram da bi umjesto prolijevanja žuči na forumu većini vas bilo puno mudrije iskoristiti prilike za zaradu koje se svako malo otvore na ZSE. Nema ih previše, ali kad se pojave šteta je ne iskoristiti ih i tako malo po malo pokrivati gubitke ostvarene s agrokorom. Ja radim tako, a vi kako hoćete. Sretno.

Ignore: KressoM, delux




Kada ćemo se mi dioničari sastati i dogovoriti tko nas zastupa i pred kojim sudom, koga tužimo itd.
Dvije godine će uskoro od naše krađe a mi stojimo i gledamo pljačku u tijeku.

Pitanje svih pitanja je, da li je udruga trojanski konj koji nam samo oduzima vrijeme dok mi čekamo da oni nešto pokrenu. Zašto sve ide ovako sporo, zašto nema novih objava s planovima ?
[/quote]

Ovo i mene zanima.
Obratite pozornost na datum zadnje objave udruge.
Unaprijed se ispricavam ako sam nevjerni Toma.
[/quote]

Bilo bi dobro da napišite mail udruzi i pokažete da ima puno ljudi koji se žele boriti. Ocito su pali malo i izgubili elan.

Evo i jedan zanimljiv link upravo objavljen na indexu: https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2053922

Treba jako paziti da Plenkovicevi pajdasi ne pokusaju ponovno izmusti lovu iz murovinskih fondova u nekoj novoj anemicnoj “igri”. Ako pokusaju, reagirat cemo kroz vise nasih medija koji ce nam dati prostor.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!




Kada ćemo se mi dioničari sastati i dogovoriti tko nas zastupa i pred kojim sudom, koga tužimo itd.
Dvije godine će uskoro od naše krađe a mi stojimo i gledamo pljačku u tijeku.

Pitanje svih pitanja je, da li je udruga trojanski konj koji nam samo oduzima vrijeme dok mi čekamo da oni nešto pokrenu. Zašto sve ide ovako sporo, zašto nema novih objava s planovima ?
[/quote]

Davno smo vam nas par pisali da mali i veliki nemaju i ne mogu imati iste interese i da će se veliki za sebe već nešto iza kulisa dogovoriti, a da će mali na kraju izvisiti jer su ovdje samo smokvin list.
Neću više ovdje komentirati jer odavno sam prestao i čitati i pisati na ovom topiku.
Ipak, smatram da bi umjesto prolijevanja žuči na forumu većini vas bilo puno mudrije iskoristiti prilike za zaradu koje se svako malo otvore na ZSE. Nema ih previše, ali kad se pojave šteta je ne iskoristiti ih i tako malo po malo pokrivati gubitke ostvarene s agrokorom. Ja radim tako, a vi kako hoćete. Sretno.
[/quote]

Prilike za zaradom na ZSE???
Pratimo isti ZSE????

@novi

Nema mesa. Hoce vas opet u igru. Zato takvi komentari. Samo im dajte novac i ništa ne brinite. Samo nece to tako lako ici.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



@novi

Nema mesa. Hoce vas opet u igru. Zato takvi komentari. Samo im dajte novac i ništa ne brinite. Samo nece to tako lako ici.


Ja isto više ni kune ne ulažem,pa neka oni šta su pozdravljali i odobravali ovu pljačku dižu tržište. Moja lova neće u igru i pozivam sve manjince koji su oštećeni da više ništa ne ulažu na ZSE.



@novi

Nema mesa. Hoce vas opet u igru. Zato takvi komentari. Samo im dajte novac i ništa ne brinite. Samo nece to tako lako ici.

Ovako izgleda kad ljudi totalno izgube svaki kontakt s realnošću i svuda oko sebe vide teorije urote. Tužno…
Over&out!

Ignore: KressoM, delux

Ovdje je realno samo to da u ovoj državi ne postoji pravna sigurnost koja bi opravdala rizik ulaganja u dionice.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




@novi

Nema mesa. Hoce vas opet u igru. Zato takvi komentari. Samo im dajte novac i ništa ne brinite. Samo nece to tako lako ici.

Ovako izgleda kad ljudi totalno izgube svaki kontakt s realnošću i svuda oko sebe vide teorije urote. Tužno…
Over&out!
[/quote]

Samo treba pratit sto kažu neovisne strane institucije. I po tome se ravnat. A pogodi gdje ce Hrvatska biti nakon jos jedne Plenkoviceve godine. Npr u zastiti manjinskih dionicara, odnosno u kategoriji zaštite prava manjinskih dioničara Svjetske banke koja ce biti objavljena u listopadu 2019. Mogu ti potvrditi da je Svjetska banka obavijestena o Andreju Plenkovicu i grupi Borg i da ce sasvim sigurno valorizirati “rad” Andreja Plenkovica i sukladno tome ce i strani investitori napravit uskladjenje investicija u hrvatske dionice.

Al kako je sve vrhunski napravljeno, mozemo ocekivati rast nakon objave iduceg izvjesca Svjetske banke u listopadu. Jel tako?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Sad neka država da novac,a ne da uzimaju opet naše iz fondova u kojima prisilno završava naš novac.
Iz dana u dan se sv više otkriva s.anje koje su učinili.
sve je od naroda

molim moderatora da otvori temu[b] BEAR MARKE[/b]T 2019-2020 godina

New Report

Close