Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dakle, protivnici HDZ-a su otisli a ostaju glasaci i clanovi HDZ-a kojih ima. Cast svima vama ovdje, da nekoga ne uvrijedim jer ti koji se bune su sada otisli i ostaje vise prostora za lopovluk jer manje ljudi im smeta.

to što si otišao, što se izbora tiće, ništa ne znaći… i dalje u konzulatu ili nekom drugom organiziranom izbornom mijestu možeš glasati za svoj izbor bez obzira što si par100 km dalje…samo tvoj je izbor da li ćeš izlaskom ili NE izlaskom na naredne izbore dati savoj glas hdzu ili ne!
[/quote]

To je tocno sto kazes. U HR sam isao na svake izbore, ovdje neci ici niti na jedne (iako sam promijenio izborno mjesto) jer kada sam bio u HR nije mi se svidjalo zasto pravo glasa ima dijaspora kada nisu u HR.

Na tajnom sastanku ljudi iz Ministarstva i DORH-a nagovarali lokalne čelnike da Agrokoru prepuste zemljište

NET.HR OTKRIVA: Na tajnom sastanku ljudi iz Ministarstva i DORH-a nagovarali lokalne čelnike da Agrokoru prepuste zemljište

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Za ovo će netko odgovarati kad-tad . Ovo je sumrak pravne države i najveći kriminal otkako imamo državu .
Ovako raditi protiv svoga naroda je veleizdaja .


Za ovo će netko odgovarati kad-tad .

nitko – nikada! čak i da se jednom pokrenu neki postupci, sve će to završiti u zastari.

Mozda netko stupio u kontakt sa Fizulicem?
Covjek je jako dobro upucen u sve oko Agrokora i bilo bi dobro pitati ga za pokoji savijet.

a kaj cemo s ovim?
http://www.seebiz.eu/drzava-bi-i-u-novom-agrokoru-zeljela-ugovore-o-zemljistu-kakve-je-imao-ivica-todoric/ar-187222/

NET.HR OTKRIVA: Na tajnom sastanku ljudi iz Ministarstva i DORH-a nagovarali lokalne čelnike da Agrokoru prepuste zemljište

A zasto to ne potpise ministar ??? Ionako mu nitko ne moze nista barem dok se ne posvada sa Plenkyem …



Za ovo će netko odgovarati kad-tad .

nitko – nikada! čak i da se jednom pokrenu neki postupci, sve će to završiti u zastari.
[/quote]

Odakle vam tolika želja da podupirete kriminalce koji su popljačkali mirovinske fondove i dioničare, a time i državu.


a kaj cemo s ovim?
http://www.seebiz.eu/drzava-bi-i-u-novom-agrokoru-zeljela-ugovore-o-zemljistu-kakve-je-imao-ivica-todoric/ar-187222/

Ako drzava hoce, nek vlada donese takvu odluku. Zna se kome pripadaju koncesije, a ako netko misli drugacije nek stane iza toga svojom odlukom ili potpisom.

Inace, vec smo pokrenuli adekvatne korake u ovom predmetu i bit ce zanimljivo pratiti sto ce se dalje dogadjati. U svakom slucaju, mogu potvrditi da nece ici bas glatko kako su zamislili.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Kada ćemo se mi dioničari sastati i dogovoriti tko nas zastupa i pred kojim sudom, koga tužimo itd.
Dvije godine će uskoro od naše krađe a mi stojimo i gledamo pljačku u tijeku.

Ne zna dali se sjećate kada je Emil kroz lagani osmijeh govorio da dionice Jamnice ništa ne vrijede(mada je protuzakonito,ali jbg kada si zaštićen možeš svašta u lijepoj našoj),ili možda teatralnog kidanja prvog plana nagodbe naše Marice ili Antinih izjava da dionice vrijede nula ,a isto su se kupovale jako dobro(pazite nisu to samo mali kupovali već itekako veliki igrači,a osobno mislim nakon drugog namjernog rušenja kada je Ledo išao ispod 100 kn ,da me nebi iznenadilo da je netko od budućih kupaca kupovao tisuće komada Leda , Jamnice,Belja…) jer itekako vrijede. Ono što želim reći je da se željelo maksimalno istisnuti male dioničare i da oni koji su kreirali ovaj kaos u tome nisu uspjeli i da se boje europskih sudova(naših se ne trebaju bojati jer se zna dobro kako funkcioniraju) i velikih odšteta. Mi mali dioničari moramo biti složni i jaki te svim pravnim putevima braniti naše pozicije koje su nam ukradene.


Kada ćemo se mi dioničari sastati i dogovoriti tko nas zastupa i pred kojim sudom, koga tužimo itd.
Dvije godine će uskoro od naše krađe a mi stojimo i gledamo pljačku u tijeku.

Pitanje svih pitanja je, da li je udruga trojanski konj koji nam samo oduzima vrijeme dok mi čekamo da oni nešto pokrenu. Zašto sve ide ovako sporo, zašto nema novih objava s planovima ?

New Report

Close