Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To gostovanje je staro gotovo godinu dana.

Nije poanta starost nego gostovanje predsjednika udruge manjinskih dioničara Miće Jurjevića u kojem se govori da sigurno dobivamo obeštećenje za svoje dionice.
Uostalom pogledajte emisiju, vrlo je zanimljiva.

Svi bi Agrokor ali ih brine jedna mala stvar. Tužbe. 🙂
Nema sreće dok se mali ne riješe gospodo. 😉


Svi bi Agrokor ali ih brine jedna mala stvar. Tužbe. 🙂
Nema sreće dok se mali ne riješe gospodo. 😉

Vec sam par puta napomenuo.
Ocekujem nagodbu sa starim dionicarima.


Svi bi Agrokor ali ih brine jedna mala stvar. Tužbe. 🙂
Nema sreće dok se mali ne riješe gospodo. 😉

Odlično primjeceno. Kupis npr Ledo, a ne znas hoce li za nekoliko godina niknuti tuzbe (prije zastare). A mi cekamo…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ja je ne očekujem. Jer ste bili prepasivni kad ste trebali biti najaktivniji.

Ne znam da li ste se bavili organizacijskim i vlasničkim ustrojstvom “novog Agrokora”, al je prilično jasno da mu je struktura složena da sto vise razdvoji upravljanje i poslovanje od vlasništva i bojim se da će tužbe nesretno zavrsiti na nekoj od razina te i takve (dez)integracije.

Kako vrijeme odmiče, sve je manje vjerojatno da će se odnosi promijeniti. Jedino bi pad Vlade i nova vlast vjerojatno mogli utjecati značajno na promjene u samom procesu.

Pa ako je Adris, ako su točni nedavni napisi, zainteresiran za preuzimanje koncerna sa drugim investitorima, to onda znaci da je okrenuo novu stranicu i odustao od tuzbi…. ili će ih “prebiti” kroz neki kupoprodajni aranžman. Ne znam gdje bi se tu našli interesi dionicara jer njih nitko i ne spominje. Zato se organizirajte (ako možete) i djelujte!

Prvome premijeru nije u interesu da se ovaj skandal još više proširi po EU .
Očekujem nagodbu bez tužbi. A ako dođe do toga e onda će biti show,a svi znamo kako lijepa naša kotira u Europi-nikako već mi samo mislimo da smo nekome važni.

Naravno da ne spominje kad nema potrebe.
Kad krenu prve tuzbe shvatit ce da je to najbolji nacin

Jos ce dugo teret nagodbe nositi buduci vlasnici. A sve se moze rijesiti sa mozda milijardu kuna. Ako su pametni, sjest ce za stol sa dioničarima i bar pokusati naci rješenje.

Mi imamo vremena, skupljamo dokumente, pratimo kako se razvija ovo sto je trenutno na sudovima i cekamo.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Jos ce dugo teret nagodbe nositi buduci vlasnici. A sve se moze rijesiti sa mozda milijardu kuna. Ako su pametni, sjest ce za stol sa dioničarima i bar pokusati naci rješenje.

Mi imamo vremena, skupljamo dokumente, pratimo kako se razvija ovo sto je trenutno na sudovima i cekamo.

Milijarda kuna?
Ne bih bas rekao….

S milijardom eura se da sve riješiti. S milijardom kuna sumnjam.

Agrokor odlazi u povijest…
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/do-kraja-sijecnja-agrokoru-novo-ime-implementacija-nagodbe-gotova-do-kraja-ozujka/8223914/

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Gotovo je za vas, za nas pokradene dioničare show tek počinje

New Report

Close