Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobexi na putu gubitaka u ovoj godini za više od 6 posto

Zar nije Crobex trebao "eksplodirati" nakon "uspješno" provedene nagodbe?!

Da.
To su bili mokri snovi likova poput Barika, Serislava (i svih njegovih izvedenica) i ostalih forumskih mudraca.

La vita e bella!


Mislim da će ova afera sa Agrokorom uvelike naštetiti ambicijama premijera jer će vjerovatno mnoge europske institucije biti upoznati sa ovim slučajem. Šteta jer sam na početku mandata smatrao da će biti najbolji premijer kojeg smo ikada imali.

Najbolji po čemu ? 🙂



Mislim da će ova afera sa Agrokorom uvelike naštetiti ambicijama premijera jer će vjerovatno mnoge europske institucije biti upoznati sa ovim slučajem. Šteta jer sam na početku mandata smatrao da će biti najbolji premijer kojeg smo ikada imali.

Najbolji po čemu ? 🙂
[/quote]

Tedeschi, Savoric, Dolicki, Dalicka i ostala ekipa nikako ni tada ni sada nisu mogli biti dobar izbor. A to su Plenkovicevi ljudi…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


https://www.tportal.hr/biznis/clanak/emil-tedeschi-otkrio-sto-je-za-njega-domoljublje-te-je-li-bilo-razgovora-o-preuzimanju-agrokora-foto-20181222 ….fini fini gospodin

S njim cemo se pozabaviti cim Plenkovic padne. Dobro je da se siri krug ljudi koji su spremni na velike promjene.

Najmanje tri pozicije (stranke ili liste) nakon iducih parlamentarnih izbora bit ce zainteresirane za rješavanje slučaja Tedeschi. I najmanje jedna ce biti dio vecine.

Bit ce nemoguce slozit vecinu (osim koalicijom Hdz-Sdp) bez ljudi koji ce inzistirat na promjenama. Osim ako Plenkovic toliko ne ojaca da sam slozi vecinu.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



https://www.tportal.hr/biznis/clanak/emil-tedeschi-otkrio-sto-je-za-njega-domoljublje-te-je-li-bilo-razgovora-o-preuzimanju-agrokora-foto-20181222 ….fini fini gospodin

S njim cemo se pozabaviti cim Plenkovic padne. Dobro je da se siri krug ljudi koji su spremni na velike promjene.

Bit ce nemoguce slozit vecinu (osim koalicijom Hdz-Sdp) bez ljudi koji ce inzistirat na promjenama. Osim ako Plenkovic toliko ne ojaca da sam slozi vecinu.
[/quote]

Tedek ce doci na red kad tad kao sto je dosao Todek 😉 Plenky ojaćat ne može, nemamo vise novaca za veci uhljebski aparat. Tko se uštekao na cicu se uštekao … ne treba brinuti, nece još dugo … ima nade za nas mlade 😉




Najbolji po čemu ? 🙂
[/quote]

Tedeschi, Savoric, Dolicki, Dalicka i ostala ekipa nikako ni tada ni sada nisu mogli biti dobar izbor. A to su Plenkovicevi ljudi…
[/quote]

Gdje ti vidis ljude ???

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2052093

Zlo se sprema

Sretan Božić svima !!!🎄……pa i njima ( kršćanski je .)

Gost predsjednik udruge manjinskih dioničara Mićo Jurjević:

To gostovanje je staro gotovo godinu dana.

Evo ja u ovo bozicno vrijeme oprastam Andreju Plenkovicu i njegovoj grupi Borg na svemu sto su radili. Ljudski je prastati i ja im ovom prigodom oprastam.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Evo ja u ovo bozicno vrijeme oprastam Andreju Plenkovicu i njegovoj grupi Borg na svemu sto su radili. Ljudski je prastati i ja im ovom prigodom oprastam.

Evo ti dislike. Hehe

New Report

Close