Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ledica,
Naravno da su trebali dobiti vjerovnici.
Nespretno sam formulirao pitanje.
Nesto sam drugo mislio….


a gdje su onda u toj prici politicari, borg, kras i atlantic..

Ocito da je i sam zakon pisan da bi grupa Borg Andreja Plenkovica i ekipa oko njih omastili brk.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1183576191806414&id=994596107371091

Evo uklonjeni prilog na RTL-u zbog “tehničkh problema” kako kaže službeno objašnjenje.


Prva faza je gotova a kako sam već bio pisao i kako je bas skoro pa svima bilo jasno Država i političke elite su došle na čelo ove price o Agrokoru.
Nažalost političari nisu racionalni već kompromisu skloni priučeni ekonomisti čiju su rezultati kod nas daleko ispod prosjeka.

Druga faza dolazi sad pred izbore kad će svi politički prsti biti upereni u I.T. I na emotivnim cipelarenju ili čak spektakularnom političkom demonstriranju nastojati sto vise profitirati Iz ove situacije .

Treća faza će nastupiti poslije izbora kada će se vjerojatno znati stvarni razmjeri ove ekonomske katastrofe , a tada će svi biti pametni i reci ZNAO SAM i govorili smo.

U četvrtoj fazi negdje početkom slijedeće godine se svi možda ipak vraćamo u naše normalno stanje i ".recesiju " i ponovno na početak price o Agrokoru .

A poslije toga, proći će Agrokor puno uspona i padova , a u RH će se puno pričati a malo raditi te će radnici , dobavljači , partneri danasnjeg Agrokora sa sjetom govoriti o I.T kao vizionaru koji im je bio ustvari u svemu ODLIČAN kakvi su sad ovi NOVI !!!!!!!!

Ovo je moje mišljenje svega onoga sto može i nemora biti istina

ovaj gore post sam napisao 7.4.2017 , generalno sve što sam napisao i sad po meni stoji ali vremenska dimenzija se promijenila i umjesto do kraja 2017 g ovo će se vrlo vjerojatno zbiti i do kraja 2019 g a do tada lijepi pozdav svima

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Svima koji su ikad uložili svoje pare u bilo koji business je danas bilo sve jasno!
Dobavljači došli puni optimizma pitati političare pravni okvir kako bi se Agrokor i sve njegove tvrtke čim prije odblokirali i samim time smanjila šteta svima .
Međutim ,dobijaju isprazne fraze o odgovornosti i naporima koje političari ulažu za čuvanje svenarodnih interesa i sl gdje im se kao možebitno sigurnosno rješenje nudi zakon koji će biti izglasan uskoro.
Dobavljači i bankari pognute glave krenuše svojim kućama jer sve im je jasno. Država želi, hoće i može i mora sebe staviti u centar problema kao moderatora stanja u cilju zaštite možebitnih interesa pojedinih političkih elita a koliko je njezino znanje o restrukturiranju govore brojne privatizacije i tvrtke koje kontroliraju .

Ako sve na kraju i krene loše možda će samo prstom uprijeti u novog "Sanadera" zvanog Todorić

a ovo sam napisao 3.4.2017 tj. prije nego potpisan lex Agrokor odnosno kad je propao standstill aranžman.

Kasnije je afera hot mail otovrila oči mnogima.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ARHITEKT KRIMINALNE OPERACIJE

Paulie, 11.11.2018. u 11:35
U posljednje vrijeme imamo nekoliko izjava koje najdirektnije optužuju Borislava Škegru da je upravo on „mozak operacije“ za otimanje i pljačku Agrokora.

Već se prilično dugo vremena znaju sadržaj i motivi Škegrinog posjeta SAD-u početkom 2017.godine. Kako bi priča bila uvjerljivija, Škegro pridodaje tu i znakove humora, pa je eto, navodno taj “okorjeli“ športaš, tamo išao igrati golf.

Nije isto tako neinteresantno spomenuti i još jednu Škegrinu šalu, a koja kaže, da je Škegro često znao lansirati jednom mom poznaniku,“da ga je I. Todorić zamolio da nađe neki fond za ulaganje u Agrokor“.

Obavezno pogledati

GRAF koji povezuje članove BORG MREŽE

Uz vrlo opasnog Tedeschija vrijedi upozoriti i na Roglica i njegov Orbico. Treba biti jako oprezan kod njihovih iducih koraka.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Uz vrlo opasnog Tedeschija vrijedi upozoriti i na Roglica i njegov Orbico. Treba biti jako oprezan kod njihovih iducih koraka.

Kako to mislis da treba bit oprezan?
Pa oni su ti koji trebaju bit oprezni.
Oni kradu, ne mi

A sto su ukrali Todoriću ? Ili sto su, konkretno, ukrali vama ?

Status Quo: Roll Over Lay Down


A sto su ukrali Todoriću ? Ili sto su, konkretno, ukrali vama ?

Do jučer si trubila da su ukrali.

Prvi je pocetkom 2017 sa neisporukama Konzumu krenuo Orbico.
Odmah mu se pridruzio Atlantic.
Sad pogodite tko je nakon potpisivanja lexa od strane Todorica prvi isporucio robu???
I da se razumijemo, rokovi plqcanja su bili takvi kakvi su bili i godinama prije.
Svi znamo zasto je to tako bilo i svi znamo zasto su dobavljaci pristajali na to.
Mi Hrvati uvijek volimo cipelarit onoga tko je na podu.
Zato i jesmo tu gdje jesmo…

New Report

Close