Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da će Todorić itekako propjevati jer je on izgubio 5-6 milijardi eura. Od najbogatijeg Hrvata, do onog što je uspio iznijeti vani i što je prebacio na djecu… previše je on izgubio da bi se brinuo hoće li se još malo utopiti…

5-6 miljardi eura onako konzervativno. Ja mislim da je ta cifra daleko veca i da se mjeri u desecima miljardi evra.

Mislim da je svima jasno sto se dogodilo….e sad netko je zaradio,netko izgubio na dionicama Agrokorovih firmi…
Poanta je da je Gazda sve varao a najvise nas dionicare i dobavljace….
Banke su bile sa njim u tim igrama.
Nama dionicarima je lazirao izvjesca,varao sa dobiti na firmama i izvlacio dividendu preko Konzuma i Jamnice …tu je imao najvece vlasnistvo….
NA Belju je 2006 izigrao sve dionicare sa obaveznom dokapitalizacijom na cc 350 kn!!!!!!
Sa drzavom i Hanfom je dogovorio promjenu zakona i izigrao sve nas dionicare…i tako je radio godinama.
Sad ispadne da je bio poslovno u Engleskoj…uzas
I sad ga vi neki branite…bravo.Cestitam vam na moralu.
Jedan moj poslovni kolega iz Nizozemske je jednom pred svima rekao sto mislio nama iz Hrvatske.
Da smo mi drzava sa najboljim sportasima u svijetu ali najlosiji u poslovanju i ekonomiji.
<<<<<<

accountant, 08.11.2018. u 19:25
Kazalište koje je počelo onoga dana kada su privatni ljudi u privatnom interesu donijeli zakon bez presedana koji se zove lex Agrokor i sada sam gledao kazalište ‘Dalić’ s takvom dozom bahatosti da mi je bilo neugodno pred djecom jer nisam vjerovao da živim u zemlji i nije čudno što danas ne samo da umiremo nego više nitko ne želi živjeti u ovoj državi

HR1


Zanimljivo Jordan i ja sam čuo za tu informaciju. Zbog čega su je makli? Zbog istine?

Kas smo kod istine I da li netko zna …
Koja kompanija istražuje poslovanje Agrokora za DORH?
Koja kompanija u Agrokoru radi savjetovanje izvanredne uprave oko zrcaljenja kompanija?
Vjerojatno nije ista.…

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


Mislim da je svima jasno sto se dogodilo….e sad netko je zaradio,netko izgubio na dionicama Agrokorovih firmi…
Poanta je da je Gazda sve varao a najvise nas dionicare i dobavljace….
Banke su bile sa njim u tim igrama.
Nama dionicarima je lazirao izvjesca,varao sa dobiti na firmama i izvlacio dividendu preko Konzuma i Jamnice …tu je imao najvece vlasnistvo….
NA Belju je 2006 izigrao sve dionicare sa obaveznom dokapitalizacijom na cc 350 kn!!!!!!
Sa drzavom i Hanfom je dogovorio promjenu zakona i izigrao sve nas dionicare…i tako je radio godinama.
Sad ispadne da je bio poslovno u Engleskoj…uzas
I sad ga vi neki branite…bravo.Cestitam vam na moralu.
Jedan moj poslovni kolega iz Nizozemske je jednom pred svima rekao sto mislio nama iz Hrvatske.
Da smo mi drzava sa najboljim sportasima u svijetu ali najlosiji u poslovanju i ekonomiji.
<<<<<<

Sam kazes da su banke varale zajedno s njim.
Zasto su onda te banke postale vlasnici?
Zar nije trebalo Agrokor kao holding poslati u stecaj, s njegov udio vlasnistva prepustiti ostalim dionicarima?
Pa da sami rjesavamo svoj problem



Zanimljivo Jordan i ja sam čuo za tu informaciju. Zbog čega su je makli? Zbog istine?

Kas smo kod istine I da li netko zna …
Koja kompanija istražuje poslovanje Agrokora za DORH?
Koja kompanija u Agrokoru radi savjetovanje izvanredne uprave oko zrcaljenja kompanija?
Vjerojatno nije ista.…

[/quote]

PwC Hrvatska savjetuje izvanrednu upravu, a KPMG Poljska radi za DORH…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Mislim da je svima jasno sto se dogodilo….e sad netko je zaradio,netko izgubio na dionicama Agrokorovih firmi…
Poanta je da je Gazda sve varao a najvise nas dionicare i dobavljace….
Banke su bile sa njim u tim igrama.
Nama dionicarima je lazirao izvjesca,varao sa dobiti na firmama i izvlacio dividendu preko Konzuma i Jamnice …tu je imao najvece vlasnistvo….
NA Belju je 2006 izigrao sve dionicare sa obaveznom dokapitalizacijom na cc 350 kn!!!!!!
Sa drzavom i Hanfom je dogovorio promjenu zakona i izigrao sve nas dionicare…i tako je radio godinama.
Sad ispadne da je bio poslovno u Engleskoj…uzas
I sad ga vi neki branite…bravo.Cestitam vam na moralu.
Jedan moj poslovni kolega iz Nizozemske je jednom pred svima rekao sto mislio nama iz Hrvatske.
Da smo mi drzava sa najboljim sportasima u svijetu ali najlosiji u poslovanju i ekonomiji.
<<<<<<

Sam kazes da su banke varale zajedno s njim.
Zasto su onda te banke postale vlasnici?
Zar nije trebalo Agrokor kao holding poslati u stecaj, s njegov udio vlasnistva prepustiti ostalim dionicarima?
Pa da sami rjesavamo svoj problem
[/quote]

a gdje su onda u toj prici politicari, borg, kras i atlantic..

PwC Hrvatska savjetuje izvanrednu upravu, a KPMG Poljska radi za DORH…

Revizorska izvješća PwCa u skladu s Zakonom o reviziji i člankom 10. stavak 2. točka (c) Uredbe (EU) br. 537/2014 ne iznosi kao potporu revizorskom mišljenju informacije:

– opis najznačajnijih procijenjenih rizika bitno pogrešnog prikazivanja, uključujući i procijenjene rizike bitno pogrešnog prikazivanja zbog prijevare;
– sažetak odgovora revizora na te rizike te
– ako je relevantno, najvažnija zapažanja o tim rizicima.

Što zanči da nije bilo nikakvih kriminalnih radnji pa se pitam po čemu DORH postupa?
Je li to po novinskim natpisima?
Potporu DORH ne može naći u revizorskim izvještajima pa se pitam na koji način je pokrenuta istraga – temeljem čega?

@sava

Po mojim saznanjima, izvješća su istinito prikazivana, a razlog zašto se isto pustilo u javnost je da se spriječi da slučajno Agrokor dobije kredit od bilo koja banke, te da se prisili Todorica da potpise Lex…

Naravno, koja bi banka dala kredit a priča se da su izvješća krivotvorena!? A da je Agrokor dobio u tom 3. mjesecu kredit od bilo koga, danas ne bi bili u ovoj situaciji…

Međutim, kako nemam dokaza za ovo, a da ne bude, pričam ti priču, čisto do sada nisam imao potrebu to iznijeti… Ali ako isto piše i u PwC-ovim izvješćima, onda je tako!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Mislim da je svima jasno sto se dogodilo….e sad netko je zaradio,netko izgubio na dionicama Agrokorovih firmi…
Poanta je da je Gazda sve varao a najvise nas dionicare i dobavljace….
Banke su bile sa njim u tim igrama.
Nama dionicarima je lazirao izvjesca,varao sa dobiti na firmama i izvlacio dividendu preko Konzuma i Jamnice …tu je imao najvece vlasnistvo….
NA Belju je 2006 izigrao sve dionicare sa obaveznom dokapitalizacijom na cc 350 kn!!!!!!
Sa drzavom i Hanfom je dogovorio promjenu zakona i izigrao sve nas dionicare…i tako je radio godinama.
Sad ispadne da je bio poslovno u Engleskoj…uzas
I sad ga vi neki branite…bravo.Cestitam vam na moralu.
Jedan moj poslovni kolega iz Nizozemske je jednom pred svima rekao sto mislio nama iz Hrvatske.
Da smo mi drzava sa najboljim sportasima u svijetu ali najlosiji u poslovanju i ekonomiji.
<<<<<<

Zar nije trebalo Agrokor kao holding poslati u stecaj, s njegov udio vlasnistva prepustiti ostalim dionicarima?
Pa da sami rjesavamo svoj problem
[/quote] NE.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik




Mislim da je svima jasno sto se dogodilo….e sad netko je zaradio,netko izgubio na dionicama Agrokorovih firmi…
Poanta je da je Gazda sve varao a najvise nas dionicare i dobavljace….
Banke su bile sa njim u tim igrama.
Nama dionicarima je lazirao izvjesca,varao sa dobiti na firmama i izvlacio dividendu preko Konzuma i Jamnice …tu je imao najvece vlasnistvo….
NA Belju je 2006 izigrao sve dionicare sa obaveznom dokapitalizacijom na cc 350 kn!!!!!!
Sa drzavom i Hanfom je dogovorio promjenu zakona i izigrao sve nas dionicare…i tako je radio godinama.
Sad ispadne da je bio poslovno u Engleskoj…uzas
I sad ga vi neki branite…bravo.Cestitam vam na moralu.
Jedan moj poslovni kolega iz Nizozemske je jednom pred svima rekao sto mislio nama iz Hrvatske.
Da smo mi drzava sa najboljim sportasima u svijetu ali najlosiji u poslovanju i ekonomiji.
&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;te da smo najveci prevaranti u Evropi !!!!!

Zar nije trebalo Agrokor kao holding poslati u stecaj, s njegov udio vlasnistva prepustiti ostalim dionicarima?
Pa da sami rjesavamo svoj problem
[/quote] NE.
[/quote]
NE Njegov tj. AAgrokorov udio u vlasništvu pojedinih društava trebali su dobiti i podijeliti Agrokorovi vjerovnici , a ne mali dioničari.



Mislim da će Todorić itekako propjevati jer je on izgubio 5-6 milijardi eura. Od najbogatijeg Hrvata, do onog što je uspio iznijeti vani i što je prebacio na djecu… previše je on izgubio da bi se brinuo hoće li se još malo utopiti…

5-6 miljardi eura onako konzervativno. Ja mislim da je ta cifra daleko veca i da se mjeri u desecima miljardi evra.
[/quote]
kako bi Ivek rekao radi se o neprocjenjivoj vrijednosti koju je stvorio.

New Report

Close